Бон Марин Агенция ООД / БМ Стар ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бон Марин Агенция ООД / БМ Стар ЕООД

Фирма Бон Марин е поредната залязваща фирма в град Варна,където цари пълен хаос и шуробаджанащина.Помислете си преди да кандидатстване там.Няма да ви впечатлят заплата,фирмена сигурност,уважение и т.н привилегии.

Нямам идея защо са публикувани имена на 2 фирми, които нямат нищо общо по между си. По отношение на Бон Марин Агенция (в която аз и понастоящем работя) - мога да кажа, че е фирма, в която много си мечтаят да работят. Добър колектив, уважение от колеги, началници. Много добро заплащане - като си вършиш работата качествено се забелязва и е оценено подобаващо. Имаме много привилегии, фирмени партита и тийм билдинги. Честно казано - чувствам се лично обидена, че има такива идиотски коментари и предполагам, че е ставало дума за БМ Стар.

Офисът е чудесен. И само това. А и "чорбаджиите" донякъде! Липсва усещане за пълноценност.

Определено хора,които не работят в тази фирма могат да нарекат останалите комплексари.Не знам въз основа на какво наблюдение са направени тези изводи.
Колегията е разбрана,заплащането в зависимост от заеманата длъжност...а натоварването е следсвие на усърдна работа.Извинявайте,но отмина времето когато можеше да си клатиш краката и да вземаш заплата.

kogato otiva6 tam na rabota, otiva6 s pritesnenie, mojebi i strah .palen maitap .svartali6te na kompleksari.

Не разбирам защо двете фирми са сложени заедно, те нямат нищо общо нито като предмет на дейност, нито като персонал.
Как тогава давате оценка? Коя от двете фирми оценявате?

Отвратителна фирма, гнездо на свраки, клюкарки, интигантки. Гаден колектив, експлоататори с високи изисквания, по отношение на заплащането може да се каже, че за стартова позиция е добре, работните условия също са добри, но отношението на колегите е отвратително.Който работи там може да се побърка от голямото напрежение и лошото отношение на колегите. И там лъха и духа на селяния, направо вони от шуробаджанащина. Въобще гадно място за работа.

чудесни условия за работа в млад колектив