Лайм Груп /img/frontend/nomap.png"

Лайм Груп

Коректни!

Това да си прост не е лесна работа. Управителката на магазина във Варна ще ви каже. Да взимаш 2 бона заплата и да се гримираш с фон дьо тен за 5 лв. и да си храниш децата с рогчета от съседната пекарна също не е лесно.
За мениджърските и способности няма какво да се каже. Липсват. Не знам какви лъжи говори на шефовете си за да си оправдае заплатата. При все, че така или иначе не върши никаква работа.Всички са чували за прословутите и отчети, но дотам.Един месец прави един отчет. Фирмата е типичната българска поточна линия за млади разочаровани момичета. Отношението е под всякаква критика.Атмосферата-токсична. Заслужават никой да не работи там,а заради психическия тормоз и лъжите са подсъдими.

Работих за тази фирма достатъчно за да се убедя, че е поредната в която искат да си Роб. Да работиш колкото може повече (въпреки, че никога не е достатъчно)и да ти плащат възможно най-малко, та ако може и нищо най-добре ще е. Залъгват те с прословутите им бонуси, но ако пак успееш да ги вземеш след всички глоби. Да, също и те глобяват за щяло и нещяло, което мисля даже не е законно. Карат те да се разписваш на ваучери, които никога няма да получиш, за да могат да си укрият данъците. Ако работиш на официален празник ти превеждат 30лв отгоре на заплата и ти си мислиш "ей не са чак толкоз зли все пак" и после се оказва, че ще ти ги спрат я от "бонуса" или ще те карат да им ги връщаш от заплатата си. С физическото натоварване се свиква, но с психическото не.Защото това да ти крещят, да те бутат, и да те заплашват пред колегите ти не е нормално. Управителата трябва да е спала с някой за да я назначат, защото иначе не виждам причина толкова некомпетентен човек да е на тази позиция. Освен, че не върши нищо, кръшка си от работното време и системно тормози служителите си, и ги кара също и да и вършат част от задълженията.А държанието и интелекта и не мога да го коментирам.Кой управител на магазин няма ключ за него, не може да работи на каса и по цял седи и си цъка на телефона. На интервюто ще ти сваля звезди разбира се, но след като започнеш ще си покаже истинското лице - изключително надменен и глупав човек.Трябва да и се харесаш, за да се държи с теб добре, иначе те погва. А когато и кажеш, че си избира служителите и си има любимци ще бъдеш още по-нарочен. Ако не позволяваш да те мачка и да става по нейната още от началото може да си облекчиш положението, но не за дълго. Такива хора не виреят за дълго там. За три години само една жена работи от създаването на магазина.Хванала се е като удавник за сламка,и се подмазва на въпросната управителка.Винаги търсят хора, на всеки няколко месеца има тяхна обява,защото никой не се задържа.И има причина за това.Интригите са на почит във Фешън Галъри.Те са главната движеща сила там. И другата причина хората да си тръгват.Стигат даже и до съседното кафене и персонала там също бива забъркан в тях.
Трябва много да се мразиш за да започнеш работа там.

Никакво отношение към служителите,непостижими таргети.След превод на бонус за работа в официални празници,същите се изисква да се върнат на ръка на управителите с обяснението че щетовотителоте са объркали заплатите!!!

Здравейте всички! Някой запознат ли е с работата в Лайм Груп? По-точно в магазини Фешън Галери. От известно време се заглеждам в обявите им за работа, потърсих инфо за фирмата, но не открих много. Иска ми се да разбера повече преди да кандидатствам за работа във фирмата. Някой знае ли как стои въпроса с работното време, заплащането, осигуровките и колектива? Благодаря предварително.