Дафна-ДК ООД / Directlink /img/frontend/nomap.png"

Дафна-ДК ООД / Directlink

Бях кандидат за Барман през 2015 година лятото в хотел НОБЕЛ..Един приятел ме насочи към там.Отидох на интервю за да разговарям с F n B мениджъра. Какво да ви кажа --такъв ИДИОТ за пръв път виждах в моя живот.Когато отидох в хотела той вечеряше към 18:30 беше с някоя девойка.Аз го чаках на терасата около 45 минути докато ги гледах как спокойно се хранеше а аз чаках като ''глупак'' .Абсолютно никакво уважение или респект,още тогава ми светна червената лампичка и разбрах че този човек не струва и пукната пара. Както и да е,изчаках СЕЛЯНДУРА да се наплюска и тогава по възможно най ТЕЖКИЯ начин да ми обърне внимание да ме извика в офиса си.Толкова тежко и надменно държание едва ли и кралските особи на бившите империи в света са имали ,но все пак БАЙ Ганьовщината по нашите ширини е широко разпространена.Започна да ми плещи глупости..заплатата която ми обяви е жалката 500 лв при 12 часов ден 31 дена в месеца-сами разбирате за какво става въпрос и накрая ми заяви че му трябвало човек от август месец..Представяте ли си ??? Въобще не исках да се разправям,,просто станах и напуснах понеже нервите така или иначе ми се бяха опънали...Заключение: Скапан хотел,мизерно АФРИКАНСКО заплащане,мизерия---ако се уважавате като хора това не е вашето място

Здравейте! Аз съм бивш и НАСТОЯЩ служител на хотел “Нобел”. Искам искрено да благодаря на моя шеф- Станислав Костадинов, който е един невероятен човек,приятел,учител и работодател! Условията за персонала са приемливи като се има предвид, че доста малко хотели в Слънчев бряг предлагат храна и осигурено място за спане. Уважението към персонала беше на ниво, винаги точни с датите за изплащане на заплати,винаги коректни! Привилегиите са в рамките на нормалното. Екипът бързо се сработи и макар на моменти натоварването да беше в повече се справяхме. Като се има предвид,че доста пъти шефовете ни са се спускали да работят с нас и са ни помагали изключително много!!! Работната атмосфера е приятна. Местоположението е благоприятно. Благодаря отново на моя шеф, а и не само на него...и на целия екип!!! Догодина пак сме там.

Никога не работете в хотел Нобел.Тук има ужасни условия ЗА ПЕРСОНАЛА.Спите в мухлясали подземия, отношението е обидно,като с роби,храната за персонала е мизерна,свършва бързо.Никакво уважение към персонала.плащат след месец и 20 дни , когато лятото се е преполвило. накрая има удръжки по 50 и повече лева ,все измислят за какво уж чупливост и бельо им липсва.

Грешка при оценките...   Здравейте всички настоящи,бивши и бъдещи служители. Започвам по передността на оценките.Заплащането е средно,но зависи на каква позиция сте все пак.Уважението е на ниво.Прекият ни началник (Петко Новаков) е много добър и коректен. Колектива също беше сплутен и работата беше песен. Привилвгии е имало,но всичко в рамките на нормалното...Всеки според заслугите си. Сигорност се чувстваше само и единствено отново от Петко.Той ни беше и шеф и бавачка и "възпитател" и най вече приятел.Всеки знае,че работа винаги има.Не се притеснявайте,има време за всичко.Има и възможност за развитие.Местоположението е перфектно!Колегите както вече казах бяхме супер екип,затова и работната атмосфера беше супеер. Благодаря на колегите и най вече на Петко Новаков.

Не знам преди години как и какво е било в хотела, но мога да кажа за лято 2014... беше невероятно, изпълнено с много емоции и хубави и не до там хубави, но като цяло беше супер... 1-во заради Петко Новаков (управителя на ресторанта)- невероятен е ... държеше се с нас като с равни,приятели, помагаше ни когато имаше работа и не можехме да си поемем дъх ( не знам друг някой управител да го направи за служителите си) и 2-ро заради екипа, който ни събраха (всички много се разбирахме). По отношение заплащане- бяха коректни и не е имало проблеми

Отношението от страна на работодателите е много добро и коректно.Никакви проблеми със заплатите, условията - благоприятни. Петко Новаков ( Управител Хранене) се държи супер приятелски с целия персонал. Вече имам един сезон опит там и на лято отново съм на линия .

Здравейте,колектива беше супер в ресторанта на хотел Марвел работа яко бачкане но шефа беше голям пич и затова аз и както всички други колеги ще се върнат пак там заради добрите условия на работа

за мнението от 11,05,2012 - Чудно ми е откъде разбра, че нищо не се е променило от времето, когато си работил в хотела? Интересно ми е какъв опит е необходим, за да си пиколо, хамалин както се наричаш, (много сложна професия ?!), освен познания по някакъв език? След като си работил преди много?? години, защо пишеш сега? Домъчня ти за хотела, или си кандидатствал и не са те взели отново? Според теб по коя свирка трябва да играят служителите, ако не по тази на ръководителя? Или си си мислил, че ще можеш да си играеш по твоята свирка и да си правиш твоите игрички?
PS Има още свободни места на Сточна гара за хамали.

да допълня и аз малко... работих като портиер там преди доста години и явно нищо не се е променило. собствениците .... прибират се пияни и се почва с изпълненията - събуди еди кой си премести еди какво си ... управителката Драгинова нарочно вземаше хора без опит ( и аз бях такъв) за да може да и играят по свиркат и никой да не спори с нея... освен това портиера е момче за всичко за всякакви познати на собствениците... страхил стаменов който е и баща на димитър вълчев е толкова наясно с туризма колкото аз с ядрената физика ... а накрая когато ходихме да си вземем последната заплата измислиха номер с една изчезнала униформа и се наложи да я платим за да ни дадат парите!!!! дори не си помисляйте да работите в нобел или актиния . за марвел няма как да знам но все пак е голям хотел и може би може да се преглътнят някои неща в името на бакшиша ......