НЮ ТРАНС ГРУП ООД /img/frontend/nomap.png"

НЮ ТРАНС ГРУП ООД

1 точка от 2 мнения

Имам съдебни проблеми по измислени схеми с фирмите на собственика! Търся хора с такива проблеми! За връзка - [email protected]

Започваш работа , казват ти караш прави курсове до Германия и обратно, да ама не, отиваш в Германия разтоварваш, и чакаш спедитора да се сети да ти намери товар(2-3 дни), който почти никога не е от Германия, отиваш в Австрия, Унгария, правиш си кръгови вътрешни курсове(2-3 дни) и чаааак тогава те прибират в Бг, в началото казват 10 12 дни курс, а се оказва над 15, казват заплата 850-900лв на курс, а се оказва, че  ВСЕКИ получава индивидуално възнаграждението си според това колко на кой си симпатичен в ръководството, има доста често забавяне с парите, неуважение от спедиторката към шофьорите, необслужени камиони, износени гуми, никаква комуникация в ръководството, може да стоиш и чакаш на адрес 3 дни, постоянно глоби за щяло и нещяло, искат бързо да ходиш на адреса, не спазваш часове за каране, постоянно в нарушение с магнит, който има друг вариант да НЕ започва работа тук!!!!