Арбикас ООД /img/frontend/nomap.png"

Арбикас ООД

Ниско заплащане. Нулев потенциал за развитие. Шефа и жена му оправляват фирмата като селска механа - в зависимост от настроението...
Не започвайте там!

Та все пак явно не ти изнася това което ти казах щом обърна нещата на личностна основа! Но това си е твой проблем вече не мой аз намерих къде ми е мястото и за моя радост не е в твоята фирма.
Да ти кажа винаги съм бил навреме на работа и съм си спазвал каквато и простотия да измислиш за почивките.И въпреки това твое следене до секундата.Да цялото ми работно време беше заето с служебните ми задължения но на теб само определени хора го правеха! Винаги съм бил добронамерен но винаги насреща получавах изрази от сорта "това не е моя работа" и ти си длъжен да им оправяш глупостите.И въпреки опитите ми да покажа как да улеснят моята и тяхната работа бивах овикан. Е ама в такава атмосфера не можеш да очакваш някой да е спокоен.А и за последното много ми е интересно кой го казва! Човека който ходеше с 7/8 протрит панталон и избелялата тениска на арбикас с раздърпаното деколте. Защото там ти висеше телефона и ходеше с сандалите с белите чорапи дигнати едва ли не до коленете!?!?!? Със същите дрехи ти ходеше да пазариш фирми да им станеш гаранционен сервиз и се чудеше защо се дърпаха????Никога ама никога не съм си позволявал по никакъв повод да дойда с мръсни дрехи на работа. И да извини ме за осем години веднъж са ми миришели краката сори ако това ми е проблема с мед да ме намажеш! А и тогава се видяха кой са клюкарките дето говорят на хората зад гърба.
Да Стефане нормални изисквания са ама от нормален работодател какъвто ти много отдавна не си.Нормалния работодател поощрява работниците си и не толерира безгръбначни мекотели с които си пие ракията а те никаква работа не му вършат освен да сплетничат. И да снасят измислици за всички! Същите тези нормални работодатели се интересуват от мнението на работниците си а не да се крият зад същите тези "хора" и да правят събрахме се и реших.Само за да кажеш после аз питах ли ви да ама не. Както ви казах на двама ви с Виктор не ми вадите очите изписвате ми веждите. Аз гладен няма да умра винаги има работа за хора като мен които гледат да си вършат работата като хората без да се намесват в сплетни и интриги.А като гледам май теб само това те интересува колкото и да се опитваш да се правиш на светата вода ненапита всичко рано или късно излиза наяве. И за това няма да ти се задържат хората много само определени "хора" ще са там и те не се задържат заради професионализма си.
А доколкото пиенето да го кажеш на човек свикнал да пие това с което ти си разтриваш коленете е много нагло. Все пак май цялата фирма тогава се оказа ,че не може да пие!

Благодаря ти Радо за топлите коледни думи.

Припомням ти някои от основните изисквания към всички наши служители:

- да се явяват редовно и навреме на работа и да спазват работното време;
- да използват цялото работно време за изпълнение на възложената работа;
- да изпълняват работата си в изискваното количество и качество, точно и акуратно;
- да бъдат добронамерени, добросъвестни и да разрешават евентуално възникнали проблеми в дух на добър тон;
- да бъдат вежливи, внимателни, отзивчиви и колегиални;
- да идват на работа в чист и спретнат външен вид – с чисти дрехи и нормално ниво на физическа хигиена;

Смятам, че това са нормални изисквания за всеки един работодател.
Вярвам, че при някой от следващите си работодатели ще започнеш да ги изпълняваш съвестно.

А за домашната ми ракия - като не можеш да пиеш, не пий :)

Успех !

Лелеее Стефане лелеее,мислех да не пиша ама като видях какво си написал не се сдържах.За професионалистите с 10-12 години добре ,но колко с повече стаж изгони?И ги изгони с политиката си да "топиш" колега и да преувеличаваш знаеш за кои хора говоря!Те за това станаха "отговорници" на отдели визирам приемна и тонер касети!Знаеш много добре как най-малкия проблем се превръщаше в проблем едва ли не света свършва.Коректно отношения получават само хората които казват каквото на теб ти изнася другите са "селяни" ,"бастуни" и "кифли". За привилегии кой са те? Не ми казвай за бонуса дето до толкова не ти се даваше ,че от 100 кладенеца вода вадеше само и да не го дадеш! За работата с тонера дето вече не бил отровен и за това не се полагало кисело мляко да и него го спря! Партитата в началото бяха ок после станаха жалка картинка особено с тая "ихтиманска ракия" дето щеше да ни изтровиш всички. Тийм билдинги няма от камара време. И въпреки помията дето направихте с един конкретен "колега" пак не съм ти дал само негативни оценки и да имаше и добри моменти все пак хора сме, но като сгрешиш поне се извини ,а не точно обратното!И да признавам ти ,че си правил много неща за нас и си ни влизал в положение ,но кофтито е това, че ни излизаше през носа и постоянно ни се натякваше! Но не знайно защо толкова се страхуваше да кажеш браво на служител сякаш ще ти бръкне в джоба да ти вземе пари.Да заплатите са добри местоположение на мен лично ми беше екстра колеги беше добре до едно време после положението от зле стана трагично! Работна среда лелеее без коментар!Не се крия и ако решиш ,че преувеличавам ще се радвам да чуя мнението ти.Много лесно е да остана анонимен и да "хвърлям кал" ,но според мен казвам каквото си е от моята гледна точка.

Интересно е защо никой не застане с името си, зад думите си ?
Интересно е и защо никой не коментира, че във фирмата има много опитни професионалисти с над 10-12 години стаж при нас...
Интересно е и че никой не коментира допълнителните превилегии, които ползват нашите служители ... не се коментират и тийм билдинг мероприятията, не се коментират и партитата, които редовно организираме...
Интересно е и защо се изстрелват само едни голи клишета, без конкретни факти, само и само да оплюеш.
Лесно е да хвърляш кал.
Но име се гради с години труд и коректно отношение (както към екипа, така и към клиента).
Явно това не ви е станало ясно докато сте при нас.
Съжелявам.
Искрено желая на всички Ви успех !

Бачкаш си, плащат ти (не много но навреме) !
И всичко е ОК !

Лошо отношение към служителите, никакво уважение, огромно психическо изкуствено създадено напрежение и натоварване.

От мен  „Златна малинка“, за цялостно творчество.

Какво и е на фирмата?

Какво и е на фирмата?