Софарма Трейдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"&markers=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"

Софарма Трейдинг АД

Процеси, организация и дългосрочна визия са неща, които се срещат в твърде малко отдели на Софарма трейдинг. Няма да кажа, че компанията е лоша, но със сигурност е посредствена. От новите ми колеги в последната година няма нито един, който да е доволен. Някои от тях вече ходят по интервюта на други места.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

За работата в склада, ще кажа:Ако работиш взимаш минимална заплата, ако не работиш не можеш да стигнеш до момента в който минаваш на великата бонус схема и в този случай взимаш повече пари от тези дето работя като луди.. В тази фирма се толерират хората който не знаят какво правят, каква им е работата и какъв е смисъла от нея. . Хората който са готови да направят свирка на шефа за да ги повишът също са с приоритет, а те не са никак малко, а и забравих да кажа, че не са само жени. Така, че които има уста и няма срам може да поработи пък дано му потръгне.

В тази фирма на абсурдите никой себеуважаващ се човек не би трябвало да работи. Това е фирма която се подиграва на всичко човешко и най-вече на времето, трудъ и нервите, които един човек би хвърлил на вятъра докато работи там. Говоря за склада, на горе не знам как е, за да се издигнеш или да имаш горе-долу нормална заплата, ако нормална за вас е 800лв. трябва първо да си добър в лизането на гъзове, второ ако искаш по добра позиция трябва да си добър в устните упражнения, но не само да си добър, но и да преглътнеш гордостта си. Това е фирмата на страните неща, там всеки с всеки си го слага, всеки втори са в по интимни отношения и не, че е важно, но не е етично. Съжалявам искрено за грешката която направих, като почнах работа там, пълна загуба на време и на ресурси. Първо се почва с големите лъжи на интервюто за работа, след това се оказва, че ако не си на на великата БОНУС схема взимаш повече пари,а се натоварваш много по малко. В повечето случай работиш на + часове, но в края на месеца си на минус, ако не си смяташ часовете всеки месец, те клатят. Втора смяна доста често се случва да се тръгва след уговорени час от 10ч така и в неделните дежурство. Всеки гледа за себе си. Когато помоли някой по ВИСШ служител да свърши нещо което сам не успяваш е най-вероятно да те нахрани. Обещават някакви ваучери за такси с който трябва да се съчетаваш с още 2-3ма колеги защото нямат финанси. А ако случайно ползваш личен автомобил или патуваш пеш да не дава господ да ти се наложи да си поискаш ваучер - защото ще ти бъде отказан. Мога още много неща да кажа по повод Тази фирма, но ще замълча за да се убедите сами. Там почваш работа само ако си в крайна нужда и нищо друго не можеш да правиш.

Здравейте, моля за конкретна информация: каква е чистата заплата за работа склад на 4 часов работен ден.

Здравейте! Има обява за позиция "стоковед" в аптека, някой запознат ли е естеството на работа?

Изключително неколектни при подбора на персонал. Викат те на ивтервю за медицински представител, а вече мястото е обещано на друг. Нагли HR-ки, които ти говорят 20 мин глупости, давайки ти надежда, че едва ли не продължаваш на второ интервю и в края на логореята те казват, че отпадаш, но ще те имат предвид при следващ подбор.

Моля някой да сподели колко е чистата заплата за работник в автоматизиран склад на 4 часа.Виждам че има много мнения но малко точни факти за заплатата.

Каква е чистата заплата за служител склад на 4 часов работен ден? Има ли други стимули: карта транспорт, карта спорт.....

