Транспрес ООД /img/frontend/nomap.png"

Транспрес ООД

СИНА НА ВЕСЕЛИН СТОЯНОВ,МИХАИЛ СТОЯНОВ ВОДИ ФИРМАТА КЪМ ФАЛИТ И ПЪЛЕН КРАХ,БАЩАТА ВЕСЕЛИН СТОЯНОВ Е ЧОВЕК .... АМА СИНА МУ Е ЛАЙНО МЕКЕРЕ УБИВА ФИРМАТА .... ЛЪЖЕ МАЖЕ АКО СЕ РАЗБЕРЕТЕ ЗА 2400 ЕВРО ВЗИМАШ 2200 ЕВРО ИЗОБЩО ЛЪГАНЕ НА КОРЕМ КАКТО МУ ИЗНАСЯ И ТАКА МОМЧЕНЦЕТО ПРАВИ КИНТИ РАЗВАЛЯ РЕНОМЕТО НА ФИРМАТА

Анонимния под мен е написал само истини.Може и много да се добави...

Много може да се каже за транспрес, най-голямата фирма откъм палетни пратки, която притежава само влекачи и нито един соло камион за разнос. Всичко е подизпълнители. Пари много, ама не и за работниците. Камионите на подизпълнителите 15-20 годишни морги, коя от коя по-евтини. Складовите служители лежат по време на смяните си, бетонирани, щото текучеството е голямо, всеки нов я изкара месец-два. Клиентите са два вида - привелигировани и тия които трябват да покрият масрафа на привелигированите. Щети с хиляди ежеседмично. Пристига групаж, склададжията нанизва пералнята с мотокара и после куриера да се оправя с клиента. Да измисли нещо. Половината шофери са и шефове и механици. Топят се един-друг да си превземат "териториите". На малките пратки, някой работят по 9-10 часа други имат да направят 10-15 адреса. Градски транспорт до базата няма, служебен транспорт няма, ако имаш кола плащаш всеки месец такса да паркираш на работното си място, ако не вървиш 1км пеша минимум.
Заплащането е кой как се уреди, може на процент може на надник, може да си там 5-6 години и да дойде новобранец без никакъв опит и да взима повече от теб.
Редовно объркани пратки, адреси, телефони, наложени платежи. Безплатната услуга, 1тон принтерна хартия и шофера ще ви я разнесе по етажите. Ако искаш да си куриер-общак-механик-складов работник-диспиечер-търговски представител, транспрес е правилното място за теб.

Работих там точно 1 месец през август, заплатата уж трябваше да е 1000 + 200 лв във ваучери. Видех, че е мазаляк и няма нито организация, нито условия и напуснах. След като постоянно звънях на началник склада в София - Киро, който не ми вдигна 20 пъти, накрая отидох на място да питам какво става - не знаел какво са ми платили, трябвало да попита... В крайна сметка получих 500 лв за 1 месец труд. Това каквото е в склада там не ме интересува вече, ама просто не ми платиха 600-700 лв тия измекяри, които нема и да си ги получа. Та ако некой каже, че фирмата е коректна, искам да го питам защо не ми платиха, че не се сещам да съм преебавал нек'ви пратки.

Ако може някой да сподели мнеие за офиса в Благоевград.

Много гнусна фирма, в склада в София е пълна мизерия, има много работа, няма условия, плащат забавено и дори трябва да ги гониш да ти платят. Иначе са тарикати, правят шашми с договирите, аз се водих на работа в Търново на минимална работна заплата. Не мога да изразя колко ме е яд и се дразня, че въобще се занимавах с тия боклуци. Просто бегайте надалеч от тези, същия к*р са като Спийди, само че плащат по-малко.

