Дакер ЕООД - издателство /img/frontend/nomap.png"

Дакер ЕООД - издателство

Работила съм в Дакер ЕООД, там съм се пенсионирала. А и много други са се пенсионирали като рекламни агенти на изданията на фирмата – списание „Туризъм и отдих”, информационния и бизнес справочник „София – европейска дестинация”, медицинския справочник „Къде да се лекуваме? Къде да релаксираме?” и много други медицински и общински издания. Но когато влязох днес в сайта на Дакер, останах изненадана от появилите се там негативни мнения за фирмата. Зад много от тези анонимки според мен се крие човек, изгонен преди много години заради злоупотреби, който отново се опитва да оклевети Дакер и неговия собственик Димитър Кирекчиев. Предполагам, че той прави това по поръчка. Ако кликнете в Гугъл и напишете „Строго поверително - да се пази вечно обр. 12 Д”, ще се запознаете с поръчителите на този клеветник.

Като рекламен агент в тази фирма няма никакви перспективи. Колегиалност няма. Там си сам. Териториите са разпределени. Шефа е много възрастен и не може да му се разбере нищо. След като си свършиш конкретната задача, докато си в изпитателен срок те изритват без обяснения, а със скандал. Абсолютни непрофесионалисти.

Аз съм действащ служител на Дакер ЕООД от януари 2018 г. на позиция заместник-главен редактор. След четиригодишна безработица и богат професионален опит на журналист и преводач (вкл. бивш главен редактор на бордното списание на България Ер) мога да кажа, че условията във фирмата са повече от добри. Договорената заплата се изплаща редовно, правят се осигуровки, няма проблеми с годишния отпуск. Творческата свобода е завидна и единственото, което ме спъва, е автоцензурата – все пак се изхранваме от реклама и трябва да балансираме по тънката линия между истината и интереса на рекламодателите ни. Най-добрата атестация за усилията ни е обновеният ни сайт www.turizamiotdih.com, където са качени и печатните ни издания от последните три години. На всички, които си търсят работа при нас, препоръчвам първо да го погледнат.

Не работите там! Унижение, виновен за всичко ! Работодателят те унижава и те товари с работа ! Не плаща нищо- осигуровки и си просиш заплатата всеки месец! Губене на време ! И на края си виновен!

Започнах работа в Дакер случайно и набързо, но не съжалявам, а мисля, че това беше шанс да натрупам опит и трудови навици. Благодаря на екипа за приятелското отношение и подкрепа. Научих много за издателската дейност, за рекламата и станах по уверена и свободна в отношенията си с хората. Едно полезно и приятно лято.

Това издателство още ли съществува?! Една трудова книжка не можаха да ми оформят както трябва! Бавеха ми заплатата, а при напускане шефът беше толкова нагъл, че не ми изплати всички дължими суми... И то срещу квалифицирана работа, при наличието на публикувани текстове! Дребнаво селско хитруване! Никаква почтеност!

Какво да ви кажа...
В началото беше О'К, ама после се оказа, че не било това което сме си говорили в началото! Като се замисля обаче, то май на повечето места е така...
Само за шефа мога да кажа че е голем сладур :O)

Мале мале....