Глобалитопс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Я. Хунияди 6, офис 402 Варна, България&markers=Варна,бул. Я. Хунияди 6, офис 402 Варна, България

Глобалитопс ЕООД

1 точка от 13 мнения

Не знам как и защо в този сайт са изтрили почти всички коментари, но едно е все още налице - фирмата от 2017 е МЪРТВА, не може и няма как да продължи обратно дейност, защото в САЩ го търсят, в България е осъмнал със сумати дела и не може да напусне. Както му се вика - сам да си вкараш автогол. Отново пиша същото - колегите - благодаря ВИ, че ви имаше и за времето с вас - страхотни сте! Успех за напред!

Имената на фирмите са - Омнисън, Майджио, Глобалитопс. Не се знае коя точно е действаща. Не се лъжете да започвате работа! Ще останете много силно разочаровани.

Това е най-лошото място за работа в ИТ, ако въобще може да се нарече ИТ компания това подобие на фирма. Само млади студенти могат да се радват на работа като тази, хора които не ценят труда си и са готови да работят дори без да получават заплати.

За съжаление в този сайт всеки може да остави коментар от чуждо име, както се е получило и тук.
Фирмата винаги е била коректна към мен, заплащането добро, колегите страхотни.

Американчето го издирват, а той като мишок се скрил. Къде си? Хората пари имат да взимат. Да не мислиш, че ще те чакат дълго?

Не повярвах, доверих се и сега горчиво съжалявам. Проклиням деня в който започнах работа в тази фирма

Някои се лъжат да започнат работа във фирмата за стаж. Какъв стаж в тази неизвестна фирма? И какво ще научи човек там? Как да инсталира NOD32?

Вижте им обявите за работа. Една с друга са еднакви. Дори нямат хора, които да им напишат обявите, да не говорим за трудовите договори. Това е бедна фирма с няколко клиента и шеф, който няма пари да плати на 10-те човека, които работят за него. Изживява се като робовладелец.

Андрю, плати заплатите на хората! Дължиш десетки хиляди левове!

Това е информацията за фирма Омнисън ЕООД (от търговски регистър)! Този човек извършва престъпления по смисъла на българските закони, като не изплаща задълженията си към служителите. Ако не искате да ви привикват за свидетели по дела, по-добре е да не се занимавате с тази фирма. Мен вече ме викаха за свидетел. Страшна простотия е. По-добре по-малко пари и изплатени навреме, отколкото лъжливи обещания.

------

5а. Адрес за кореспонденция с НАП на територията на страната - БЪЛГАРИЯ
област Велико Търново, община Павликени
гр. Павликени
ж.к. --, Ловец No 18, бл. --, вх. --, ет. --, ап. --

6. Предмет на дейност Покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; производство на стоки с цел продажба; продажба на стоки собствено производство; външнотърговска и външноикономическа дейност; консултантски услуги; комисионни сделки; търговско представителство, посредничество и агентство на чужди и наши физически и юридически лица; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски и други услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, строително инженерство, архитектура, интериорен, екстериорен и приложен дизайн, както и извършване на други дейности и сделки, посочени в чл.1 ал.1 от Търговския закон, чието извършване е разрешено от закона.

7. Управители АНДРЮ НЕЙТЪН КИНГ
23. Едноличен собственик на капитала АНДРЮ НЕЙТЪН КИНГ

Капитал

31. Размер 100 лв.
32. Внесен капитал 100 лв.

ВНИМАНИЕ! Андрю Кинг си ползва новата стара фирма Омнисън ЕООД за да не плаща задълженията си! ЗАПЛАТИ НЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ в ГлобалИТОПС!!!!!!
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ! НЕ ПОДПИСВАЙТЕ договор с тази фирма иначе ще работите за БЕЗ ПАРИ!!!!!!!!!!

ОМНИСЪН ЕООД и ГЛОБАЛИТОПС ЕООД - един собственик АНДРЮ НЕЙТЪН КИНГ. НЕ изплащат заплати, некоректно отношение. Виждали сме всичко, но такова безобразие никога! ПАЗЕТЕ СЕ!

Виждам нови обяви от същата фирма, но под името Омнисън ЕООД - не се лъжете това е абсолютно същата фирма и всичко казано е истина.