Братя Пашев ООД /img/frontend/nomap.png"

Братя Пашев ООД

1 точка от 8 мнения

Изпратих си CV по обява и ми се обади г-н Илия Пашев лично, за да се срещнем. Бил в движение, аз също - в съвсем спортен вид, и помоли ако желая да се срещнем и да ми представи фирмата и позицията. Извиних, се, че съм по анцунг, каза, че той е бързащ, делови човек и това да не  ме притесява. И така, срещнахме се в кафе на голям комплекс.
Разказва ми доста дълго за фирмата - почти той говореше - все хубави неща от типа на опазване на природата и " морковчето пред носа на магарето: - хехххеех, толкова често го чувам напоследък, като че ли всички бизнесмени ей сега са го научили. Сигурно четата едни и същи книги за мотивация и НЛП.
Разговорът мина в много добър тон, аз говорих доста по-малко, останах с много добри впечатления.
Уговорихме се, да му се обадя след празниците в точен час и да кажа дали съм искам да работя при него. Обадих се точно на секундата с конкретно предложение за работни часове като начало и заплащането, което аз искам на час. Изключително кратка и делова съм, имам достатъчно опит и образование, практика в продажбите и смятам, че знам добре как да бъда ясна и делова, без да засягам отсрещния "БИЗНЕСМЕН" :-).
Предложението беше като начало да започна на 4 часа/ 5 лв. нето на час + пътните ми разходи - нещо , което бяхме нахвърляли като възможност на срещата. Само, ще добавя, че като преподавател на езиков курс заплащането ми е мин. 6 лв/ час чисто , а като преводач 4 - 20 лв. на страница превод. Сами можете да сравните.
След краткото ми предложение, г-н Пашев без да се замисли, без пауза, ми каза бързо и директно: " Вие все още нищо не знаете за работата при нас ( той ме въведе доста обширно обаче при разговора ни :-)  -  ние не сме чалга бар и не плащаме така, така че ще си намерим друг човек,приятен ден. " - край на цитата:-)
Аз едва успях да се включа да кажа : "Благодаря и на вас приятен ден" и той затоври.
Голямо уважение- няма що!
Който има ум може да си направи изводите за подобни хора. Цяла Европа, с която Хер Пашев работи и ходи постоянно работи със заплащане на час. Той не искал да плаща на държавата осигуровките по мин. осигурителен план за съответната длъжност, той била ЧАСТНА ФИРМА и не го интересувало - алооооо , часта фирма, ама в държавата си има правила :-), като тук, така и в Европа, за която само тръбим и даваме примери, само както им изнася обаче.
Спред думите му, при него всички започвали на 500 лв. Ама после знае ли се - нямаш сигурност по договора си.
Аз лично смятам да подържам линията си и изискванията си, достатъчно съм работила на разни ..........
Човек или се цени сам или оставя другите да го използват - яко при това.

Всички мнения са един дол дренки - от разни анонимни хора, които не споменават конкретни факти, а само се замярат със субективни оценки. Напишете нещо конкретно, конкретен случай, колко сте работили, какво сте направили като постижение, как са се отнесли с Вас. А ако случайно собственика или заинтересован в предприятието е писал хубавите неща, поне да си напише името и да се обоснове.

Абсолютно съм съгласен с всички негативни оценки дадени за фирмата! дано и клиентите им разберат,че всичко е само една лицемерна маска,а дори и сайта им е некадърно направен с грешки на немски!

Тази фирма е много зле. Не ходете там освен ако нямате друг избор. Уважение няма да получите, нито добро заплащане. Освен това фирмата се намира в гетото.

За съжаление хората отиват там с обещания за развитие и добро заплащане,но нищо подобно няма дори и за тези които искат да работят и дават всичко от себе си - пак не са оценени,няма никакво уважение,да не говорим за лъжите!Ако искате спокойствие и трудова реализация,фирмата едва ли ще Ви предложи нещо подобно!

e tova s dobroto zapla6tane go e pisal sigurno samiat nikolai pa6ev.palni gluposti.v taia firma samo tormoz i nikakvi pari.stra6no sa nekorektni.obe6tavat kakvo li ne i nakraia si 6tastliv ako vzeme6 ne6to izob6to

много добро заплащане за хора които имат желение да работят

Nikoga ne se lajete s tozi izmamnik.ne zapochvaite rabota tam!!!ste sajeliavate