Атама Спортен Клуб / ЕТ Атама /img/frontend/nomap.png"

Атама Спортен Клуб / ЕТ Атама

da napalno saglasna sam s predhodnoto mnenie az odavna sam v atama nooooo ot kakto dani doide seriozno obmislqm da napuskam a i naistina iskam da rabotq na dogovor nai-posle a ne kato doide danachna komisiq da se kriem s kolejkite da i takav sluchai imame ...

такааа, колегите са супер готини, но всички се оплакваме от едно-управителката д. г.. неприятен човек. никога не защитава служителите си, а напротив-тъпче ни все едно не сме хора. то не само тя е проблмът.ами и собственичката-к.. няма трудови договори, осигуровки. има само удръжки, които никой не знае за кво са нито къде отиват. а д. каза, че не е длъжна да ни обяснява. аз за последния месец вместо обещаните 350 лв., взех 190. не е смешно. истина е. е аз напуснах, но тежко им на онези, които идват след мен. иначе наистина колегите са супер. само дето и повечето от тях напускат. не се издържа. вярно, че ползваш безплатно солариум и басейн, ноооо... да си имаме уважението. след като д. ми каза в очите, че ние сме там, за да лижем подметки, да точно така каза, е извинете, но мога и без тъпия им солариум. уж елитен фитнес, но само за пред хората. а иначе нещата не са добре. липсва им вякакав мениджмънт. явно нямят пари да си позволят свестен упражител и за тва са взели дани, от кое село там беше...нямам против хората от провинцията, разбира се, мои приятели са от там, нооо дани милата е под всякаква критика. ами..това е от мен. ако имате вапроси-питайте.