ЕТ Старт - Наталия Кирова /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Старт - Наталия Кирова

Просто една лицемерка която се моли за 20 лв. Ако не ги дадеш направо ти заявява, че нямаш шанс. Тая е направо смешна.

имам само и единствено лоши впечатления от ..... ......!Изключително некоректно отношение!

аз специално мога да кажа само положителни неща з аг-жа кирова.за мен тя е човек-психолог.друг е въпроса,ча самата работа е доста напрегната и ангажираща!просто не ти остава време за теб самия!пожелав успех на всички и в частност на г-жата!!

Като отношение може да се държат добре, но за намирането на работа, ако не ги притискаш нищо не правят. Трябва постоянно да им досаждаш та да си свършат работата. Уж по зададените критерии, на една обява, бях одобрена да се явя на интервю, а в последствие се оказа друго. Можеше поне да ми кажат, че ще има преразглеждане на автобиографиите от работодателя. Аз очаквах, че направо на интервю ще се явявам. И не казвайте, че не съм разбрала добре, защото ми казаха, че след като се запиша при тях ще ми се обадят за дата, когато ще се състои интервюто. Няма как да съм доволна. Подкрепям мнението, че само си прибират комисионната и после няма значение какво ще свършат.

Вярно, напрежението и изискванията са големи..., но всичко е строго индивидуално. Аз пък съм със сравнително добри впечатления. Но то наистина зависи кой какво разбира под натоварване, кой колко е склонен да работи... На мен лично са ми намирали работа (и то не един път!), така че не съм съгласна с момента "само гледат да ви вземат парите". А че на днешно време е много трудно да се намерят квалифицирани кадри всеки го знае - затова и често се търсят хора (поне доколкото аз знам)!

Какво да ви кажа, г-жа Кирова е страшно взискателна дама, чак прекалено, затова не се задържат персонал при нея. Не се заблуждавайте като ви говори нежно и мило, по изкуствената й физиономия може да разберете, че не е искрена с вас!Обещава ви нещо, а не го изпълнява.За мен това не е честен и коректен работодател!

Работата и напрежението са много,а са НЕКОРЕКТНИ по отношение на персонала и затова на всеки месец си сменят персонала,после искат да се ползват с добро име.Не им вярвайте,че като ви вземат парите ще ви намерят работа.Всички в офиса се правят на много любезни,САМО ЗА ДА СЕ РЕГИСТРИРАТЕ ПРИ ТЯХ!!!По тоя начин фирмата печели.Сами си направете изводите!!!