Концентрикс / Concentrix /img/frontend/nomap.png"

Концентрикс / Concentrix

Мега неприятна фирма. За да си успешен в Консентрикс трябва да си гъзолизач и лакей на супер некомпетентните тийм лидери и ако случайно искаш да се издигнеш във фирмата трябва да чакаш няколко столетия и задължително флиртчета, обядченца, кафенца и още неща със шефа. Ама нали, и да си хубава жена иначе повишение няма. Тийм лидерите през по-голямата част от времето си клатят краката и избиват комплекси, а нивото на работната етика е също толкова ниско. Компанията се обитава от недоволни лицемерни лелки, които са решили да закотвят там и да съсипят всеки млад и мотивиран човек. Младите хора са само преминаващи и колкото бързо отиват да работят там, толкова бързо и си тръгват. Месечните бонуси се манипулират спрямо това кой е бил най-големия лакей в екипа и повечето им изисквания не са добре обмислени и не подхождат на трудността на всички позиции. С няколко думи - бягайте от там.

Няма по-големи мизерници на пазара в София в момента. Най-качествените кадри избягаха в рамките на 2-3 месеца, като започнеш от обикновени служители, до менаджъри, технически специалисти, Оперейшън менаджери, акаунт лийдове и т.н. Фирмата върви надолу, губи проекти, съкращава служители. Сайт началника не знае къде се намира и се е обградил с г*зоблизци които си правят квото си знаят. Аз напсукам, съветвам и всеки със себеуважение да не търпи повече тази кочина..

Съкратиха голяма част от Fast Track спазвайки си закона по члена при който се закрива част от предприятието. Демек дават ти заплатите по предизвестието и чао.

Здравейте, вярно ли е че съкращават повечето Офис 365 проекти, и без обезщетение?

Писна ми от тъпите тестове който нарочно Concentrix и други подобни компании който набират хора с езици. Не може един талант по Обслужването на клиенти който иска да работи в Concentrix , да бъде стресиран с ненужни тестове по езици. Ако наистина търсите таланти би трябвало да наемите само с едно интервю плюс ВАЛИДАЦИЯ на телефона по ЕЗИКА. Тук не сме в училище . Тук сме вече образонани. Човешките Ресурси вместо да потъпкате безработните хора с тестове ... НАЕМАЙТЕ ГИ всичките. Стига вече със селекциони схеми и отблъскване.
Срам и позор Човешки Ресурси
Ако бях на ваше място щях да наемам всичкете кандидати без тестове

Днес проведох разговор с тях по телефона
Нямам намерение да губя времето със стресиращи тестове за да бъде после отхвърлен.

Срам и позор Concentrix

Пълни малоумници , бях кандидат за позиция с Руски език който ми е майчин и писмено и говоримо , учил съм до 12сти клас в Русия , интервюто по телефона ми беше на български и на английски език , на четери очи беше също на български и английски , в последствие след като не ме одобриха ми пратиха имейл че нивото ми на руски език не съответсва на техните изисквания , това е супер парадоксално при положение че никой на руски не ми обели една дума , не знам какво става там ама много съжелявам че се занимавах с тия капути !!!!

Концентрикс не ми харесаха с едно мн непрофесионално изявление при кандидатстване и явно си избират първо познаните или техните приятели. Ще пиша обаче за Кепитъл Форт...

Абе там от прости по-прости ли се събирате в тая сграда?

Друг един пуяк на 20 и нещо години от друг етаж, като бил малцина години там вече се има, че е хванал Всевишния за чепа.

И ОХРАНАТА, с посивела коса, питаш го за етажи за нещо, той ти отговаря все едно трябва да знаеш наизуст колко са етажите, къде се намира, едва ли не си малоумен за него. Абе що не се гръмнете ? Уелком то БГ , нещастници.

Здраейте,

Бих споделила по-скоро положителното си впечатление от HR отдела. Срещите ми с тях бяха приятни, тъй като те все пак са млади, интелигентни и амбициозни с добро висше и последващо образование. Проявяват емпатия, разбиране и предлагат варианти за развитие на кадрите в компанията според наложените им стандарти. BPO е все пак разрастващ се БИЗНЕС в България, макар че в сравнение с други отрасли е с доста по-нисък дял от БВП. Отчитат се високи стремежи. Офисите на Concentrix, както и на другите подобни фирми са пълни с млади и креативни личости, много адекватни и езиково подготвени.
Заплащането е средно към добро за бранша.
За съжаление не всички проекти са лесни и приятни, но трудността им произтича от ниското ниво на потребителите, техният вроятно лош социален статус и култура, което проличава при всеки техен опит за контакт.
Предлаганите позиции са за много млади хора, които тепърва ще се развиват. Обикновен кол център, съответно и длъжностите в трудовите договори са обикновени/стартови и не биха послужили кой знае колко за пред сериозни работодатели в бъдеще.
Голяма бездна се открива сред индивидуалните кадри на работния етаж - не винаги мениджърът на тима и специалистът по качествено осигуряване са по-знаещите, липсват им фундаментални знания в съответната сфера, тъй като с години са зациклили в едни и същи интерфейси, едни и същи процеси и анализи или изобщо никога не са ги знаели. "Тук при вас е много спрело" ще се чуе не веднъж от обикновени агенти.
Личо аз попаднах в тази фирма заради TripAdvisor проекта, който представляваше изключителен интерес за мен. Платформата е мощен маркетингов инструмент, разполага с множество опции за букинги и плащания, за споделяне на обществено мнение, на което пък се обосновава рейтингът и популярността на дадено заведение за настаняване, хранене или питеен бар, туроператор и пр. Тези оценки се вземат под внимание при договаряне на цени в бъдещето, имат значение за мениджърите при прогноза на рифънди, цели трендове и т.н. по принцип. Моята университетска специалност е Туризъм и имам многогодишен опит в бранша. На фона на това, че съм и от семейство на бивш HR ген. и директор в най-голямата комуникационна компания за страната ни, бих изразила своите пожелания за по-ползотворно развитие! Смятам, че резултатите и ефектът могат да са по-добри, а не да ме наставляват чрез качествения контрол на една флейтистка! Трудовото ми правоотношение с тях продължи само 3 месеца и проблемът не беше в заплащането.
Не бих желала да бъда невъзпитана, а възможно най-елегантна в този пост.
Успех!

Бих искал да изразя личното ми преживяване с Concentrix за кандидатура за позицията Financial analyst.

По-време на кандидатурата ми, влязох тук за да прочета малко инфо и не мога да кажа, че се сблъсках и с едно от оплакванията тук.

Интервютата бяха адекватни и бяха проведени професионално! Има два етапа, разговор по телефон и интервю на четири очи. И двете интервюта минаха добре и бих казал, че останах очарован.

В последствие получих и оферта за позицията и мога да кажа, че за тази позиция заплащането и привилегиите са повече от адекватни. Над средното (от моя опит) за сектора.

Не започнах там единствено поради лични причини, които нямат нищо общо с Concentrix.

Бих препоръчал фирмата на познати и съм САМО с хубави впечатления!

И тъй като виждам доста хейт тук, държа да отбележа, че нивото на HR-ите с които комуникирах през цялото време беше много професионално!

знаете ли хората с английски какви пари получават? има ли шанс за над 1100? нещо повече за проекта Хонда? Благодаря!