Сд Виана ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, Квартал Свобода, ул. Дилянка, 2&markers=София,Район р-н Надежда, Квартал Свобода, ул. Дилянка, 2

Сд Виана ООД

Работих дълго време във фирмата. Преди години работата беше мотивираща и ходех с желание, но от 2-3 години нещата вървят все по-зле и все по-лошо. Заплатите никога не са били високи на фона на конкуренцията, но поне имаше добра работна атмосфера. От 1-2 години обаче - само разочарование и стрес. Ежедневно напрежение и стрес,много, много стрес. Двамата съуправители - мъж и жена, умишлено  лъжат и заблуждават служителите. Няма пари за нищо - само обещания!  Викове, обиди и ненормална работна атмосфера. Много често за да може да върши задълженията си работникът или служителят трябва да плаща от собствените си пари! Заплатите се бавят с месеци, а който напусне просто си прежалва заработеното. Никога не са се ценяли добрите професионалисти, а само нагаждачите и подлизурковците. Липсата на професионалисти се отразява на качеството на строителството, което дава фирмата. Почти няма обект, особенно в последните години, където да няма проблеми заради лошо и много лошо качество. Вече почти цялата фирма е в неплатен отпуск от месеци вече! По тези причини има голямо текучество. Хората идват, виждат че не им се заплаща и си заминават разочаровани. За съжаление от добрата в началното фирма сега има само спомен. От нея сега са останали само разочаровани настоящи, а ако фирмата оцелее и бъдещи служители!!!

hei, pichove - VIE koito ste pisali za tazi firma.
zashto ne poyasnite kolko vreme ste rabotili vf tazi firma za da ya opoznaete i da davate mneniya za neya.
az bachkam v neya poveche ot pet godini i ne sam se sblaskval s tezi problemi, e imashe period predi da nastapi 2009g kogato se zabaviha kintite - no sega vsichko e OK.
interesnoto e, che prdi da zapochanbachkane tam mi beshe razyasneno kak i koloko se plashta za izvarshenoto kolichestvo rabota. yavno vie neste gi razbrali ili ne ste iskali.
Problema si e vash - az sam dovolen.

Работех във ВИАМЕД,клонче на Виана.Шефовете са други но баш шефовете са от ВИАНА. Едно ти казват като почнеш работа,друго се получава после,цакането е както във Виана,Навсякъде в всички подфирмички на Виана е почти едно и също. Заплатата ти я бавят един месец, а увеличение забрави,премии за добра рабора също.искат а не дават.

Firmata e napraktika falirala. Daljat pari i na klo6arite. Ne se la6ete da rabotite tam

tazi firma e za indianci i bez nikakvo razvitie.rejat ot izrabotkata i prexvarlyat topkata edin na dryg i nakraya precakaniya si ostavya rabotnika.toi za tyax e nikoi...........

Най-ниски заплати в сферата на строителството. Осигуровки на минимална Р.З. Персонала е с обща култура много под средната. Хората на "управленски позиции" са ДИВИ СЕЛЯНИ. Като цяло не разбират нищо от работата си. Позиции все аще държат заради червените връзки на управителя, или по-точно на жена му.

Ужааааас.Страхотна простотия.Заплащане:само обещават,но договорът е на минимална и накрая не получаваш и нея.Уважение:значението на тази дума е непознато в тази фирма.Привилегии:"тази,че работиш за тях без пари".Фирмена сигурност:това е семейна фирма,в която собственикът е главен предприемач,а съпругата му главен счетоводител-та сигурност само за тях и за още няколко лешояда,като М. русия завършил е ПЖИ и се прави на мутра-2.01метра дебелак-специалност подбивни машини.Колегите се сменят всяка седмица.Фирмата се намира в жк."Свобода"на около70 метра от поликлиниката.Там неможе да се развиваш. НИКОГА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА ТАМ.ТОВА СА АБСОЛЮТНИ ЕКСПЛОАТАТОРИ И МОШЕННИЦИ!!!!!!