Тук говорим за клона в Стара Загора значи, интриги горещина убийство вътре нон стоп няма хора в нощната логистика, няма и как за 1000 1100 лева по 9 часа няма време да пиеш вода камоли да ядеш боклуци. Това арогантно лайно Тодор Димитров тука в Стз трябва да бъде изгонен не става, Момчил Даскалов в София го бива, ама то много шефове в тая фирма. Така чета най-различни коментари кои от кои по грозен, верен и самата истина за фирмата, и наистина Цветан Славчев и там другите The Boss свалят звезди ако се хванеш да караш европейско на контейнери, макар че тавана на парите е 2500 евро

Почнах работа на вътрешно с едни обещания от Михаил Стоянов. Карах
4 месеца и нито един от тях не получих уговорената сума всеки месец нещо не беше наред накрая излиза че съм работил за под 1900евро а обещанията бяха за минимум 2200евро. Спедиторите Божидар Георгиев, Адриян, Николай Мойсовски нямат никаква представа за какво са там. При първия проблем ми заявиха да се оправям сам. Мързеливи и нагли никога не си вдигат телефона, но когато те са на зор ще ти извадят душата - будят те докато спиш, крещят ти, винаги ти си виновен дори те да са ти казали така да направиш. Камионите са нови но занемарени, момчето от подръжката на камионите Михаил е отзивчив и разбран но направите ли щета по камиона ви удържат пари.
Не се захващайте с вътрешно парите са малко, удържат нафта, лъжат с някакви ваучери вместо кеш пари 200лв на месец под формата на ваучери.Николай Мойсовски които прави заплатата винаги пропуска да сметне някоя друга бележка и си плащаш няколко аутохофа от джоба...

ФИРМА ТРАНСПРЕС НАЙ МРЪСНАТА И БОКЛУШКА ФИРМА ГОВОРИХ С ТОЗИ МОМЧИЛ ОТ СОФИЯ СХЕМИ ДАЛАВЕРКИ ВИКА АКО НЯМАШ C+E ЕЛА ПРИ НАС ЩЕ ТИ ИЗКАРАМЕ ADR И ОБУЧИМ НА КАМИОН C+E С ОПИЪЕН ШОФЬОР, ИМАМЕ МНОГО ДОБРО ПОДПОМАГАНЕ ФИННСОВО, АМА АЗ МУ КАЗАХ ДА РАБОТЯ ЗА ТЕБЕ 3 МЕСЕЦА НАЛИ?? ТОЙ ВИКА Е ИМА ЕДНО УСЛОВИЕ, ТАКА в Стара Загора подразделението всеки гледа да уреди негов ЧОВЕК, ЧО ОБЯВАТА В JOBS. BG шофьор куриер караш Волво камион 12т, всеки ден до Сливен Ямбол Хасково, обикаляш тия градове по адресите и обираш пратките товариш и разтоварваш кашони по 20 30 кг на палети в камиона с падащ борд, всеки ден 10 часа никакво спазване на Регламент 561/2006 г боклуци!! Парите тука са 1600лева Тошко Димитров е отговорник, човека се държи арогантно и отварително, вика няма да работиш при нас в транспрес, ами в фирма под изпълнител.. Транспрес деливъри аххаха смешни и от всякъде 1600лв с бонуда 1700 лв ама ти се ебава майката сутрин 07 00 часа почваш и 17 ЧАСА, 17 40 часа Финиш, НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В ТАЯ ФИРМА ТРАНСПРЕС СТАРА ЗАГОРА

Здравейте, Христо съм аз кандидатствах по обявата за работа шофьор на камион категория C Стара Загора, значи не стигнахме до интервю на цуво, само с някакъв Тодор Димитров си писахме пълен снотаняк, 10 часа работен ден каране на 12т камион тръгваш от Стз до Сливен обикаляш Сливен като луд товариш пратки разтоварваш пратки сам. На другия ден в Хасково или Кърджали зависи, така като попитах за заплатата, казаха на живо като дойдеш.. Аз казах знам какви пари давате 650 лв осигуровка и 1000 1200лв заплата, и ми каза този Тодор знаеш фирмената политика ще те назначим в фирма под изпълнител на Транспрес защото съм бил знаел фирмената политика, а аз говорих с Момчил от София и той ми каза пари заплата всичко.!! Никога не ходете там 9-10часа като луд за без пари искам висчко това да го знаят и телефония му номер ще дам на Тодор Димитров от Стара Загора боклуци гадни всичките