Градус /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 3 мнения

от 2 месеца работя в градус и вече мисля да напускам ,никакво отношение уж 8 ч работен ден по договор а работиш 10 ч заплата не съответваща по договор ,постоянно някой нещо недоволен и те орязват а уж има бонуси нищо вярно не почвайте работа в градус там само циганите са на почит защото работят за мижави пари по 12 и 16 часа

Отвратен клиент съм, купуваики си пиле пълно с пера и гнусотии по кожата

Ужасно некоректни:
1. Подписваш договор на 8 часа-работиш 16
2. Карат те да излезеш в платен отпуск, а когато свърши - в неплатен. Това се случва, когато няма клане. Вместо да ти пуснат компенсация за извънредния труд.
3. Ходиш на лозето на Иван Ангелов да работиш срещу надница на ръка-без данъци, без осигуровки
4. Инспекцията по труда е в комбина- идва на проверка винаги след предупреждение и не изчаква краят на работното време. при повторна заявка- измива си ръцете, че се работело на сумирано работно време, а за такова няма нищо споменато нито в договор, нито в график...
5. Отношението е като към кокошките.