Стандард профил България /img/frontend/nomap.png"

Стандард профил България

Tova s banketa e mnogo tapa rabota.Otnovo s porednata prostotiq ni zanimavat.Az sa6to nqma da otida.Porednata sbirka za rakovodstvoto,a nie rabotnicite pak 6te sme aytsaideri.Az sa6to nqmam jelanie da prisastvam.Ve4e si imame ygovorka s kolegi da si otidem na zavedenie,no bez predstviteli na administraciqta i opredeleni hora ot proizvodstvoto.Te razvalqt peizaja ot vqkade.Da se poveselim taka kakto nie si znaem,bez da se strahyvame,4e na drygiq den vsi4ko 6te stane ob6testveno dostoqnie.I bez tova edvam se traem v zavoda,ako i izvan zavoda trqbva da se traem mnogo 6te ni doide.Ne ni go pri4inqvaite.

Какъв е този фирмен празник по това време,че завода едно време отвори на дата 14.11.Какъв банкет е това?С когото съм разговарял досега-все казва ,че няма да ходи-става въпрос за работници отпреди две години дошли в завода.За новите не знам.Аз също няма да ходя.Мога да отида с колеги да се почерпя ,но не и на такива измислени банкети,последствията от които са само нагушване на някои хора от Администрацията с допълнителни финансови възнаграждения.

Zdraveite, kolegi 6tqlo da ima banket na 17.06. na celiq zavod,tova e petak,a tezi koito sa 2 i no6tna smqna pak nqma da mogat da hodqt da se razpusnat,kakvi sa tezi gluposti pak,za edni ima za drugi nqma banket.Rakovodstvoto pak ne misli za vsi4ki.Nqkoi znae li ne6to za tova.

Абе вие малоумни ли сте? Какво се заяждате с Александър и Анастасия? Какви ще ги държите, ако се махнат както вие искате? Питайте умника Георги Колев как ги сметна тия норми. Да дойде да направи едно показно за 8 часа как се правят тези бройки, че и време щяло да остане. Да търка петна ли първо, да разнася нарязаните профили през 2 машини ли, да почиства матрицата ли, да обучава нови ли, какво по-напред? Чудно дали в тази велика сметка са участвали другите двама при него?
Питайте височайшите кое е по-важно, как се бият чистачите или проблемите на фирмата, защото както изглежда е първото.
Покожете ми един, който е взел някакво решение и поел отговорност за него. Или един, който си е признал грешките. Няма такива. Всички са невинни като сълзи.
Или точно те са тези, които пишат в този форум или ви пълнят главите с тези неща?

Към последния анонимен.
Колежке, ти явно си била много близка с бившото ръководство. Виждам, че сегашното положение не ти хараесва, защото трябва и да се работи. Ти си от тези дето винаги са недоволни и имат за каква да мрънкат. Ети вече има нови проекти и работа, да ама сега работата е много. Кати ти вдигнат заплатата, няма да ти едостатъчно и така за всичко.
Е на някои хора няма угодия!!!

Mnogo sa tapi,parvo sakratih syma ti narod sega hyknaha da nazna4avat novi.6to mahnaha tolkova mnogo hora sled kato otnovo naemat hora na tehnite mesta.Mahnaha starite kadeto si znaeha vsi4ko sega pak nanovo zapo4vame da oby4avame.Ot tolkova oby4eniq edin den kato re6a da napyskam SPB 6te iskam da mi dadat kitap za daskal.

priqtelu koito jelae6 informaciq za rabota kato elektrotehnik, ela i 6te razbere6 zaplatata 6te e ne po malka ot 600 lv neto

Някой може ли да ми каже какво прави ел.техника/електрончик/ на какво възнаграждение е и поддръжка ли е? Струва ли си тази работа при вас?Предварително ви благодаря на отзовалите се.!

Do Anonimniq(posledniq) napysnalite otdavna sa ni zabravili kade se namirame na kartata na Stara Zagora.A pak i kato gledam san ne si spal/a,za da stane6 i da pi6e6 v saita.Problemite,koito imame sega ne sa ot v4era.Te si varvqt o6te ot samoto na4alo.I kolkoto i da se smenq ypravlenieto,dopyska vse edni i sa6ti gre6ki.A pak i badete sigyrni,4e te ne idvat samo ot ypravlqva6tite,idvat i ot nas.Ako ni ostavqt bez nadzor sigyrno 6te se izdy6im i izdavim v edna kapka voda.Ne osporvam za nekadarnostta na Sa6o,tq e o4evadna ne samo zas.no sigyrno i za ypravlqva6tite.Te 6te prodaljavat da go traqt,za6toto na bazata na lysnicata,koqto e v momenta,ne mogat da si razre6at da go mahnat.Dostata4no sa novite,za da vzemat i nov organizator proizvodstvo.Rakovodstvoto napravi ogromna strategi4eska gre6ka s edno svoe re6enie.Te znaqt za kakvo stava vapros.Sega nosqt kakto te taka i nie posledstviqta ot tova.Vsi4ki ot naj-starite znaqt kak pyskahme Zafira pri tyrcite i kolko vreme be6e nyjno,za da po4ne da se proizvejda seriino.Sled tova sas sega6noto rakovodstvo,kolko vreme q proizvejdahme nelegalno s tyrski profili.Probvaha kakvi li ne prostotii.Nakraq se ybediha,4e nov proekt ne se pyska s hovi hora.Sega pravqt otnovo sa6tata gre6ka,I kakvo pravim?Edna i sa6ta gre6ka se povtarq otnovo i otnovo.....I ako se zamislite logi4no pri ednoto i pri drygoto ypravlenie ima edin 4ovek,koito kolkoto i da se ma4i ne moje da se vpi6e v obstanovkata.I do nqkade i na nedo se dalji provala na pove4eto ne6ta.Vsi4ki vseki den stavame svideteli na negovata nekompetentnost.4ovek,koito ne moje da poeme otgovornost,za dejstviqta si i da zastane zad vsqko edno svoe re6enie kakav Menidjar po ka4estvoto moje da bade.Toi v kombinaciq sas Sa6o stava mamata si djas.Az li4no mnogo im se radvam kato vzemat da se \"gonqt\"iz ceha i da se karat.Lo6oto e,4e ne mogat te da se vidqt ot strani,za da vidqt kolko sa sme6ni.Oba4e naj-lo6oto e,4e rakovodstvoto go vijda tova oba4e ne moje da si priznae,4e sa napravili gre6ka s izbora si.nqkoj da e vijdal 6ef da si priznae gre6kata.Taka,4e gospoda ypravlqva6ti ne si mislete,4e nie ne gi vijdame tezi ne6ta.Ne si mislete,4e sme tolkova prosti.Gre6na taktika izpolzvate,s koqto vnasqte vse pove4e i pove4e omraza i nerazberatelstvo mejdy nas.E znaem,4e na nqkoi hora v zavoda tezi ka4estva sa im vrodeni.Zastanete vednaj kato golemi hora poemete otgovornost za deistviqta si i zaslyjete zaplatite koito nie vi izkarvame.

Анонимен съгласен съм с теб. Тези форуми са се првърнали в бюро за оплакване на неуспели хора.
Познавам фирмата и мога да кажа, че е една от малкото напълно спазващи всички закони и осигуровки.