Кристина 92 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Кристина 92 ЕООД

Абсол/тно невъзпитзни и алчни,хем сме приятели от 20 години.Ужас нямам думи.

Непоносими и невъзпитани хора,главозамаяни от пари ,но без никакви ценности и отношение към служителите си.

Ето как клиентите отчаяно се молят да им се оправят нередностите в (Много качественото строителство) Здравейте,безпокои Ви Галя Вол от ап.24 вх.Б на Андрей Сахаров 27.Нямам координатите на г-жа Божкова,затова се обръщам към Вас.В стъклопакета на спалнята вдясно от антрето има нещо като конденс и се спускат много криви линии по цялата дължина на стъклото отвътре.В другата спалня отляво след проливните дъждове през април в левия ъгъл на тавана,има теч и мазилката е подпухнала.Това се случи когато аз бях в Бг,преди това го нямаше.Аз казах затова на 1 г-жа,не и помня името,с която проведохме събрание на входа и тя ме увери,че след Великденските празници,тези проблеми ще се отстранят.Не успях лично да говоря с г-жа Божкова,тъй като отпътувах от страната.Синът ми е ходил 2-3 пъти до офиса на фирмата да пита кога ще се оправят нещата.Засега всичко си е по старому.В началото на месец юни пристигат мебели,които съм поръчала и като се складират в стаите,ще е неудобно да се работи.Молбата ми е да се свържете с когото трябва и да се отстранят проблемите в най-скоро време.

Благодаря предварително!

Галя Вол

Феодали,мислещи си,че светът е техен.Качество никакво с най-евтини материали ,осигуряват на минимална заплата и ходят с пликовете по обектите като лихвари.