Здравейте на всички които се замисляте дали да кандидатствате за позициите които са обявени от фирмата. Апела ми към Вас е ОБМИСЛЕТЕ СЕРИОЗНО, какво очаквате и какво могат да Ви предоставят. Доколко Вашата ценностна система ще бъде накърнена от управленците/отговорниците на отдели и дали сте готови да търпите унижение. Финансовите стимули, заплата е малко под средната, дават карта за здравно осигуряване, карта за спорт(като Ви вземат всеки месец такса, ако я активирате-не е безплатна), карта за отстъпка на гориво, а и парко място, стига да може да паркирате на време, съответно в зависимост от позицията Ви дават и оборудване, за което отговаряте, бъдете внимателни. Толкова по финансовата част. Относно работата: РОДНИНСКИТЕ ВРЪЗКИ-съществуват и се множат като хлебарки, особено племеници, факт. Наемат Ви и когато работите успешно за това което са Ви наели, особено ако работите БЪРЗО И КАЧЕСТВЕНО, в края на привършване на работа, започват да Ви атакуват, че не им схващате логиката: схванах я ИЗПОЛЗВАТ Ви докато им свършите работа, за да си назначат свой човек. Но това не е най-големия проблем, защото вече са си подплътили нещата направили са няколко фиктивни срещи, за да замажат положението и да се оправдаят пред ръководството. Извода е: помислете си сериозно дали си заслужава да работите няколко месеца и да им свършете работа, да Ви унижат накрая, че не разбирате от нищо, независимо какво сте показали и съответно сте им свършили работа, чак да се усъмните в себе си и качествата си доказани в други фирми. Бъдете изключително внимателни, ЧР-ра с когото говорих е прекрасен и интелигентен човек-незаменим, жалко, че го подведоха с подадената информация която търсят за длъжността, те просто са си направили добре сметките, БРАВО НА ОТГОВОРНИЧКАТА НА ЕКИПА-точно за тази длъжност сте и подкрепата от Вашата съратничка също-Аплодисменти.
За мен лично извода е: НИКОГА ДА НЕ КАНДИДАТСТВАМ ЗА ТАЗИ ОРГАНИЗАЦИЯ или подобни на нея, ама никога, независимо какво ще ми коства това. Не са им необходими честни, отговорни, професионалисти, а се подиграват с хората до периода в който ще дойде техния човек или решат, че са Ви използвали достатъчно. Какво ми казаха на тръгване, "Благодаря ти за усилията" изключителна наглост, след като им свърших за няма и два месеца натрупвана работа с години назад. Браво на мен, нали?!
Пиша Ви, за да си прецените, дали наистина искате да унижите себе си и да изпитате огорчение и тъга. Търпелив човек съм, но такава безочливост, задкулисие, безпардоност, лъжата и измамата издигнати в култ, не бях виждала. Рабоих в различни компании /държавни и частни/, но такова нещо не бях срещала. Има много възможности, уважаеми четящи, преди да се впуснете към тази фирма опитайте другаде, личното ми мнение, рано или късно ще пострадате.
Уважаеми Управленци на тази фирма дайте си ясно сметка, доколко Вашите ръководни кадри, управялат фирмата Ви КАЧЕСТВЕНО И СПРАВЕДЛИВО, от Ваше име. Поработете с тях, защото има много разминавания в това какво предлагате и какво всъщност е в действителност. Бъдете честни със себе си, за нас не мислете, общите работници, демек Технически/административни кадри. Повечето от Вашите т.нар. отговорници, да точно така, не на нищо повече от лукави хорица, които заблуждават, преиначават и лъжат, за да се изкарат жертви и да им се повярва. Да Ви са честити и нека с повече такива хора да сте заобиколени. Е, ако и това не разбирате, следователно сте и Вие от тези.
Утрото настъпва, мъдро е, истината винаги (макар и късно) излиза наяве. Искренно съжалявам, че се доверих на ЧР-а им и счетох, че фирмата е стабилна, просто лустро и илюзия. И отказах сериозни възможности за развитие ...
Пожелавам Ви успех, ако счетете, че искате да опитате и да кандидатсвате, все пак, защото от опита по - ценно няма, но не си причинявайте това, опитайте първо на друго място и накрая в тази фирма, тя няма да се помести. Хубаво е да проследите историята на фирмата откъде точно са финансовите ресурси, за да се развие в тази посока и как се работи с държавните институции, много е интересно.
Много неща са ми на върха на езика да споделя, но ще се превърна в отражение на това което видях, няма да го направя.
Важното е доколко сте готови да предадете ценностната си система, възпитанието Ви дадено от родителите, вярванията си и т.н., за да бъдете като ръководните кадри и в частност с хората в екипите, които прикриват грешките си за сметка на новопостъпилите. Доколко сте готови да предадете себе си, за да станете изтривалка за кроежите на другите.
Бъдете себе си и отстоявайте правата си и не позволявайте на никого да се гаври с Вас и да Ви представя в лоша светлина, поради неговите задкулисни игрички.
Това беше от мен, преценете си правилно, какво ще правите.

Прегледах постовете, част от тях са написани от хора, които работят за организацията (позитивните, нали ме разбрахте?). :) :) :)

Успех на всички и не се предавайте пред едни такива дребни хорица, то съдбата ги наказала достатъчно, но може би не са осъзнали, а надали ще осъзнаят, важни са за такива хорица, други работи!