Vereo Technologies / Верео Текнолоджис /img/frontend/nomap.png"

Vereo Technologies / Верео Текнолоджис

Още не са дадени заплати за месец Юли, а дойде време да взимаме за Август. Два месеца без заплати - направо е ужаст, а има колеги, които и двамата работят при нас, имат заеми или деца!

отново започнаха да се плащат заплати. Вече 15ти ден ги чакаме и не е ясно кога ще дойдат. Доста колеги се оглеждат за нова работа, защото това не се търпи вече.

Отношението към офиса в Пловдив е под всякаква критика. Заплатите тук са с пъти по-различни от тези на служителите в София. Хората са страхотни, но ръководителите им куца отношението към служителите в регионалния офис. В Пловдив човек няма поле за развитие в кариерата и все едно бъхти на едно място. На никой не мога да препоръчам да започне работа в офиса им Пловдив. Ще остане много разочарован от заплата и от отношение на мениджърите.

Фирмата не е зле за хора, завършващи университет и търсещи място за трупане на опит. От работещите има страшно свестна младеж, има и други, както на всякъде. Това за мен е детска фирма, която, ако работи на пазарен принцип, а не чрез дебелите връзки на шефа, няма да може да се развие. Може би за това боксува и системно се бавят заплати. Хората са демотивирани, има текучество.

Заплащане: твърде ниско за хора опит!
Уважение: Отлично
Привилегии: телефон; пари за транспорт, които никои не е виждал от 11 месеца;
Колеги: супер
Работна среда:супер
Потенциал за развитие: огромен, особено ако сега прохождаш.
Всичко е добре, ако не работиш за пари.
Иначе заплатите се бавят отново вече с 12 дни. Напускат хора и то хората с опит.

някой може ли да ми каже как е моментната ситуация в тази фирма ...все още ли се бават по два месеца заплатите ?

Firmata e naistina v mnogo okaqno finansovo systoqnie , zaplatite se bavqt mnogo dylgo vreme.

Фирмата е в окаяно финансово състояние. Служителите не са получавали заплати в последните два месеца, но въпреки това колектива продължава да е изключително сплотен и задружен. От тази гледна точка потенциала за развитие е почти нулев, защото поради кризата работниците гледат да се спасяват другаде, след като не им я заявена твърда позиция от ръководството относно фирмената сигурност. Местоположението на офиса е много добро, в топ центъра, но пък неудобството е липсата на паркоместа.

Определено тази фирма има много трески за дялкане!!!

Не ми стана ясно как може един клиент да знае какво е заплащането във фирмата (оценка 5), при положение че заплатите са тайна? Дори се изпада в подробности като "Заплащането и комфорта на компанията компенсират уплътненото работно време". Тези думи подхождат по-скоро на служител, отколкото на клиент. Реално клиент, който дава оценки за нещо различно от Местопложение и Компетентност на колегите е подозрителен.