Софарма Трейдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"&markers=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"

Софарма Трейдинг АД

Изключително неколектни при подбора на персонал. Викат те на ивтервю за медицински представител, а вече мястото е обещано на друг. Нагли HR-ки, които ти говорят 20 мин глупости, давайки ти надежда, че едва ли не продължаваш на второ интервю и в края на логореята те казват, че отпадаш, но ще те имат предвид при следващ подбор.

Моля някой да сподели колко е чистата заплата за работник в автоматизиран склад на 4 часа.Виждам че има много мнения но малко точни факти за заплатата.

Каква е чистата заплата за служител склад на 4 часов работен ден? Има ли други стимули: карта транспорт, карта спорт.....

Здравейте на всички които се замисляте дали да кандидатствате за позициите които са обявени от фирмата. Апела ми към Вас е ОБМИСЛЕТЕ СЕРИОЗНО, какво очаквате и какво могат да Ви предоставят. Доколко Вашата ценностна система ще бъде накърнена от управленците/отговорниците на отдели и дали сте готови да търпите унижение. Финансовите стимули, заплата е малко под средната, дават карта за здравно осигуряване, карта за спорт(като Ви вземат всеки месец такса, ако я активирате-не е безплатна), карта за отстъпка на гориво, а и парко място, стига да може да паркирате на време, съответно в зависимост от позицията Ви дават и оборудване, за което отговаряте, бъдете внимателни. Толкова по финансовата част. Относно работата: РОДНИНСКИТЕ ВРЪЗКИ-съществуват и се множат като хлебарки, особено племеници, факт. Наемат Ви и когато работите успешно за това което са Ви наели, особено ако работите БЪРЗО И КАЧЕСТВЕНО, в края на привършване на работа, започват да Ви атакуват, че не им схващате логиката: схванах я ИЗПОЛЗВАТ Ви докато им свършите работа, за да си назначат свой човек. Но това не е най-големия проблем, защото вече са си подплътили нещата направили са няколко фиктивни срещи, за да замажат положението и да се оправдаят пред ръководството. Извода е: помислете си сериозно дали си заслужава да работите няколко месеца и да им свършете работа, да Ви унижат накрая, че не разбирате от нищо, независимо какво сте показали и съответно сте им свършили работа, чак да се усъмните в себе си и качествата си доказани в други фирми. Бъдете изключително внимателни, ЧР-ра с когото говорих е прекрасен и интелигентен човек-незаменим, жалко, че го подведоха с подадената информация която търсят за длъжността, те просто са си направили добре сметките, БРАВО НА ОТГОВОРНИЧКАТА НА ЕКИПА-точно за тази длъжност сте и подкрепата от Вашата съратничка също-Аплодисменти.
За мен лично извода е: НИКОГА ДА НЕ КАНДИДАТСТВАМ ЗА ТАЗИ ОРГАНИЗАЦИЯ или подобни на нея, ама никога, независимо какво ще ми коства това. Не са им необходими честни, отговорни, професионалисти, а се подиграват с хората до периода в който ще дойде техния човек или решат, че са Ви използвали достатъчно. Какво ми казаха на тръгване, "Благодаря ти за усилията" изключителна наглост, след като им свърших за няма и два месеца натрупвана работа с години назад. Браво на мен, нали?!
Пиша Ви, за да си прецените, дали наистина искате да унижите себе си и да изпитате огорчение и тъга. Търпелив човек съм, но такава безочливост, задкулисие, безпардоност, лъжата и измамата издигнати в култ, не бях виждала. Рабоих в различни компании /държавни и частни/, но такова нещо не бях срещала. Има много възможности, уважаеми четящи, преди да се впуснете към тази фирма опитайте другаде, личното ми мнение, рано или късно ще пострадате.
Уважаеми Управленци на тази фирма дайте си ясно сметка, доколко Вашите ръководни кадри, управялат фирмата Ви КАЧЕСТВЕНО И СПРАВЕДЛИВО, от Ваше име. Поработете с тях, защото има много разминавания в това какво предлагате и какво всъщност е в действителност. Бъдете честни със себе си, за нас не мислете, общите работници, демек Технически/административни кадри. Повечето от Вашите т.нар. отговорници, да точно така, не на нищо повече от лукави хорица, които заблуждават, преиначават и лъжат, за да се изкарат жертви и да им се повярва. Да Ви са честити и нека с повече такива хора да сте заобиколени. Е, ако и това не разбирате, следователно сте и Вие от тези.
Утрото настъпва, мъдро е, истината винаги (макар и късно) излиза наяве. Искренно съжалявам, че се доверих на ЧР-а им и счетох, че фирмата е стабилна, просто лустро и илюзия. И отказах сериозни възможности за развитие ...
Пожелавам Ви успех, ако счетете, че искате да опитате и да кандидатсвате, все пак, защото от опита по - ценно няма, но не си причинявайте това, опитайте първо на друго място и накрая в тази фирма, тя няма да се помести. Хубаво е да проследите историята на фирмата откъде точно са финансовите ресурси, за да се развие в тази посока и как се работи с държавните институции, много е интересно.
Много неща са ми на върха на езика да споделя, но ще се превърна в отражение на това което видях, няма да го направя.
Важното е доколко сте готови да предадете ценностната си система, възпитанието Ви дадено от родителите, вярванията си и т.н., за да бъдете като ръководните кадри и в частност с хората в екипите, които прикриват грешките си за сметка на новопостъпилите. Доколко сте готови да предадете себе си, за да станете изтривалка за кроежите на другите.
Бъдете себе си и отстоявайте правата си и не позволявайте на никого да се гаври с Вас и да Ви представя в лоша светлина, поради неговите задкулисни игрички.
Това беше от мен, преценете си правилно, какво ще правите.

