Транспрес ООД /img/frontend/nomap.png"

Транспрес ООД

Работя там от 3 месеца и съм доволен от работната среда и от заплащеното.Не съм роднина на никой и не съм с връзки кандидатствах по обява.До момента не мога да кажа лоша приказка върша си поетите ангажименти взимам си трудовото възнаграждение и си живея животчето :)

НИКОГА не си причинавайте тази фирма....
Едни и същи позиции се търсят непрекъснато, търси се някои които да работи и да върши цялата работа на всички останали които са там само защото са близки на шефовете и никъде не биха ги взели на работа.
Заплатата е подигравка на фона на безумното количество работа.
Хаоса във фирмата е на всички нива от чистачката до мениджмънта. То да имаше и мениджъри всички от семеството на шефа са на ключови позиции и те си назначават приятелите които до вчера са работи по хотели и ресторанти и днес стават мениджъри и ръководни кадри в транспротна фирма пълен смях.
Некомпетентни, нагли и прости - това са топ три мотиватори за Транспрес. Не се лъжете от обявите на Транспрес Грийн това е същата фирма..

Служител съм в фирмата повече от година. В момента фирмата се ръководи от двамата сина на управителя В.Стоянов на име Никола и Михаил. Тези току-що завършили училище пубертети си играят на "фирма". Големи обещания дават, на пръв поглед са много готини, но за жалост са пълна скръб. Некомпетентни, без грам опит и каквито и да било умения за работа камо ли за мениджъри.На почетните позиции са назначили всички роднини и приятели, които си няма представа за какво са там.
Ако искате някакви некомпентни деца да ви дават наклон транспрес е вашето място.
Заплатата е ниска, защото трябва приятелчетата да взимат високи заплати та ако не сте от тях ще ви се подиграват с жълти стотинки.
В тази фирма няма на какво да се научите тъй като хората които си разбират от работата не се задържат.
Митовете които ще ви разкажат на интервюто са пълна измислица.

все още се чудя да кандидатствам ли за позицията "Експерт Обслужване на ключови клиенти по телефона" за град София, ще съм благодарна ако някой сподели мнение относно позицията, заплащането, офис средата и като цяло положението по време на епидемията и след нея?

Кандидатствах за работа и почнах защото чух много добри отзиви. Но за съжаление бях назначен в немската им фирма със същото име. Нещата не са такива каквито ги описват стойте далече о немската фирма.... За транспрес бг не коментирам направиха ми добро впечатление но директно за тях не работя май... Назначи неподходящ човек на подходяща длъжност и място и виж дългогодишен труд отива на вятъра.... Дано някой отговорен фактор прочете... Колеги оставил съм mail и не се крия от никой...за да потвърдя думите си...

Стартова заплата като складов служител в Стара Загора - 800лв. От тях, 200лв в купони.

до съвсем скоро бях част от екипа на Транспрес. Не съм шифьор/ куриер- друга длъжност заемах. Като цяло имаше много неща, които за мен бяха минуси например да си заплащаш паркинга, при положение че нямаш друга опция за транспорт до офиса им. Редно е за служители да не се заплаща! И други подобни нещица. Затова че е трансоортна фирма по цял ден се налага на останалуте служители да слушат псувните на шофьорите и склададжийте.
Естествено монетата има и друга страна, собственика на фирмата - Весели е мениджър който те кара да се чувстваш комфортно. Екипа определено е сплутен. Благодарение на мениджърите в различните отдели. Ако сте решили да кандидатствате и ви е интересен транспортния бранш, това е мястото. Минуси навсякъде ще има.

Фирмата има най-неквалифицирания персонал във Велико Търново, изключително неграмотнта назначена с връзки Деница Стоянова-или по точно мекотело с вид на булдок . Такъв човек е срам за фирмата, ако такова чудо ви обслужва , няма да повторите да работите с тази фирма.

Изключително ниско заплащане,липса на неквалифицирани кадри!!! Нямало е ден в който да няма нещо чупено или забравено.Само връзкари се взимат,трудно можеш да се издигнеш.Диспечерите въртят схеми,гадните адреси се дават на шофьорите на Транспресс а на франчовете леките или както им казват някой колеги ,,мазните кирии’’

Набирате ли шофьори без стаж имам кат С+Е и всички документи но нямам стаж.