Евромаркет БРД ООД /img/frontend/nomap.png"

Евромаркет БРД ООД

Здравейте ,
Това е най сериозната фирма в групата на Евромаркет , невероятен шанс е да работите за нас !!! Всеки който има търпение и хъс за работа да заповяда ние ще го изцедим до край :-)))). Ама това е на всякаде така че не се плашете елате!!!!!!!!!!! Ние като бонус ще ви платим за работата.

Здравейте,предлагат ми работа в офиса жк. Младост като охрана и да ви попитам дали си заслужава?

Здравейте , аз работих в счетоводен отдел и от няколко несеца вече не съм в компанията , мога да кажа че това е най лошата ми работа сега като видях какво има на вън разбрах че си губих времето там , за което много съжалявам сега , но по добре късно от колкото никога. На колегите които останаха там късмет от мен.

А какво стана със Стротек - Строшлек да не са ги закрили? Аз чувам разни слухове и за смени на мениджъри по други направления като Кари и Хели! Назад съм вече с инфото все пак съм извън фирмата повече от година!

Е Жорка,добре беше,защото бяхме малко хора и нещата се получаваха.Добре е че си останал доволен.Стротек БЕШЕ най-работещото и приятно звено в Груп.Но каквото било-било.

Една година бях служител в едно подразделение на Евромаркет-Стротек,което в последствие не издържа ударите на кризата и замина,а ние съответно бяхме съкратени.За периода през който работих в Стротек,не мога да кажа нищо лошо.Тогава ми се струваше,че това е най добрата фирма в която може да попадне човек.Наистина беше така! Добри заплати,страхотни колеги-истински професионалисти,осигурен транспорт,5 дневна работна седмица и много превилегии.Сажалявам хората които плюят по Евромаркет,като цяло.Но всеки има своя истина.А що се отнася до Илчев,от него, аз и бившите ми вече колеги не сме видели нищо лошо.Работата ми в Евромаркет,ще остане като един хубав спомен!

След година и половина,прекарани там определено мога да кажа, че фирмата е от най-лицемерните експлоататорки на трудовия пазар в България. Непочтенна е както със служителите, така и с клиентите си. Постоянни скандали, оплаквания от клиенти и съдебни дела съпътстват дейността и. Не случайно юридическия отдел е съставен от 11 човека и не могат да вдигнат глава от работа. При сегашната криза /в. т. ч. и на доверието/ в Евромаркет няма бъдеще. За един ден Илчев изгони 74 човека от кънстракшън без обезщетения и принуждавайки хората да напускат по свое желание. Отношението му към служителите е животинско. Заплатите са мизерни. Бонуси вече няма. Провала е пълен. Евромаркет е символ на неуспех и погром. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ, КАКВОТО И ДА ВИ ОБЕЩАВАТ И ЗАБЛУЖДАВАТ.

В тази фирма правят кариера само хора с усигорен гъб, другите са просто употребени за да развият определен пазар и кагато трябва да оберот дивидентите се спретва интрига и на тяхно място идват нашите хора на готово, тоест когато се докожес ставаш не одобен.Нека топ мениджманта каже за некадърните си решения, за 50мил.инвестиции на зелено за глупоста асфалто полагощи машини и защо в продължение на години ръководители на отдели трупаха сфръх наличности и бяха на възлови позиции, и сега е така,и затова фирмата е в колопс за това няма пари а не защото е криза.Няй-добре се доказвот успешните мениджъри по време на криза е господа докожете се а не се оправдаваите???Кокто казва народ недеи си баже сляпо да прогледне ина тъпия гояга.

Евромаркет? Няма по гадна фирма на пазара! Уж бяха голяма работа а сега май взеха да гълтат водааа... Абе няма пари фирмата и това е. Какво да се прави. Само приказките им големи а делата им малки малки.

Здравейте , аз работя в евромаркет в счетоводен отдел , по голям хаус и безредие няма, това нещо е невъзможно да се управлява , много съм разочарована , че си напуснах работата за някакво развитие , сега само си мечтая да се измъкна от тук , в другите отдели чувам че е по добре но в счетоводен е като АД. Да не говорим за не уважението към нас ..искам да кажа на Миленка и Радева , че и ние сме хора и имаме заслуги в тази компания , а на колегите мечтаещи за кариера , може но не и в счетоводството.