ДФ Земеделие, Агенция Сапард, Разплащателна агенция /img/frontend/nomap.png"

ДФ Земеделие, Агенция Сапард, Разплащателна агенция

Zaplatite na slujitelite v oblastnite RA sa okolo 800-1000 lv 4isto, a v Sf sa dvoini, a sofiqn4etata si razpredeliat i 13 i 14 i 15 zaplati i bonusi ,ne rabotiat izvun rabotno vremerabotata na oblastno nivo e dosta pove4e i doooosta raznorodna-triabva da razbirash ot vsi4ko- da si IT, ekspert po evroprogrami, da znaesh vseki dokument v BG kak izklejda,koi mu e izdatel, s kakuv srok da e,da hodish po proverki,da si liubezen s hora,koito si misliat,4e ot teb zavisi dali shte si vzemat parite po evoshemite i te tormoziat ejednevno zashto ne sa im prevedeni parite i t.n. Ina4e triabva da mojesh da hodish na rabota i subota i nedelia i da ostavash sled rabotno vreme,zashtoto taka im e kef na shef4etata. Ina4e ima oblasti ,kudeto slujitelite si klatiat krakata po cial den-priemat 1 prekt4e za ciala sedmica i tova e,no pri nas kakvoto e.....Ako ne e tazi kriza v momenta prosto ne viarvam da ostane suvesten ekspert v ORA. Taka,4e ne zavijdaite na slujitelite v ORA!!!!!!

За конкурса за Разплащателна агенция във Варна имаха изисквания и за чужди езици, а на интервюто казаха, че не им трябват хора с езици.
На самото интервю като слушах имената на повечето бяха турски.
А сега списък с допуснатите кандидати в Кърджали:

ДЪРЖАВЕН ФОНД „ЗЕМЕДЕЛИЕ”
С П И С Ъ К
НА КАНДИДАТИТЕ, ДОПУСНАТИ ДО УЧАСТИЕ В КОНКУРС – РЪКОВОДИТЕЛ НА ОБЛАСТНО ПОДЕЛЕНИЕ – гр. КЪРДЖАЛИ
1.Васил Вълков Костов
2.Хасан Шукри Мехмед
3.Сенай Ремзи Мюмюн
4.Юксел Сали Ибрям
5.Нуреттин Нури Идриз
6.Владимир Атанасов Гарипов
Изпита с допуснатите кандидати ще се проведе на 21.11.2008 г. от 10.00 часа в сградата на ДФ "Земеделие", находяща се на бул. "Цар Борис ІІІ" № 136.

Хайде сега някой да ми коментира турски език ли са искали в обявата за конкурса? Това е само риторичен въпрос.

Аз съм доволен, чисто накрая на месеца взимав 1500-1800 лв, стигат ми. Колегите са високообразовани, завършили в чужбина повечето, дори деловодителката е учила в Лондон. Чудесно място е!!!

дпс дпс дпс дпС дпс дпс - евалла.Ашколсууууууууун.

Работя тук от май 2006г., много съм доволна. Работата е предизвикателна и интересна, заплащането е перфектно - чисто 700лв., работното време е от 9 до 17:30ч., има място за паркиране, атмосферата и колегите са супер. Единственото кофти нещо е, че текат някакви реорганизации по повод акредитацията на РА, но и това ще мине.