Стандард профил България /img/frontend/nomap.png"

Стандард профил България

Искам да кандидатствам по дадената обява за вакантната длъжност Началник смяна/организатор производство.
Ако някой може да ми отговори,как вижда това работно място.Защо е звободно по това време на криза.И в какъв порядък са заплатите. С какви договори назначават.Как стои въпроса с осигуровките.
Ще бъда благодарен на коректни отговори.

Защо не дойде някой на провирка да направи замервания на въздуха и на шумът . Хвърчащите частици от флока всички ги дишаме . Всички го знаем и никой не повдига този въпрос . За справка след края на смяната си издухайте носовете и вижте какво остава по кърпата.само чернилка . В другите производства носят маски против прах а тука няма . Трябва да се въведат задължително. Невиждам защо да се пазиш с обувки и облекло а дробовете ти ей така се пълнят с мърсотия.   Шумът някой забелязва ли една година да работиш на тоя шум и вече си оглушал . Не искайте само норми ами създайте условия за работа

Идете в Обединена Млечна Компания в Пловдив и попитайте за Петър Ангелов. Отговорите задължително включват цветущи псувни!
После пишете, че Петър Ангелов е мениджър. Няма защо да се дразните, хората не пасат трева!!!
Когато някой кандидат за работа се яви в Стандард Профил, може да провери лично за истината в бившите работни места на този самопровъзгласил се мениджър!!

Хора вдигнете се и искайте европейски условия на друд и заплащане другото го знаят как е в европа и го изискват и от вас но заплатите и условията на тдуд са азиатски нали?

до оцежодец

приятелю,
нещо бъркаш за Ангелов.
Той наистина е инжинер, но не рабира както от човешки ресурси, така и от машини.
Той по-скоро е експерт по закриване на фирми.

Така че, моля не приписвай, качества които не притежава нашия Петърчо.

На вниманието на Г-Н Ангелов и Ваня Тутова . стига сте лигали по обявитв за работа, че предлагате добро възнагражение на хората. но все пак парите не са толкова малко че да вземате неграмотни , освидетелствувани от психиатрията и с десет диоптъра на очилата. Знаем че г-н Ангелов е Инжинер, така че може да разбира от ма6ини но не и от чове6ки ресурси.

Създайте си синдикат знаете как се действа предполагам

Скъпи 999, дай ми пример за една фирма където работниците да са си "извоювали" по-добри заплати. Или шефовете са свестни и дават пари или са гадняри и те прецакват, но до сега не съм чул работници без профсъюз да са си издействали по-добри заплати. Чакам примера ти.

.Здравейте стига сте писали глупости ами дайте да вземем и да си изискваме и извойваме по нормано трудова възнаграждение стига са се подигравали с нас пари има за всичко друго но не и за нормално трудово възнаграждение

Колеги до гога ще траем това некомпетентно мениджърско управление и това смешно ниско трудово възнаграждение за производственните работници питам аз?