Крупал ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, Южна промишлена зона ул. Комлушка низина&markers=Бургас, Южна промишлена зона ул. Комлушка низина

Крупал ЕООД

Уважаеми потребители,това което ще напиша няма да се харесва на доста ръководството на фирмата,но това е чистата истина.В тази прекрасна фирма наистина глобите са ежедневие,това са фактите.Собсвеникът,, управител,,на фирмата живее още годините на мутрите и рекета,живее във свой измислен свят,а неадекватноста му е безгранична.Глобите варират от 50лв до месечна заплата, осигуровките според така наречения ,, управител,, са длъжни изцяло да бъдат поети от работника,за него той да поеме часта свързана с работодателя да ти плати осигуровките е вид бонус.Скъпи и уважаващи себе си хора без работа, умолявам ви просто подменете с усмивка ежедневните им обяви за работа.За тази фирма трябва да бъдете човек със свободното време ,с високи доходи на когото да работи без заплата не му пречи и да бъде човек свикнал да бъде обиждан и нагрубяван,да се тъпче неговото достойнство.Фактите говорят сами за фирмата, огромното текучество на работниците и обявите им за работа.

Здравейте, мисля да кандидатствам по обява в Техническият отдел, но какво имате предвид с това, че е Мутра и можете ли да ми дадете повече инфо за собственика?

Мутра!

Работих почти година във фирмата и сега съм в отпуск по майчинство!
Натрупах опит и познания!
Работих с български и чужди клиенти!
Бях в командировки и в чужбина.
Работодателят е особен човек,но принципен и ерудиран.Взискателен е,но оправдано!Грешки не трябва да се допускат при него!Струват скъпо за фирмата!Глобява символични суми работниците!Разбира се прави и много големи и чести компромиси.
Заплащането се е бавило с 1 ден,поради факта че е бил в командировка и иска да преразгледа счетоводните заключения спрямо заплатите.все пак някои работници работят на ставки.
Фирмата е много силна.
Сега вече съм запозната че имат и мн развит пазар и в чужбина,по-конкретно в Белгия.
Работи се здраво и усърдно,но ако се наложи допълнителните дни и часове винаги са били заплащани!