Глобалитопс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Я. Хунияди 6, офис 402 Варна, България&markers=Варна,бул. Я. Хунияди 6, офис 402 Варна, България

Глобалитопс ЕООД

Не повярвах, доверих се и сега горчиво съжалявам. Проклиням деня в който започнах работа в тази фирма

Някои се лъжат да започнат работа във фирмата за стаж. Какъв стаж в тази неизвестна фирма? И какво ще научи човек там? Как да инсталира NOD32?

Вижте им обявите за работа. Една с друга са еднакви. Дори нямат хора, които да им напишат обявите, да не говорим за трудовите договори. Това е бедна фирма с няколко клиента и шеф, който няма пари да плати на 10-те човека, които работят за него. Изживява се като робовладелец.

Андрю, плати заплатите на хората! Дължиш десетки хиляди левове!

Това е информацията за фирма Омнисън ЕООД (от търговски регистър)! Този човек извършва престъпления по смисъла на българските закони, като не изплаща задълженията си към служителите. Ако не искате да ви привикват за свидетели по дела, по-добре е да не се занимавате с тази фирма. Мен вече ме викаха за свидетел. Страшна простотия е. По-добре по-малко пари и изплатени навреме, отколкото лъжливи обещания.

------

5а. Адрес за кореспонденция с НАП на територията на страната - БЪЛГАРИЯ
област Велико Търново, община Павликени
гр. Павликени
ж.к. --, Ловец No 18, бл. --, вх. --, ет. --, ап. --

6. Предмет на дейност Покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; производство на стоки с цел продажба; продажба на стоки собствено производство; външнотърговска и външноикономическа дейност; консултантски услуги; комисионни сделки; търговско представителство, посредничество и агентство на чужди и наши физически и юридически лица; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски и други услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, строително инженерство, архитектура, интериорен, екстериорен и приложен дизайн, както и извършване на други дейности и сделки, посочени в чл.1 ал.1 от Търговския закон, чието извършване е разрешено от закона.

7. Управители АНДРЮ НЕЙТЪН КИНГ
23. Едноличен собственик на капитала АНДРЮ НЕЙТЪН КИНГ

Капитал

31. Размер 100 лв.
32. Внесен капитал 100 лв.

ВНИМАНИЕ! Андрю Кинг си ползва новата стара фирма Омнисън ЕООД за да не плаща задълженията си! ЗАПЛАТИ НЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ в ГлобалИТОПС!!!!!!
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ! НЕ ПОДПИСВАЙТЕ договор с тази фирма иначе ще работите за БЕЗ ПАРИ!!!!!!!!!!

ОМНИСЪН ЕООД и ГЛОБАЛИТОПС ЕООД - един собственик АНДРЮ НЕЙТЪН КИНГ. НЕ изплащат заплати, некоректно отношение. Виждали сме всичко, но такова безобразие никога! ПАЗЕТЕ СЕ!

Виждам нови обяви от същата фирма, но под името Омнисън ЕООД - не се лъжете това е абсолютно същата фирма и всичко казано е истина.

Всичко написано е вярно и аз го потвърждавам! Компанията е некоректна във всяко едно отношение!

Като проверите в търговския регистър ще установите, че фирмата е сравнително нова - регистрирана 2012г с МОЛ Андрю Нейтън Кинг. Първоначално се е помещавала в апартамент във Варна, а 2 години по-късно се е преместила където е и сега - Янош Хуняди. С времето натрупва дългове, което направи така, че Андрю Кинг да обмисля възможността как да избегне изплащането на дълговете си, включително и към служителите си - настоящи и бивши.

А сега за работата във фирмата (фирма, не компания. Нивото на фирмата е сравнимо с ЕТ "клек-шоп"). Както е описано - натоварването е "мале мале" и бачкаш като за последно. Няма лошо, разбира се, стига да ти плащат навреме и да плащат добре. Няма такива филми в тази фирма. По отношение на плащането.Я платят, я не. Постоянно текучество. Търсят се хора за всякакви длъжности, които в крайна сметка ще работят едно - всичко. Работното време за някои отбрани е от 9 до 17ч, а за останалите е на смени, нощни и дневни.
Заплащането е около 1000лв. Когато го има. Бонуси няма. Може да ти обещаят повече пари след изпитателния срок, което си остава неизпълнено обещание.

Силно ви препоръчвам да избягвате тази фирма. Ще си спестите нерви. И още един съвет - когато търсите работа и намерите нова фирма, винаги проверявайте кой е собственикът и каква е историята й (и историята на собственика). Ще си спестите главоболия и моето положение в момента. Пазете се!

Най-лошото място, където човек може да започне работа. Заплатите не се изплащат и са около 600-1000лв. Натоварването е умопомрачително. Нетолерантност, незачитане на българските закони въобще, никакво изплащане на празници, нощен труд, извънреден труд. Наемат те за едно, работиш съвсем друго, т.е всичко! Колеги водят дела да си получат парите. Бягайте от тази фирма! ЗА ВАШЕ ДОБРО Е!