Кобра СОТ /img/frontend/nomap.png"

Кобра СОТ

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Фирмата е мега зле, СОТ-а пази обекти на физическа охрана, парите за постова охрана, влизат директно в джоба на Илиян Камбуров. Заплатите са ниски и има известно забавяне. Отношението на ръководството на фирмата към свойте служители е като към помияри.

Сота и постовата охрана са много,много зле,под всякаква критика.Събрани са от кол и въже.Много Чекиджий и Капути има във фирмата.Много са зле.Пълно е със Кавали и Бастуни.Живи Олигофрени!Пълни Кретини!Безхаберници и Неудачници!Мъжки Курви и Простетутки! с начало на госпожата Илиян Камбуров !!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Мнението от 17.11.2019 г е от Тодор Батков-селски бек и спяща красавица! Написано неграмотно,изобилстващо с правописни грешки.Уволнен,поради това.че нееднократно е “охранявал” обекти спейки .Уморен от селския труд,човекът си мисли,че ще може вечерта “ да подработи”,след като удари една ракия за отпускане и по-добър сън,да спи цяла нощ на поста си и в края на месеца да вземе заплата затова,че е спинкал добре.Да,ама НЕ!

Какви са тези глупости които пишете бе хора!!!Не започвайте работа в тази фирма, тъй като нейният управител Илиян Камбуров е изключително некоректен към своите служители удържа неправомерно пари не плаща редовно заплати, не плаща осигуровки, дори колегите са избягали.. а й скоро ще остане без хора,само с няколко служители -гъзоблизци ..те са Иван,Калин Данаил и др...точно по тая причина и аз напуснах.Отношението му към служителите е изключително грубо и надменно.мисли за недосегаем, а всъщност е селски комплексар. За два месеце си купи два джипа за сметка на нашите мизерни заплати, които не изплаща навреме.

Това е малка Фирма с големи възможности и голям потенциал, добро отношение към служителите, добра заплата и най-вече навреме.

Прекрасен работодател.Редовно заплащане.Възможност за извънреден труд. Заминаването ми в чужбина е единствената причина да напусна фирмата. След прекарани 3 години там отново искам да се върна в същата фирма. Преди това съм работил в други охранителни фирми ,а също и в този бизнес в Англия. Чета много глупости изписани тук за фирмата. Свидетел съм на нередности от страна тъкмо на служителите. Не знам какво търпение има шефа. Шапка му свалям. Коректен е към всички. Работохолик и неуморим. И 5 джипа да кара ,както му завижда простия и мързеливия,изкарал си ги е с труд! На българина му дай все в канчето на чуждия да зяпа. Ей това го няма в развитите държави!

Доволен съм от работното място и време.Заплащането е много добро и най-вече своевременно/имайки предвид ,че съм бил автопатрул в над четири охранителни фирми в Пловдив и навсякъде имаше закъснение от по 2 до 6 мес.в заплатите/Отношението на работодателя към служителите е повече от коректно.Налагало ми се е по семейни причини да помоля за авансово плащане на два пъти и досега никога не ми е отказвал г-н Камбуров.Прочетох мненията и на др. служители и мога да кажа ,че не съм съгласен с тях.Коректните и точни служители получават заслужено отношение към себе си.Бил съм свидетел на неизпълнение на служебните задължения на някои колеги и мога да кажа,че съм се удивлявал на спокойствието на работодателя.Лично аз не бих им давал втори шанс за такива пропуски.Това говори за изключителната толерантност на работодателя ми.Доволен съм, че най-сетне , след обикаляне от фирма на фирма, попаднах на точното място,в което да получавам редовно заплата , да ми се плащат осигуровките и да не работя под стрес.

Какви са тези глупости които пишете хора!!! Няма такива работи плащал си е заплати аз работя вече 2 години в тази фирма и съм много благодарен.Това,че има хора които пият по време на работа и се държат непочтено с хората не знам защо пишете такива коментари. А за дрехите когато приключите работа се връщат не мога да разбера какви са ви проблемите дори нямате смелост да да му го кажете,нямам думи за вашето несериозно отношени.