Каргил България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Тодор Каблешков 71&markers=София,бул. Тодор Каблешков 71

Каргил България

Да, истина е...че има и много мързеливи които се пазят и толерират от супервайзорите си...ами откакто свят светува, светът не е справедлив....аз съм го приел...и затова не ми тежи толкова истината...помислите ...и вие да станете супервайзори...ще толерирате хората с които преди сте излизали, имате си приказката...и пиете уикендите заедно...факт е...

И аз да изразя мнение. Наитина има много свободни радикали - по цял ден във фейсбук и ютуб. А други стоят по нощите. Забелязах, че някои новоизлюпени супервайзори покровителстват мързеливите и връзкарите..Ето затова недоволстват хората.. Еми повечето стоят зарадите парите...В Инграм или Колата може да се научи повече сигурно...

Започна да ми харесва да се дразня с хейтърите , които само мрънкат , стоят във "фирмата която не ги оценява" , обаче не пропускат да захапят някой, който каже и добри думи за фирмата....Нали ви гледам....такива като вас много има , които в работно време гледат филми, нон стоп в youtube....иначе се мислят за най работните, и най умните....и най заслужаващите поне supervizor да станат....хахах...аз съм редови accountant analyst..демек дори не съм тийм лийд...но въпреки това ми харесва фирмата....условията не са по лоши от другите центрове в софия....хайде да не изреждам по отдели най мързеливите...не ми пука...няма да кажа някой шеф...
Ако някой ден реша, че няма повече перспективи тук и няма да стана супервайзор...ми просто почвам да си търся нова работа..

Някои много си ги кефи даже. Толкоз опитни кадри в София, а РТР ТЛ-те с 1-3 години предишен опит и то в набиване на фактури в Хеленик, Пи Пи Ди или Сенсата...И тва ако не е шуробаджанащина!

Пък в Ейч Ар-а, разбрах, квалифицираните и опитни кадри ги шкартирали още на ниво входящо интервю, че да не засенчат голобрадите супервайзори!

Става дума за различни хора със сходно мнение. Когато съм имал време, тогава съм писал. И настина посред нощ да пиша, пак ще си е моя работа.

Като ти чета последния коментар... Човек да си вземе бележка, ако има нещо конкретно, което да си вземе.. Кои сме ние? Шефовете, интригантите колеги или някой, който се интересува от фирмата? Щото все сме черни. Призми за света, какво ни е нивото, по-полека. Кое в излиянията по-долу е конкретно и по темата?:
1. Каква е темата и за какво се отнасят запитванията и коментарите? За Каргил като работодател - ниво на заплащане, придобивки, политика или за някой конкретен отдел, тийм, шеф, колега или брюнетка, които точно на теб не ти изнасят?
2. Какво конкретно сте написали за работата? За коя конкретна работа?
- "Много е работата" - колко е много, колко е малко? Как ги мерите? Кой стои до посред нощ, както в четворките?
- "Няма обучения"- на какво трябва да ви научат - на софтуер или на професионална експертиза? Или на мислене?
- "Мениджмънтът е некадърен" - кой мениджмънт? Прекият, функционалният, на центъра или Б.Борисов? Какви са критериите за кадърност и чии са?
- "Повишават се неподходящите" - кои са подходящите? Според кого? Според чужденците, местните шефове или според вас?
- "Интригантстват" - вие какво правите в този форум?
Да, общи приказки и простотии са. Брюнетки, коси,несправедливост и потисничество - в свободна държава, при този пазар на труда! За кадърните винаги има място, те или се продават, или ги крадат. Не се потискайте, вместо да просперирате в живота, не по форумите.

Като чета последните два поста отново се убеждавам, че не приемате критика, не сте склонни да си вземете бележка. Това, че се излагат неща, които не са за пренебрегване и хората показват, че си правят изводи от думите ви, за вас непременно е мрънкане, хейтване, циврене, признак за мързел, обобщаване, простотии. Това говори за вашите собствени нагласи и ниво, за призмата, през която вие гледате на света, и ги прехвърляте върху другите.
Какво искате? Само хвалби или нищо ли? Не сте вие тези, които ще казват на другите къде да ходят, те си имат достатъчно мозък, за да си преценят сами, а и фирмата не е ваша.
Не всичко е пари. И какво означава, че всеки от фирмата може да се издигне, стига да не е психопат. И психопати ли се наемат и държат на работа?

Толкова много мнения..все едно чета спортен форум...
Ами да си кажа и аз моето мнение....като редови RTR ...бих казал че има и доза късмет...на какви колеги...какъв тийм лийд...но в общия случай ...от това което наблюдавам....хора които наистина показват качества и добра работа..и не са "социопати" рано или късно ги издигат...до някакво ниво....ествествевно винаги важи субективния фактор....който не е работил в БГ фирма...особено в провинцията...той не знае какво е да си експлоатиран за 700лв....така че хейтърчетата....малко да млъкнат...погледнете обявите за работа по SSC в Чехия , Словакия....тука по добре живеем от тях....
ама от мрънкащи, недоволни и мързеливи хора...като не ви харесва...има Карготек, Кола Ентърпрайс...но и там така ще мрънкате...

Общи приказки. Генерализации, които разводняват темата и не добавят стойност за хора, които се интересуват от конкретни длъжности или функции. Спам, така да се каже.Никой никъде не споменава добавят ли се услуги с по-висока стойност и сложност, end to end процеси, и т.н. Защото за времето, в което съществува центърът, вече би трябвало да е на ниво зрялост и да се вършат повече неща. Следя аналитични позиции, market research, risk има също, звучат интересно като дейности, стига с тия интриги, простотии и общи приказки, не може да са само глупаци в такава фирма.

Хаха..Липсата на мотивация идва от лошото ръководство. В един футболен отбор, ако не вървят нещата, първо се сменят треньорите. А тука мениджърите и директорите са най-непоклатими, колкото и апатични и незаинтересовани да са. Някои от тях просто не разбират, че не са за тези позиции и би трябвало да търсят друга реализация.