Нова телевизия – първи частен канал ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Нова телевизия – първи частен канал ЕАД

Аз също съм бивш служител на фирмата и не искам да чувам за нея. Не бях от уволнените в края на 2008-ма (около 70 4овека), напуснах сам. Накратко - никакво управление, шведите мислят само за печалба. Гърците бяха в пъти по-добре. Всичко е супер лицемерно, винаги трябва да си усмихнат (правило на МТГ), да си мотивиран (неписано правило) и с възможно най-ниска заплата. Шведите вярват, че Нова е място, където може и без пари да работиш...За съжаление не губят само служителите, но най-вече и зрителя...вижте само програмата...

Не препоръчвам Нова Телевизия за работа и то след идването на шведската компания МТГ. Откакто те дойдоха, спряха да увеличават заплатите, да изплащат каквито и да е бонуси и да стимулират хората да се развиват. В момента нещата са така: работиш не работиш взимаш едни пари и нищо не зависи от теб. Решенията са в ръцете на една група от роднини, приятели и гейове, които са се взели насериозно. Ако не си от тяхното семейство, нямаш никакъв шанс да научиш нещо, да се докажеш  и да се развиеш в кариерата....Мисля че казаното е дастатъчно.

Нова Телевизия изпитват финансови затруднения и може да ги купи бизнес дамата Ирена Кръстева.

По данни на новинарска агенция Сурсулево.

Преди бяха по-добре, сега са пред фалит.

Нова телевизия винаги е била и ще си остане банка кадри за бТВ! В Нова можеш да проходиш в журналистиката, защото обичат стажантите-те им работят с години без пари. Можеш да научиш много, но скоро ще разбереш, че най-добрият път е далеч от Нова телевизия. Така че стажанти дерзайте!

tova sigurna sum e mediqta koqto izob6to ne si darji na slujitelite! nikoi ot rakovodstvoto ne go e enq kakvo se slu4va s rabote6tite i dali izob6to sa udovletvoreni ot rabotata si. nie ne rabotim samo za parite a i za udovolstvieto koeto izcqlo se isparqva imajki predvid usloviqta na stres v koito se raboti. iskat vsi4ko ne davat ni6to. eto tova e nova televiziq- koito i sobstvennik da doide e se taq, zashtoto ima hora koito neznaino kak vseki put ocelqvat, ne sus umeniq za sujalenie

Заплащането спрямо отговорността и напрежението е далеч под нужното. Не се интересува телевизията от кадрите, които в повечето случаи тя самата е създала, който иска да си ходи....Отношението на хората на ръководни позиции е ненормално, лудо...част от хората работят до летището, което е почти извън града и доста затруднява по голямата част от персонала.