Транспрес ООД /img/frontend/nomap.png"

Транспрес ООД

Набирате ли шофьори без стаж имам кат С+Е и всички документи но нямам стаж.

Моля,дайте инфо за офис-куриер!Раб.време,дежурства,заплата бруто-нето,осигуровки на пълна заплата или не и т.н.Благодаря!

Всички митове и легенди написани за фирмата отдавна са се променили, защото ако беше така нямаше Транспрес да е лидер на пазара.

Относно заплащанете е много добро, за тези които имат желание да работят и да се развиват, и не е добро за тези които знаят само да хейтват, негодуват и в устата им е само "съсипахте я тази държава"

Относно работното време - спазват сумарните часове за месеца на служителите.

Да, има си на моменти напрежение, но в този бранш е така - спазват се графици, гонят се срокове,ако на някой не му дапада да си избере друг сектор за развитие.
Относно развитие - Много от служителите искат бързи резултати и развитие във фирмата, но в същото време не искат нищо да променат в себе си, и най-вече да си излезнат от зоната на комфорт.Което според мен са две несъвместими неща, но това си е лично мое мнение!

Развитието на ИТ във фирмата със сигурност се подобрява, но някои хора не могат да осъзнаят, че за една или две години не може да се промени всичко.За последните две години се построиха 5 чисто нови депа в цялата Страна, със стандартите на които много логостични компании ни завиждат, автопарка е подновен в цялата Страна

На какви служители няма да им допадне работата в Трансрес:
- които не знаят какво искат, но го искат веднага.
- които си мислят, че те ще си налагат техните правила за работа, така както им е удобно на тях.
- които искат не реални заплати, за труда който са положили
- които ги е страх от промени.
- които си мислят, че те са работодателите и фирмата им е длъжна.
- които не им се работи и си търсят работа, на която нищо да не правят и да взимат голяма заплата.

Хубав ден на всички!

Много ми допада честия израз "искам да съм началник"

И аз искам да съм космонавт, но нямам знанията и уменията!

Здравейте , работя в Транспрес от почти 3 години . Има реализация стига работника да желае , заплащането е коректно и без забавяне - аванс заплати и бонуси към заплата при изпълнение на таргети и др. социални придобивки.Има моменти в който има напрежение - работи се с палети има график на камиони и прочие но все пак куриерстването е така не продаваш царевица в парка

Чета коментарите по-долу и оставам силно замислен.
Това не е място за тъжни хейтъри, по-скоро е място за обективно мнение.

Вече 2 години съм в "Транспрес". Има си негативите, както навсякъде. Да - има работа, натоварено е, на моменти е трудно.
Но в общ план - условията са над средното ниво. Фирмата е много стабилна и си плаща супер точно.
5то число - аванс; 23то - заплата; ваучери за храна, здравна карта; застраховка.
Никакви компромиси - каквото си договорил, получаваш го.

За мен е интересно и дори непознато усещане - на по-големи празници всеки от нас получава подарък. За две години ни направиха 3-4 жеста, които не съм получавал на друго място.

Работата - натоварена е, определено не е за скатавки. Ама най-хубавото е, че има място за всеки кадърен. Искаш повече - възможности има много. Днес си в склада или куриер, утре можеш да се прехвърлиш в администрацията. Караш навън камион, можеш да се върнеш в България. Можеш и града да смениш - има бази в 11 града в страната.

Позитивите за мен са доста повече от негативите. Който не е доволен, на пазара на труда има много фирми.
Успех на всички, които четат. И бъдете позитивни, че иначе ще има само: "Ей, съсипаха я тая държава."

РАБОТИХ ЕДИН МЕСЕЦ В ТАЗИ ФИРМА.
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ И НА НАЙ-ГОЛЕМИЯ СИ ВРАГ ДА ЗАПОЧНЕ РАБОТА В ТАЗИ ПРОПАДНАЛА ФИРМА! ЖЕНАТА, ЗА КОЯТО РАБОТИХ СЪС СИГУРНОСТ ИМА ФИРМА ВЪВ ФИРМАТА - СЪЗДАЛА СИ Е ДЪЩЕРНА ФИРМА И ПРИВЛИЧА СЛУЖИТЕЛИ ДА РАБОТЯТ УЖ ЗА СЪЩИНСКАТА ФИРМА "ТРАНСПРЕС".
СЛЕД ЕДИН МЕСЕЦ УСИЛЕНА РАБОТА ТАЗИ ЖЕНА НЕ МИ ЗАПЛАТИ ЗАПЛАТАТА, КОЯТО СЪМ СИ ЗАРАБОТИЛ! ДОРИ НАГЛО МИ КАЗА, ЧЕ АЗ ДЪЛЖА ПАРИ НА ФИРМАТА. ТРУДОВАТА МИ КНИЖКА МИ Я ЗАДЪРЖА.УВОЛНИ МЕН И ОЩЕ ДВАМА СЛУЖИТЕЛИ.
НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА!ЦЕНЕТЕ ОПИТА, ЗНАНИЯТА, ТРУДА СИ И ВРЕМЕТО СИ!

някой може ли да ми каже как стоят нещата в администрацията, по-специално касиер и отчитане на куриери?

Предстои ми интервю във фирмата в административна насоченост. Прочетох доста "кофти" коментари.
Бихте ли ме посъветвали какво да очаквам или да имам в предвид?
Благодаря!

Боби ,Боби. Какво ли не прави човек да се върне на работа .!!!Кажи за договри за командировки ,часове работа отпуски как се плащат ? За гориво пари не ти ли взимат ?Човек трябва винаги да има чест и достойство !!!!

Здравейте!

Може ли някой да каже работното време в гр. Варна и как протича работния процес като цяло? Запитването е за спедиторите.