Деметра 61 /img/frontend/nomap.png"

Деметра 61

1 точка от 1 мнение

Здравейте бъдещи кандидати за работа, кандидатсващи в деметра 61 еоод! Искам да кажа, че на по- селско интервю не съм била никога през живота си и се надявам да ми бъде първото и последното. За кратък разговор разбираш, че фирмичката е нещо като семейна и има 2ма шефа, като единият от тях си е и шеф и шофьор, кара и камиона през голяма част от времето.. Яко, а? Това е първата мисъл, че нещо не е наред. Идва втората, когато започнат да говорят колко много искат от теб, да правиш това- да правиш онова, като в същото време себеуважаващите фирми в бранша си имат човек за всяко нещо, а тук си много в 1.... Втората лампа светва! Започваш да се чувстваш още по- неловко, защото има един момент в който ти говорят, а ти не разбираш какво те питат, защото имат типичен селски диалект и трябва да гадаеш какво се опитват да кажат, нищо че офисчето им е до мола в някакъв апартамент. Правят някакви подмятания за хората какви били, което в крайна сметка не смятам, че е дискусия на интервю и в крайна сметка започваш да се чудиш къде си попаднал. Разпитвайки за фирмата разни колеги от бранша, разбираш че обявата им виси доста често в Jobs-a например. В крайна сметка какво се оказва, предлагат някакво заплащане до 2000лв бруто, което едва ли ще дадат, обявата им е редовна в jobs и имат супер малоумни маниери и начин на работа, защото заявките на шофьорите се пращат изцяло по телефон! Демек си счупваш пръстите от изпращане на смси всеки ден... хахахаха! Пропуснах да отбележа- това е така, защото им било скъпо да слагат фротком или томтом например. Надявам се, че достатъчно добре ги описах и не съм пропуснала нещо. В крайна сметка, всеки трябва да търси сигурна работа и доход! Вие изберете дали си заслужава да си загубите времето с тях!