Travelstoremaker.com /img/frontend/nomap.png"

Travelstoremaker.com

Благодаря за отговора, пратих св,още не са се обадили и се чудех горе долу колко се бавят с обратната връзка?
Дали веднага звънят или изчакват, тъй като обявата е подновена и още стои, просто се чудя.

Здравей,
Аз в момента работя в тази фирма. Лично мен условията ме устройват много. 8 часа работен ден, събота и неделя почиваш, официалните празници също, отпуска 20 дни годишни, осигуровки, болнични всичко е коректно. Заплата е колкото се спазарите, нормална стартова около 900 лв чисто.
Колегите са готини, обстановката е приятелска.
Пробвай успех

Такова НЕЩО като тази фирма не съм виждал.
1. Колегите повечето са толкова прости и елементарни, че е трудно да завържеш един нормален разговор с тях. Повечето изобщо нехаят за външния си вид, появяват се в офиса по чехли (джапанки), къси гащи и т.н. при положение, че в офиса често има и клиенти и най-малкото се очаква да има някакъв представителен вид.
2. Да вярно е че се пести от крушки за сметка на здравето на служителите, та ние това очите и зрението сме ги намерили на пътя....
3 Вярно и че се работи на парче и всички сметки са като от тефтера на някои кръчмарин по салфетки и мазни тефтери
4 Вярно е че има хора - агенти които от месеци не са си получавали парите
5 Вярно е че те лъжат с парите когато ти плащат заплатата в евро и ти смятат еврото на курс 2 лв, естествено те осигуряват на минималната заплата и естествено като си се съгласил да работиш на неофициален договор могат да те уволнят когато си поискат и да ти режат от заплатата за това че дишаш примерно в офиса днес 50 лв утре 10лв пък не се знае кво ще остане за получаване
5 ръководство е напълно некомпетентно и витае в облаците
6 петър да не ми говори врели некипели за просперитет на фирматата щото преди седмица две си беше подал молбата за напускане или си търси заместник че по бързо да се махне
7 текучеството е огромно, това е добре за студенти без опит, могат да минат да видят да понаучат нещо, малко трудов стаж и да бягат в големите фирми където персонала - качества и ангажираност към него се цени.

Бих искал да информирам всички интересуващи се, че компанията претърпя много положителни промени след икономическата криза която я засегна през Ноември 2008. Има многократен ръст на продажбите благодарение на новия гъвкав подход на управление чрез който развиваме нови пазари и продукти. В резултат на това сме сред малкото фирми в бранша, които увеличават персонала си. Проверете свободните ни позиции в jobs.bg. Сега се работи повече, изисква се повече, но и резултатите са на лице. Фирмата е стабилна и цени кадрите си! Доказателство за това е, че броят на напусналите служители от началото на годината до сега се брои на пръсти.

Поради факта, че съм пристрастен, давам нулеви оценки всички точкови критерии.

Фирмата е жива умряла, резултат от непрекъснатото гонене на химери и фикс идеи без всякакъв финансов анализ. Всеки ден някой идва да си търси парите.
Нито една бизнес инициатива не се подкрепя с разчети, всичко тръгва от разни кръчмарски салфетки, които в повечето случаи заменят и писмените договори.
Потенциал за развитие - "Да не сме луди да плащаме за курсове за сертифициране, нали след това ще го пишат в резюметата си и ще намерят по-добра работа!"

Не си заслужава да започвате работа в ТСМ, защото има голяма вероятност 3-4 месеца след назначаването ви, да бъдете съкратени. Изключително некомпетентен мениджмънт, който с неадекватните си постъпки съсипва фирмата.
1. Заплащането е като за нискоквалифициран персонал.
2. Уважение има само сред колегите, за "висшето" началство си пълен некадърник.
3. Привилегии няма, няма и да има.
4. Фирмена сигурност - такова понятие там не съществува.
5. Съотношението на свободно време и работа е такова, каквото сам успееш да си извоюваш.
6. Потенциал за развитие - виж точка 3.
7. Местоположението зависи от къде пътуваш, но това май е най-големия плюс.
8. Колегите са страхотни, има разбирателство.
9. Работната среда я правят колегите. Като условия на труд не е кой знае какво. А иначе се направиха икономии дори от осветителните тела.

Фирмата е на път да фалира окончателно. Уволниха 30 души, защото не могат да им плащат заплатите. Още няколко напуснаха сами потъващия кораб...Учудва ме оценката за фирмена сигурност (4) в последниа коментар - не виждам нещо по-несигурно от това да започнеш работа в ТСМ.....Освободиха приземния етаж (няма пари за наема..:( )и сега на последния етаж са 35 човека наредени като бройлери.....Иначе колегите са свестни и интелигентни (ма някои които много разбират от нещата), но това едва ли е достатъчно за започване на работа там...

Аз работя там и съм доволна. Всеки има право на мнение. Кое и лошото на тази фирма не мога да разбера. Това, че шефа ти не ти диша във врата ли, това че ти си определяш работното време или това че всички колеги са супер готини. Не плюйте някой, при който не сте работили. можете само да съжелявате

zloblio ili zloblo, veche ne go prosia-poluchih go:)

Готин служител, и как точно е ваше бъдещето, като нямате настояще?! Обявите за работа в ТСМ не спират да се въртят едни и същи с години, видяни от хиляди хора. И това не е ор разрастване. Излъжете някой първо да почне при вас, тогава говори колко велики и световно неизвестни сте. Като е толкова велико там, защо просиш увеличение? Или може би се шегуваш, проявяваш чувство за хумор с постинга? Може би толкова много ги уважаваш, че се разтапяш пред шефовете си и ти е неудобно да си поискаш увеличение?! Запознатите хора знаят, че това е част от проблема на ТСМ.