Софарма Трейдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"&markers=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"

Софарма Трейдинг АД

Много рядко влизам да пиша в подобни форуми. Сменил съм доста добри организации, в които съм работил, повечето международни. Напуснах една от тях, за да отида в Софарма Трейдинг. Едно от най-лошите решения в професионалния ми път.

Заплащането не е космическо. Нормално е за услоявията в София.
Уважение? Мисля, че в компанията подобно нещо няма. Това не е част от т. нар. корпоративна култура. Хората са доста натоварени, вероятно има доста несигурност при тях и затова на моменти изглеждат дори враждебни. Основният проблем е, че около изпълнителния директор има клика от ограничени хора, а той самият е от тези - самонапоравените хора, без кой знае какви познания нито вроден, нито придобит интелект, но затова пък получил власт и ресурси да се показва.
Привилегии - почти нито една от пакета, който ми предложиха не получих.
Натоварване? Аз лично не усетих страшно натоварване, защото прекият ми шеф беше доста некомпетентен човек, до степен, че не знаеше как да ме използва. Общо взето берях срам по срещи с нея. Подбрана по неясен начин, с качествата и чертите на шефа.
Потенциал? Това вероятно беше най-отчайващата част от всичко. Аз съм в средата на кариерата си и никъде досега не бях срещал толкова дървена, скопена среда за идеи, а от там и за развитие. Дори и за най-дребните неща, които предлагаш, се намира някой, който да ти държи ужасяващо неколегиален тон.Тук стигаме и до работната среда - нямаш работно място, нямаш екип, защото екипността там не просто не се цени, а според мен целенасочено се убива. Всеки по-компетентен и кадърен човек в един момент се принуждава да напусне, понижава или просто гони. Това създава и специфичната среда на напрегнати и сърдити хора. Честно казано не знам как компанията продължава да съществува и работи, но тя е толкова голяма и с толкова голям дял от пазара, че трудно може да се провали, дори и с този мениджмънт. На хората, които не са в нужда от спешна работа, бих казал - ако не ви се налага, не отивайте там!

Ти с акъла не си добре бе Момченце

Защо искаш да работиш там за Минимална?

Пий си редовно Лекарствата за Психичните си разстроства

7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е

Иди се Лукувай или Терминал 2 айде!

Елате да работите за
Минимална работна заплата 480 лева на 4 часа

Да видите Как е?

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Процеси, организация и дългосрочна визия са неща, които се срещат в твърде малко отдели на Софарма трейдинг. Няма да кажа, че компанията е лоша, но със сигурност е посредствена. От новите ми колеги в последната година няма нито един, който да е доволен. Някои от тях вече ходят по интервюта на други места.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

За работата в склада, ще кажа:Ако работиш взимаш минимална заплата, ако не работиш не можеш да стигнеш до момента в който минаваш на великата бонус схема и в този случай взимаш повече пари от тези дето работя като луди.. В тази фирма се толерират хората който не знаят какво правят, каква им е работата и какъв е смисъла от нея. . Хората който са готови да направят свирка на шефа за да ги повишът също са с приоритет, а те не са никак малко, а и забравих да кажа, че не са само жени. Така, че които има уста и няма срам може да поработи пък дано му потръгне.

В тази фирма на абсурдите никой себеуважаващ се човек не би трябвало да работи. Това е фирма която се подиграва на всичко човешко и най-вече на времето, трудъ и нервите, които един човек би хвърлил на вятъра докато работи там. Говоря за склада, на горе не знам как е, за да се издигнеш или да имаш горе-долу нормална заплата, ако нормална за вас е 800лв. трябва първо да си добър в лизането на гъзове, второ ако искаш по добра позиция трябва да си добър в устните упражнения, но не само да си добър, но и да преглътнеш гордостта си. Това е фирмата на страните неща, там всеки с всеки си го слага, всеки втори са в по интимни отношения и не, че е важно, но не е етично. Съжалявам искрено за грешката която направих, като почнах работа там, пълна загуба на време и на ресурси. Първо се почва с големите лъжи на интервюто за работа, след това се оказва, че ако не си на на великата БОНУС схема взимаш повече пари,а се натоварваш много по малко. В повечето случай работиш на + часове, но в края на месеца си на минус, ако не си смяташ часовете всеки месец, те клатят. Втора смяна доста често се случва да се тръгва след уговорени час от 10ч така и в неделните дежурство. Всеки гледа за себе си. Когато помоли някой по ВИСШ служител да свърши нещо което сам не успяваш е най-вероятно да те нахрани. Обещават някакви ваучери за такси с който трябва да се съчетаваш с още 2-3ма колеги защото нямат финанси. А ако случайно ползваш личен автомобил или патуваш пеш да не дава господ да ти се наложи да си поискаш ваучер - защото ще ти бъде отказан. Мога още много неща да кажа по повод Тази фирма, но ще замълча за да се убедите сами. Там почваш работа само ако си в крайна нужда и нищо друго не можеш да правиш.

Здравейте, моля за конкретна информация: каква е чистата заплата за работа склад на 4 часов работен ден.

Здравейте! Има обява за позиция "стоковед" в аптека, някой запознат ли е естеството на работа?