Кобра СОТ /img/frontend/nomap.png"

Кобра СОТ

Фирмата е мега зле, СОТ-а пази обекти на физическа охрана, парите за постова охрана, влизат директно в джоба на Илиян Камбуров. Заплатите са ниски и има известно забавяне. Отношението на ръководството на фирмата към свойте служители е като към помияри.

Сота и постовата охрана са много,много зле,под всякаква критика.Събрани са от кол и въже.Много Чекиджий и Капути има във фирмата.Много са зле.Пълно е със Кавали и Бастуни.Живи Олигофрени!Пълни Кретини!Безхаберници и Неудачници!Мъжки Курви и Простетутки! с начало на госпожата Илиян Камбуров !!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Мнението от 17.11.2019 г е от Тодор Батков-селски бек и спяща красавица! Написано неграмотно,изобилстващо с правописни грешки.Уволнен,поради това.че нееднократно е “охранявал” обекти спейки .Уморен от селския труд,човекът си мисли,че ще може вечерта “ да подработи”,след като удари една ракия за отпускане и по-добър сън,да спи цяла нощ на поста си и в края на месеца да вземе заплата затова,че е спинкал добре.Да,ама НЕ!

Какви са тези глупости които пишете бе хора!!!Не започвайте работа в тази фирма, тъй като нейният управител Илиян Камбуров е изключително некоректен към своите служители удържа неправомерно пари не плаща редовно заплати, не плаща осигуровки, дори колегите са избягали.. а й скоро ще остане без хора,само с няколко служители -гъзоблизци ..те са Иван,Калин Данаил и др...точно по тая причина и аз напуснах.Отношението му към служителите е изключително грубо и надменно.мисли за недосегаем, а всъщност е селски комплексар. За два месеце си купи два джипа за сметка на нашите мизерни заплати, които не изплаща навреме.

Това е малка Фирма с големи възможности и голям потенциал, добро отношение към служителите, добра заплата и най-вече навреме.

Прекрасен работодател.Редовно заплащане.Възможност за извънреден труд. Заминаването ми в чужбина е единствената причина да напусна фирмата. След прекарани 3 години там отново искам да се върна в същата фирма. Преди това съм работил в други охранителни фирми ,а също и в този бизнес в Англия. Чета много глупости изписани тук за фирмата. Свидетел съм на нередности от страна тъкмо на служителите. Не знам какво търпение има шефа. Шапка му свалям. Коректен е към всички. Работохолик и неуморим. И 5 джипа да кара ,както му завижда простия и мързеливия,изкарал си ги е с труд! На българина му дай все в канчето на чуждия да зяпа. Ей това го няма в развитите държави!

Доволен съм от работното място и време.Заплащането е много добро и най-вече своевременно/имайки предвид ,че съм бил автопатрул в над четири охранителни фирми в Пловдив и навсякъде имаше закъснение от по 2 до 6 мес.в заплатите/Отношението на работодателя към служителите е повече от коректно.Налагало ми се е по семейни причини да помоля за авансово плащане на два пъти и досега никога не ми е отказвал г-н Камбуров.Прочетох мненията и на др. служители и мога да кажа ,че не съм съгласен с тях.Коректните и точни служители получават заслужено отношение към себе си.Бил съм свидетел на неизпълнение на служебните задължения на някои колеги и мога да кажа,че съм се удивлявал на спокойствието на работодателя.Лично аз не бих им давал втори шанс за такива пропуски.Това говори за изключителната толерантност на работодателя ми.Доволен съм, че най-сетне , след обикаляне от фирма на фирма, попаднах на точното място,в което да получавам редовно заплата , да ми се плащат осигуровките и да не работя под стрес.

Какви са тези глупости които пишете хора!!! Няма такива работи плащал си е заплати аз работя вече 2 години в тази фирма и съм много благодарен.Това,че има хора които пият по време на работа и се държат непочтено с хората не знам защо пишете такива коментари. А за дрехите когато приключите работа се връщат не мога да разбера какви са ви проблемите дори нямате смелост да да му го кажете,нямам думи за вашето несериозно отношени.

parite za drehi ne gi pla6ta kato se napysne firmata .mo6enik ot klasa.prestavqse za bareta no e ot voenite i mnogo luje .mnenie na biv6ata firma armeiski 6tit 4e ne e dobre psihi4eski.