СТС Холдинг Груп ООД / STS Holding Group Ltd. /img/frontend/nomap.png"

СТС Холдинг Груп ООД / STS Holding Group Ltd.

Не се лъжете да започвате работа в тази фирмичка.Само ще си скъсате нервите. На ръководни постове са поставени абсолютно некадърни хора, които само взимат заплата без да знаят защо и затова фирмата затъва все повече.  Има непрекъснато интриги, мизерията е пълна.

Ами фирма като много други.
Преди 9-10 години се скитах безработен в града и си търсех работа. Поггледа ми попадна на сградата на фирмата, която по онова време се намираше близо до дома на хумора. Влязох в служба "личен състав" и попитахзда работа. Показаха ми огромен списък с имена на чакащи.
Но късмета през този ден беше на моя страна. В стаята влезе едно младо момче и попита за някой нов човек. Същия ден си взех работни дрехи обядвах със стотинките спечелени от събиране на кашони и влязох втора смяна. Работех на няколко полуавтоматични машини и затова ми наредиха през свободното време да боядисвам някакви стелажи, като много внимателно ме контролираха дали и двете дейности изпълнявам съзнателно. Но аз бях щастлив - вече имах работа!
Вечерта по мръкнало разтоварвах някакъв камион и от време на време притичвах да презареждам машините. По едно време дойде човека, който ме нае на работа и ми се скара жестоко. Обвини ме, че съм нарязал гумите на колата му.... ситуацията беше толкова абсурдна, че не можех да повярвам на ушите си. Свидетелки бяха 2 от работничките... После шефът се успокои и ми нареди да продължавам да работя.  Имах чувството, че сънувам кошмар и ще се събудя.
Работих там 2 седмици и половина и ми изплатиха 27лв и някакви стотинки.
Нали ви казах - фирма като фирма. Съвременна.

Фирмата е хубава, защото работниците я правят такава, управителя е страхотен човек - разбран и човечен. За съжеление е поверил управлението на 2 -3 абсолютно некадърни хорица който гледат само как да се договорят със доставчици и фирмички под масата и от това страдат всички по веригата надоло.Да не споменаваме отношението им към персонала...Иначе дали е приятно място за работа ? Ами въпрос на гледна точка (на мен ми харесва) все пак всички хора правят една среда приятна или не, ако всеки се стреми да е малко по-мил и любезен всичко ще е наред.

Навързани са като свински черва- роднини,братовчеди,вуйчовци..-все отбрани кадри,и при това все БЕЗценни!!!Да им е халал простотията-заслужават си я!

Псевдо фирма, толерират се интригите, никаква мотивация

Това е фирма в която уважението е на най ниско ниво. Шуробаджанащината е определяща и не се гледат знаничта на човека а кой къде се подмазва. Така че това е една от най тъпите фирми в българия.

това е фирма в която който е работил не може да забрави а повечето които са напуснали рано или късно се връщат