Travelstoremaker.com /img/frontend/nomap.png"

Travelstoremaker.com

Харесвам работата си в ТСМ. Колегите са страхотни, по-голямата част са супер кадърни и знаещи хора,евалата коУеги! Дава ти се голяма свобода, нещата се обсъждат и преценяват, мнението ти се зачита ако докажеш, че е правилно. Това, което ме кефи най-много е динамиката, постоянно се появяват нови идеи, проекти, непрестанно научаваш нови неща. Колкото и да беснеят някои бивши кадри или неуспяли кандидати за работа истината е, че бъдещето е наше! Viva La Revolucion oooops Centransit!!!

Функционирането на фирмата може да се опище с поговорката "Залудо работи, залудо не стой". Идеи много, разхвърляни, разпокъсани, полувинчато реализирани.. Компанията притежава огромен потенциал от кадърни хора и бизнеса е доста уникален. Но управлението е под всякаква критика. Не използват потенциала на хората, а ги насочват към съвсем нови води, в които се оказва, че никой нищо не разбира, липсва ноу-хау за всяко ново начинание. Ръководството мени мнението си непрекъснато, нещо което пречи на окончателното реализиране на идеите. Доста са случаите и на добри професионалисти, на които потенциала не се използва, а биват насочени в сфера, която е нетипична за тях.
Заплащането е ниско в сравнение с компаниите от този бранш, но е добро за България. Бонуси и социални придобивки никакви. Колектива обаче е от много готини хора. Има относителна свобода в оплътняването на работното време.

Преди време кандидатствах за работа, поканиха ме на интервю и от самото интервю стана ясно, че съм одобрена. Казаха, ще ти се обадим, за да се доуточним. Мина седмица, минаха 2, но така и не ми се обадиха повече, което считам за крайно некоректно от тяхна страна. Няма значение какъв е крайният отговор, поне един майл да бяха написали.. Фирмата ми се струваше хубава, хората - ок, но отношението им е доста нелоялно. Ако ще правят нещо, да го правят както трябва... По тези малките неща, може да се извадят много изводи за цялата фирма. Успех на кандидатсващите за работа там. Иска ми се да вярвам, че моят случай е единичен.

Pyrvo ne e amerikanska, zashtoto shefa im e GRYK (from Greece) :)) samo che e zhivee v amerika i se pravi na amerikanec makar che e chist BALKANEC :))

Първите 3 мнения даже знам кой ги е писал. Пълни глупости.
critic e напълно прав. Финансовата позиция беше параван.
Това което се е случило с ..... е абсолютно възможно и допустимо за ......
Професионалисти там няма сред управлението. И да е имало, вече са кукли на конци, за да играят на свирката на .... и да няма мрънкане, защото той си е бая мрънкало.
Вярно, че е от 11 год на пазара, но топ мениджмънта е супер зле.
Мнението от посетител ТSM също вероятно е писано от някоя от 3те мили дами в ЧР.

Наскоро съкратиха голяма бройка от най-добрите си sales на принципа тука има тука нема.
Мили хорица ;)

Много са зле, пред фалит е работата.
Успех и приятна забава.

Аз си бачкам тук и ви уверявам, че фирмата е доста читава. Не бих казал, че е нова в България - оперира тук от 11 години и определено не е фантом. Колегите са супер, ръководстовото е разбрано. Работата е малко шаблонна, но като цяло бива. Заплащането е добро и атмосферата е приятна.

Егати и смотаната фирма.От една година текат обяви.Кандидатствах неотдавна зая финансовата длъжност, никакъв контакт - ставаш ли, не ставаш ли и защо, кой ти казва.Обади се един, попита дали разговаря с мен и веднага затвори телефона.Щом се подиграват с кандидатите, представям си какво бих могла да очаквам като служител.По-големи смешници и лаици от тези няма.Имам чувството, че е фирма фантом.В момента работя в друга фирма на подобна позиция, за която кандидатствах и при тези клоуни.Колегите и шефовете ми са професионалисти, а не си играят на котка и мишка с кандидатите.

неясен подбор,изчакват определен тип кандидати ли???обявяват позиции,които са разгледани от над 5 000 души и не се знае какво точно търсят.общи изисквания, не канят на интревю.или имат големи изисквания,което ме съмнява и не подхожда на фирма от такъв калибър,или пускат фалшиви обяви за дадени хора.толкова да няма кадри за финансист и други позиции,е съмнително.нещо не е наред там и опеределено не са кандидатите за работа.на някои работодатели не им ли стана ясно,че супреслужителите са вече в чужбина и ще им е по-лесно да привлекат кадър,да го обучат и да го накарат да се чувства удобно при тях.след като им е трудно да си намерят бг служител,да се обърнат към широкия трудов пазар на ЕС.да видим,как ще дойде англичанин или французин.хубавите компании си запълват раб.места в рамките на месец,а не на година и не въртят едни и също обяви с оправданието "търсим преферктните служители".станете перефктни работодатели първо,тревъловци:))успех

Фирмата е нова или нова за България, така че да може да се оцени. Горните коментари са по-скоро ограничена "преценка".

Това е отличен работодател за млади хора - гъвкаво работно време, приятели сред колегите, разрастваще се дейност и перфектно съчетание на софтуерния и туристическия бизнес.