Градус /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 5 мнения

Бягайте!

Работих 6 месеца в фирмата и си тръгнах с депресия и недоумение как съм издържал толкова време.Наеха ме на работа ,но и аз незнам защо,като нямаше смисъл от мен там.Екипът, който си беше там си вършеше и без мен работата,започвам да си мисля, че са ме взели само да си вземат отпуските онея вандали.Нямам думи за отношение..Ако искате да се осакатите психически отиде да работите там.Отделно неграмотни работници пишеха на бележки асортимента и не се разчиташе, голям хаос е като организация на процеса..нямат нужния капацитет за изпълнение на поръчките!

от 2 месеца работя в градус и вече мисля да напускам ,никакво отношение уж 8 ч работен ден по договор а работиш 10 ч заплата не съответваща по договор ,постоянно някой нещо недоволен и те орязват а уж има бонуси нищо вярно не почвайте работа в градус там само циганите са на почит защото работят за мижави пари по 12 и 16 часа

Отвратен клиент съм, купуваики си пиле пълно с пера и гнусотии по кожата

Ужасно некоректни:
1. Подписваш договор на 8 часа-работиш 16
2. Карат те да излезеш в платен отпуск, а когато свърши - в неплатен. Това се случва, когато няма клане. Вместо да ти пуснат компенсация за извънредния труд.
3. Ходиш на лозето на Иван Ангелов да работиш срещу надница на ръка-без данъци, без осигуровки
4. Инспекцията по труда е в комбина- идва на проверка винаги след предупреждение и не изчаква краят на работното време. при повторна заявка- измива си ръцете, че се работело на сумирано работно време, а за такова няма нищо споменато нито в договор, нито в график...
5. Отношението е като към кокошките.