Новепорте ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ, БУЛ. БЪЛГАРИЯ No 109&markers=София,ж.к. МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ, БУЛ. БЪЛГАРИЯ No 109

Новепорте ООД

Тия смешници са най-измислената фирма, където съм ходил на интервю. Повтарят заучени фрази и изречения, с които да те омаят! Зададох им няколко въпроса, на които Мартин взе да мънка под носа си , а  имилата Лиланка...е на нея й е простено невежеството ( русичка е )  се направи че й звъни телефона и излезе.... Викаха ме на второ интервю, но не съм си губил времето да ходя пак. Пълни олигофрени!

Новепорте ООД  са прохождаща, псевдо ИТ фирмичка, която омайва служителите си с приказки за платформи, министерства, пари и т.н.....Нищо от казаното на интервюто не се случва в последствие.....не си губете времето с тази фирма, която пере пари и експлоатира и без това малкото си служители....
Лилана и Мартин са царе на празните приказки!!!!!

новепорте ООД са със сменено име  - НОВАНОР ООД. Това са същите измамници...... МОЛ - бившата певица Лилана Деянова- свиркаджийката и Мартин Димитров - дупелизеца!!!

Вчера бях на интревю в тази фирма, която никога не бях чувал. Някой може ли да сподели дали е имал досег с тях? Впечатлих се от офиса им и хората, които ме интервюираха бяха много свежи и имаше приятна енергия, но вече съм се научил да не вярвам на нищо, освен на хора с личен опит. Благодаря