Превента ООД /img/frontend/nomap.png"

Превента ООД

Обслужването от двете колежки е на ниво, но искам да се оплача от Д.Козарев,който се държи арогантно с тях и е твърде НЕвежлив към клиент който желае да му бъдат показани повече артикули. Обстановката в офиса е твърде подтискаща, когато той е там. Има и избирателност от негова страна при обслужването на клиенти както за качеството на обслужване така и за цените. Коментирал съм поведението на Козарев с Ваши клиенти и на всички мнението е отрицателно за този господин. Прекратявам контактите си с офиса във Варна докато той е на работа при Вас.

заплащането е както реши управителката.уважението е пази боже да не попаднеш в средата на царяща семейственост и простотия.привелегии-какво е това?фирмена сигурност-никаква.фирмата е шопско -френска.добро съотношение работа -свободно време.потенциал за развитие-никакво.самите шефове са недоразвити.Местоположение-там край реката.Колеги-изплашени и онеправдани .Работна среда-отвратителна

1 точка

Заплашането не е на нивото за положения труд.Големи изисквания срещу нищо.Общо взето ,който работи в тая фирма трябва да разбира от всичко и да може да изпълнява задълженията на общ работник!Уважението е рядкост,да не кажа почти никакво!Привилегии имаше до едно време ,сега никакви.За фирмената сигурност всички са гроб.Хубавото е в това ,че работоното време устройва почти всички,а и отпуските са наред,болничните не се толерират ,но се признават.За съжаление тук не може да става дума за никакво развитие,освен за нови отговорности!Е за местоположението какво да кажа - на другия край на града,пътуването до там е кошмарно и за всяко закъснение се иска обяснение.Има и свестни колеги/единици/,но като цяло са под всякаква критика.Работната среда също не е на ниво.Въпреки нововъведенията има още много какво да се желае ,за да може персонала да извършва адекватно задълженията си,а не зимата да мръзне при 5 градуса в офиса от съобръжения за икономии!!

Местоположение - мен ме устройваше. Но като цяло е неудобно.
Уважение? Там тази дума не са я чували. Обиди, унижения..Ужас е.
Привилегии? Няма такова нещо.
Фирмена сигурност - в Превента няма нищо сигурно, освен че с отиването си знаеш, че някой от шефовете ще те обиди и унижи.
Развитие никакво няма. Шансът е отрицателен.
Работната среда е съставена от напрежение, недоверие, изнервени хора.
Повечето колеги са свестни хора, но има някои, които се ползват с прекомерно доверие от шефовете и в общи линии тези колеги решават дали ти си виновен или не. И това пречи, защото според шефовете и привилегированите колеги,ти никога не си вършиш работата правилно. И оттам идват и още повече от униженията.
Заплата...Това е сложна тема. При интервюто започваш на една заплата, което се оказва, че не е точно така. Заплатата ти зависи от това, в какво настроение са шефовете. При определен оборот (и нагоре) трябва 1% да се дели наравно м/у колегите. Пада се по 0.1% от оборота. Е, не е така. След като започнахме да правим големи обороти, нещата се промениха. Сега шефовете решават какъв бонус ще вземеш. Отметнаха се след като минахме почти двойно прага.
Обобщение:
работиш много, търпиш всякакви унижения и обиди, шефовете са некомпетентни, офиса е под всякаква критика (в едно мазе), болен си през повечето време. И колкото и работа да вършиш, колкото и да те влече да работиш това, нито фирмата, нито заплатата си заслужават.
От -5 до +5 .... -3 .