Кобра СОТ /img/frontend/nomap.png"

Кобра СОТ

parite za drehi ne gi pla6ta kato se napysne firmata .mo6enik ot klasa.prestavqse za bareta no e ot voenite i mnogo luje .mnenie na biv6ata firma armeiski 6tit 4e ne e dobre psihi4eski.

Съгласен съм с това, което е споделил моя бивш колега. В момента съм "служител" в тази фирма и мога да подвърдя, че работя без трудов договор и нямам осигуровки. Смятам скоро да напусна и междувременно си търся нова работа, тъй като тук не се издържа на грубото отношение управителя, който се мисли за недосегаем, а всъщност е селски комплексар. За два месеце си купи два джипа за сметка на нашите мизерни заплати, които не изплаща навреме.

Не започвайте работа в тази фирма, тъй като нейният управител Илиян Камбуров е изключително некоректен към своите служители - удържа неправомерно по 200 лева пари за дрехи, не плаща редовно заплати, не плаща осигуровки, дори колегите са избягали от един обект, поради факта, че за Нова година са останали без заплати. Отношението му към служителите е изключително грубо и надменно.