Стандард профил България /img/frontend/nomap.png"

Стандард профил България

Абе който не е доволен да напуска бе к'во само се оплаквате... Ако искате промени вдигнете се какви са тези мрънкания,хленчения и тем подобни. Обиждате шефовете защо? Ако не ви дават заплата ще си стоите гладни пред телевизора, който няма да работи, защото няма да имате пари да си платите тока. Като искате повече пари идете другаде или щом искате промяна кажете си никой няма да ви изгони заради това, че си казвате мнението. Искате промяна повече пари трябва да се вдигнат всички рамо до рамо никой шеф не може да изгони всичките си служители и дори и да го направят дори и да назначат на всички служители нови те ще са неопитни и загубите за фирмата ще са огромни. Айде и ако казвате нещо помислете преди да го кажете и не обиждайте служителите във фирмата всеки си е пробил някакъв път макар и малък всеки се е уредил по някакъв начин не му завиждайте а се опитайте да вземете пример и да го последвате. ЧаО.........

Бяхте пуснали обява в Jobs-а,че търсите организатор-производство.
Какво се случи - доколкото чух,никой не сте наели,а кандидатите са били доста?!Какви точно са ви критериите,че нито един от пробвалите се не улучи мястото?!

Весела Коледа на всички бавши, настоящи и бъдещи служители на отдел праизводство. Пожелавам ви всичко, което вие искате да ви се сбъдне плюс още едно и от мен. А на отдел " Мениджъри" мога да поднеса само моите съболезнования, защото те тазо година отново нямат заслуги Дядо Коледа да спре при тях и да ги дари с подаръци. Но като ви гледам не се нуждаете от много - парички си имате и колички си имате. Лично аз тази година в писмото си до Дядо Коледа не си пожелах нищо за себе си. Коледното ми желание беше свързано с вас господа управляващи. Пожелах си някой от някъде да ви налее поне мъничко мозък в главите та да се научите да взимате адекватни на зададената ситуация решения, в които като печелите вие и ние хората от праизводството да разбираме. Престанете да класифицирате всички хора под един знаменател, защото от цялата тази пасмина, която вие събрахте и продължавате да събирате незнайно как са останали и свестни хора, които не трябва да си позволявате да загубите. Затова, господа мениджъри, дайте си малко зор и направете не само вашия, но и нашия живот малко по цветен. Нека това бъде вашия коледен подарък към нас. Весела Коледа и Щастлива нова година!

Весела коледа на всички работещи в Стандарт профил - на вас и вашите семейства!Нека новата 2010 ни запази поне същата работа а ако може и да ни създаде още!
Отностно новите колеги,бъдете по доброжелателни към тях - може не всички да са бездарници и търтеи.Въпреки че някои го доказват напълно.
Успех!

Някой от някъде.
Дай да ти стисна ръката. Напълно вярно е това което си казал +Добре дошли в единственият завод, в който колкото си по тъп, некадърен и по глупави решения взимаш толкова по висок пост заемаш е йерархията.+ 10х за точния удар. Най смешното е че тези тъпаци се имат за много умни и мислят че вземат правилни решения доверяват се на грешните хора
няма оправия тая простотия

Има едно заведение на улица "Руски" на което му виката "Клуб на пенсионера" та именно то ще отвори врати за новите си посетители на  адрес бул. " Никола Петков " 12. А относно така наречения изпълнителен директор  активно се заобгражда от бездарни бивши  негови колеги, които са ги изхвърлили от предходните им работни местата с единствения аргумент, че не могат да се справят с работата. Е поздравление - намерихте си достойно място за изява. Добре дошли в единственият завод, в който колкото си по тъп, некадърен и по глупави решения взимаш толкова по висок пост заемаш е йерархията. А сега като се замисля не само пенсионерският клуб може да се премести. Врати може да отвори и цирка, защото всеки мениджър е с номера си, но май всички на куп е'ават мамата на цялото представление.

Благодарим много на ръководството за купоните. Поне тази година не ни забравиха. Но ако г-н Ангелов си мисли, че ще ни мотивира с един кремвирш и един банан повече на седмица направо се подиграва с нас. Ние не сме всички от Лозенец и не сме дошли да работим за единия обяд. Производството за автомобилната индустрия не е като фолиото за дамакини. Ако си мисли, че обитателите на Лозенец и бабичките могат да мерят с електронни шублери милиметри жестоко се лъже. Трябват млади и кадърни хора за това производство, за да върви както трябва. Надяваме се, че къдровата политика ще включва набиране точно на такива, а не на бездарници, търтеи и кърлежи, които само изсмукват ресурсите на фирмата.
Пресен пример е новия колега по интрументите, които е другарче за Зпрян за лаф мохабет и Васил Тодоров, който така "добре" се справи с машините, че го повишиха в отговорник проекти. Ако не са старите работници той е жива гола вода.

Нямам думи, мрасотията пълна м кадето няма аспиратор на машината мрасотията е супер голяма и прах и миризми от рязането на гелотините. Апък това което е казано за 6 месеца обучение зависи само от шефа на някои им се минава месеца и ги махат . Просто съм без думи

Абе за тебе 400лв добре платене работа ли е смешник такъв

към Илиан
Кризата вече я преодоляхме. Производството върви с пълна пара. Проекти много работа много. Организатора който търсят ще бъде редовна смяна и ще бъде нещо като резервен вариант ако изритат някой от старите. Тук сигурна работа няма. Всеки може да си отиде по всяко време. Зависи от кефа на шефа. Работата е добре платена. Осигуровките са върху реалното зплащане. Изпитателен срок 6 месеца в полза на работодателя.