Рос Рай 2015 / ЕТ Росина Кръстева https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Красно село&markers=София,Красно село

Рос Рай 2015 / ЕТ Росина Кръстева

И няма никаква такава заплата която упоменават в обявата,работиш само на 40 % от които ти си плащаш часта за осигуровките... евентуално ако ти пусне договор след време,и работиш с ваучери на ниска стойност,накратко за цял месец работа ще вземеш 100-200 лв заплата

въпросната управителка вече е с нова фирма на същото място,вече е под София Козметикс ДС ЕООД

те вече май фалираха със салона след проверката и сега с някакви млечни продукти се занимават,обаче циганите са си цигани уж твърда заплата този път обаче пак не плащат и не пускат договор

Пазете се от некоректните собственици и управители Росина кръстева и Ивайло -0882 86 89 95,0892 32 01 70 ще ви лъжат в очите ще работите като луди и накрая няма да видите заплата

Идваха им на проверка и намериха доста нарушения,казаха,че ще вземат принудителни мерки по закон към салона

За нея и Ивайло знам,че при масажите те задължават и притискат да правиш масаж с освобождаване на мъжете за да ти дават някакви левчета а те да прибират гнусните пари

Тая е гнусна останка от несполучлив аборт.Не ходете там,ще ви прецака с пари и договор,защото е бедно и вмирисано цигане.
ЗАКРИВАЙЙЙ

отвратително отношение

гнусна,грозна и лъжлива 22 годишна пиклива циганка.

работех при нея за съжаление изгубих си времето тя е лъжкиня,злобно грозно дете,циганка и к****