Транспрес ООД /img/frontend/nomap.png"

Транспрес ООД

Много ниско не мотивиращо заплащане. Няма сигурност, няма никакво обучение учиш се докато работиш. И ако нямаш роднина лошо.

Искам да кажа, че Транспрес ООД е основен акционер в Транспрес Дойчланд, но умело прикриват това. В Германия, филиала се ръководи от другия акционер Николай Николов, който е едно безцеремонно лице, което се възползва от изпаднали в нужда шофьори, с които се държи като роби, обижда ги, интриганства по между им, НЕ ПЛАЩА обещаните пари, които винаги забавя, камионите макар и нови са неподдържани. Обещава 1800€ първите 2 месеца и след това 2000€, а всъщност си остават 1800€ от които 200€ сам плащаш за квартира. В Германия се работи с размен на палета, които на него винаги му липсват и това е основното обяснение за удръжките на шофьорите. Има една подробност обаче. Когато се приеме товар и фирмата не размени палета, то тя дава документ с който удостоверява това и при плащане на навото тези палета се заплащат от тях. Хитреца Николов обаче, смята шофьора за възможно най-тъпото същество и му казва, че му липсват да кажем 200 палета, затова му удържа 200 евро. 200 палета на шофьор, за какво става дума.. И второ, ако вземете отпуск пари няма да видите. В случай, че решите да напуснете, пари отново няма да получите. Потресаващо е обаче отношението на основния акционер Транспрес България, който не си мърда пръста да откликне на жалбите и да смени този Николай Николов с компетентен бизнес партньор.

За Транспрес мога да кажа само, че наистина са много некоректни. Като служител в тази фирма работиш по 10-12 часа на ден, през отпустки и почивни дни си на разположение на клиенти, куриери и шофьори. Даваш всичко от себе си с години и когато дойде някой нов началник с големи претенции от конкурентна фирма и се вземе много на серьозно ти духват под опашката и те изкарват длъжник за години напред. Всичко,което си получавал през годините все пак трябва да си го върнат по един или друг начин.

Във фирмата съм от почти две години и съм доволен. Заплатата си я получавам навреме, досега не е имало бавене, разбираме се с колегите. Натоварване има, ама щото има и работа :)
Все пак като за българска фирма предлагат учудващо добри условия.

до днес техен служител
миналата седмица многодобре се справяс неска тесла
мои грешки не взет нп призната грежка
уволнен заради това че устъргах новата ел количка в стената на новия им склад които е под аренда н наемодателя петко ангелов щял се сърди
първата грешка стана защото в офиса само ти се вика на главата всички те юркат
викат тии за някои куриерски лист
втората грешка от бързане да извадя стока на клиенти
диспечери мен ше слушаш други не диспечери на коли и на склад мен ше слушаш началник склад които от месец и се мисли за биф бос мен ше слушаш други не
лилян баш началника бъди спокоен
антония шефката слушаи другитее
в офисите само се вика и за шяло и не шяло тряя с железни нерви
не почваите там ше маправит грешки ше ви изгонят
офис куриер в пловдив аз съм 16 уволнен на тази позиция

Времето в тази фирма е спряло през 1995 (примерно).
Измислените "мениджъри" са страшно некомпетентни и със сигурност...НЕ СА ПРИМЕР за останалите им "подчинени". Работят по 15г.е тази фирма,не в сферата, а само в тази фирма....можете да си представите колко ограничени хора са.
Управителят на пръв поглед изглежда интелигентен човек,но само на пръв ;) После разбираш,че се ръководи от някаква ограничена жена,завършила НБУ,но с претенции като за Кеймбридж.
Всички хора са силно ограничени и най се плашат от новото и промените.
Технологично са не в 1992....ами не знам!Имат един ИТ,който знае да включи и изключи компютъра от каменната ера.
Има нещо хубаво,заплатите не са толкова зле :)
Съвет:ако ще започвате работа там,подгответе се за затъпяване и спиране във времето :)

На фона на заплатите,в сферата на транспортно логистичния бизнес тези в Транспрес са ОК!За уважение ШЕФ-СЛУЖИТЕЛ,аз лично нямах оплаквания.
За развитие във фирмата,не мога да коментирам,защото бях едва 6-7 месеца и нямам особено големи наблюдения.

Некоректна фирма

НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НАЙ ГОЛЕМИЯ СИ ВРАГ ДА ЗАПОЧНЕ РАБОТА В ТАЗИ ПРОПАДНАЛА ФИРМА СОБСТВЕНИКА НА ФИРМАТА НЕ ЗНАЕ НИЩО ЗА ПОДЧИНЕНИТЕ СИ И ТЕ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ПОИСКАТ ВЗИМАТ СИ ГОЛЕМИТЕ ЗАПЛАТИ А ПОДЧИНЕНИТЕ ИМ РАБОТЯТ КАТО РОБИ И ДАЖЕ СИ ПЛАЩАТ ЗА ДЕТО РАБОТЯТ ВСЕКИ МЕСЕЦ ИМА УДРЪЖКИ ЗА КАКВО ЛИ НЕ ЗА ГОРИВО НАЙ ВЕЧЕ ЗАПЛАТИ ТЕ СА ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА АКО ИСКАТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ ЩОТО И СМЪРТЕН СЛУЧАИ ИМАШЕ С МОМЧЕ КОЕТО ЗАПОЧНА И ПОЧИНА ТАМ

Ниско заплащане като цяло и лошо отношение към служителите, което е напълно разбираемо при положение на това как се опитват да изработят и клиентите си.  Бил съм свидетел на отказ да признаят застраховка на клиент при транспорт и получен дефект и човека почти се разплака . Съвет от мен - избягвайте тази фирма и като доставчик.