Х - Поинт - Мм ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Средец, ул. НИКОЛАЙ РАКИТИН, 19&markers=София, Средец, ул. НИКОЛАЙ РАКИТИН, 19

Х - Поинт - Мм ЕООД

2 точки от 1 мнение

Бях на интервю за работа в тази фирма и се оказа, че се явявам за една позиция, а трябва да върша работа на съвсем друга длъжност и съм много объркана.
Не питай за заплата, а се интересувай защо има непрекъснато текучество във всички отдели.
Отношението на работодателите е ужасно. Езикът им меко казано е направо каруцарски .
Обиждат наред.
Ако все пак се навиеш да кандидатстваш и те одобрят хубаво си прочети договора. Заплащането е по дневно,което значи че официалните празници не ти се плащат.
Работното време има начало,но няма край.
И още много "хубави" неща те очакват.
Та размерът на заплатата общо взето ти е най-малкия дерт.
Ако търсиш приключение и житейски опит отиди но ако искаш сигурност и да правиш кариера сериозно се замисли!