Евромаркет БРД ООД /img/frontend/nomap.png"

Евромаркет БРД ООД

samo imeto e goliamo i hubavo

Това да се работи в Евромаркет е най-голямата глупост.Всички са мазници.Всеки гледа като "свиня в тръстика".А как плюят не е истина.Във всяка друга фирма в България ще е по добре от тук...

За всички, които са извън фирмата досегашните изказвания сигурно звучат страшно. Предполагам, че са направени от незнаещи и неможещи, недоказали се във фирмата. Първо да уточним, че в Стара Загора е само единият от офисите. Общо са 10 в цялата страна и един централен. Служителите наброяват около 900. Странно дали всички са толкова глупави да стоят, ако нещата са в черни краски. Както са ги описали предните. Естествено за всеки новопостъпил е трудно, защото трябва да се докаже. То същото важи и за супер футболист, който преминава в друг отбор. За заплатата няма какво да говоря. Само западните фирми дават такива заплати. Другите БГ фирми са много надолу. Естествено човек трябва да се пребори за заплатата си. Осигуряването е на цялата сума, като немалко служители преминават по доходи максималният осигурителен праг. Говорим за търговците. Колеги има всякакви, и добри и лоши. Според индивидуалните критерии на всеки. Номера е да си гледаш работата. Не казвам, че всичко е цветя и рози. Но написаното преди мен е абсолютна измишльотина.

Аз започнах работа в Евромаркет за малко по добра заплата от предишната с надеждата за някакво развитие , но се оказа че тука няма такова нещо като развитие , тия хора са на светлинни години от тези неща , а за колектива да не говорим , ще те изядът ако не те познават от преди , за уважение и дума не може да става шефовете викат по всеки почти винаги като ги видя , направо се чудя каде съм попаднал . Надявам се да успея да се върна на предишната си работа и да забравя за този кошмар тука , че тези са само думи , общания и лъскави приказки отвътре са кухи .

1 точка

Толкова сме големи,толкова сме силни,толкова пари правим , че някъде по пътя забравихме служителите,заплатите им,квалификацията им и стремежа към развитие.Може да излезеш в отпуск и никой не разбира.Колегите са -100 по десетобалната скала.Единственото което фирмата не забравя е като нейн служител да бъдеш максимално осигурен във всяко едно отношение(за парично не става въпрос).

Абе аз съм чувал, че не е баш тъй, ама айде :-)

Аз обичам работата си, защото всички ние сме един голям и страхотен екип, имам нужното уважение от работодателите си, както и те моята лоялност. Смятам, че заплащането на труда ми е сравнително добро. Ползвам се с доста превилегии като служител на голяма компания, а в спешни случаи винаги мога да разчитам на разбиране и помощ.