Прегледах постовете, част от тях са написани от хора, които работят за организацията (позитивните, нали ме разбрахте?). :) :) :)

Успех на всички и не се предавайте пред едни такива дребни хорица, то съдбата ги наказала достатъчно, но може би не са осъзнали, а надали ще осъзнаят, важни са за такива хорица, други работи!

Здравейте. Видях, че има доста мнения изписани за фирмата, но бих искал да попитам дали някой има впечатления от позицията на търговски представител ? Има няколко обяви за подобна позиция и се чудя дали да кандидатсвам или не...

Един месец губят в интервюта. Критериите им за оценка са ясни само на тях. Без значение е колко стаж, опит и качества има фармацевта. Системата им на подбор е подчинена на някакви техни правила и идеи, на които външен кандидат трудно би отговорил.. Иначе са коректни, обаждат се и връщат информация, става или не. По-скоро са разочароващи за мен, именно заради начина им на подбор и провеждане на интервютата.

Интересува ме какви допълнителни придобивки има, от рода на ваучери, допълнително здравно застраховане, карти за спорт, карта за градски транспорт?
Моля и за мнение какво е положението в Търговски отдел, има обява за асистент?

Ходих на интервю при тия ровладелски феодали
Гърч-Чавнч и спукване от работа на смени
Шофьора трябва да дойде по рано,да си подготви стоката,щото склададжиите сигурно не могат

Ще коментирам само т.нар роднини и скрити кандидатури.

Да, има такива, и не, не винаги те получават службата.
Нормално е да се търсят препоръчани кадри.
Просто не винаги този който препоръчва оценява правилно.
Лично при мен (бивш гл.счетоводител) е имало и двата случая - препоръчана кандидатра с ниски познания, както и препоръка с мн.добри познания.
Какво очаквате?
Аз съм доволен от собствените си критери за подбор.

Това е.

Съгласен с мнението на Антон Антонов.
За дамите/господата от януари и март-не сте сами явно.