Магазини Tendenz и Fiorelli /img/frontend/nomap.png"

Магазини Tendenz и Fiorelli

Обемът на работа е нормален за подобен тип фирми-т.е не е малко работата.Загриженост и ангажираност към служителите няма.Ще вземат от Вас колкото е възможно преди да Ви сменят с по-наивен служител.Едва ли изненадвам някого,но е важно да знаете , че не можете да разчитате на думата на "ръководството".Изисквайте реални осигуровки и проверявайте за това.Няма да успея да разубедя някой,който си търси работа и е получил шанс там ,но е важно да знаете , че това е нелоялна фирма в много отношения и добре да сте подготвени да се съмнявате и проверявате всичко !Успех!

1 точка

Изключително некоректни и голяма експлоатация на всички нива в администрацията и не само! Стойте далеч от тази фирмичка с манталитет на ЕТ.

Добре си помислете преди да започнете работа там.
Изключително некоректни работодатели !

Не стават говоря за служителите от онлайн магазина,които по цял ден се чешат и си бъркат в носа и изпращат готови съобщения за тяхно улеснение сакън да не си размърдат двете закърнели мозъчни клетки,питаш ги едно те си лаят друго,питам мениджерите къде сте гледали като сте назначавали такъв безполезен персонал,или са ви врътнали по една .... и затова са назначени,явно си проличва че всякви други умения не са им присъщи! Та защо тия отговарят така безмислено? Питаш едно те друго отговарят! уж в 21 век живеем и онлайн пазаруването трябва да е улеснено ,бързо и достапно за всеки подребител,но явно вие още с магаретата прекарвате стоката и за това се бавите!

Абсолютни боклуци! За кво въобще сте направили онлайн магазин като сте служили някви малоумници да препращат готовите съобщения и не отговарят адекватно на зададените въпроси,те въобще могат ли да четат ? Няма такава скапана фирма и скапани служители ,на телефона някво момиче си мрънка под моса ,че и отгоре на всичко и ще повишава тон ако и зададеш въпрос! Идиотско поведени ,тотално съм разочарована от вашия онлайн магазин,не сте в правото вие да поставяте някви условия,защото винаги който плаща той поръчва музиката,винаги клиентите са с право и трябва да бъдат удоблетворени! Накарахте ме да не желая никога повече да поръчвам от вас или да влезна във ваш магазин!

И нула не заслужавате,служителите работят тип мижим да те лажим демек бавни,мудни колко да си вземат заплатката без абсолютна никаква емаптия към клиетните който ви пълнят джобовете,като качество не ми се коментира .Ако си поръчам от Австралия по-бързо ще пристигне от колкото от Вашия сайт. Не го препоръчвам!

Към много доволната бивша колежка: вие направихте всичко възможно да ме накарате да напусна. Благодаря ви за униженията и обидното обсъждане през рафта. Това, че си мълчах беше само моя грешка, но това не значи, че не ви чувах. Специално с теб направих сума безуспешни опити да се сприятеля, но уви разбрах какво ти е било мнението за мен късно. Не съм преувеличила нищо, просто когато се държите зле с хората следващия път, може малко да се позамислите как ли го карате да се чувства този човек. Не се притеснявай каква работа ще си намеря, а и също не мисля, че има какво да си кажем. Аз не тая злоба към никого, всичко ще си остане само лош спомен. Хубав ден и сбогом!

Здравейте! Искам да се обърна към анонимната колежка, която писа за фирмата. Пиша ти и то с името си, защото не искам да се крия като теб, тъй като според мен не е коректно. Искам да те попитам защо написа само негативните неща и защо толкова ги преувеличи? Защо не написа как ТИ самата искаше да правиш всичко и как когато имаше кутии за носене ми ги взимаше от ръцете? Защо не написа как, когато беше болна тези два дни(за които говориш) управителката ти звънна и ти каза "стой си вкъщи, докато не се оправиш"? Защо търпя 1 година и повече, а не си тръгна, щом не се чувстваше добре? Мога да ти кажа още много неща,защото имам и аз какво да кажа, но няма смисъл. Можеше просто всичко това да ни го кажеш в очите, а не да ни оплюваш анонимно, защото не говори добре за теб. :) Знай само, че кой каквото си направи, това ще сърба. Пожелавам ти да си намериш работа, в която няма да правиш всичко само ТИ. ;) Имай малко достойнство и застани зад името си. Хубава вечер!

Ако мога да спася поне един човек от започване на работа в този магазин, значи има смисъл да пиша тук...
Единственото хубаво нещо е, че плащат заплатите навреме, но заплатата, която дават е малка за това, което правиш и търпиш...
-Работи се 10 часа и половина, плащат ти 10, осигуряват те на 8
-Казват ти, че имаш половин час почивка, но всъщност такава нямаш
-Ядеш набързо, за 5 минути, когато няма хора и всички преди теб са се изредили
-Когато се получава стока оставаш сам в магазина, обслужваш клиенти, вадиш модели, слагаш цени, носиш серии кутии към горния склад
-Стоката идва веднъж седмично от 50 до 100 големи, тежки кашони, които носиш надолу по тесните стълби към склада
-Складовете са два - един в подземието и един на втория етаж
-Най-често клиентите искат нещо от горния и от долния склад едновременно, а после мрънкат, че си се забавил
-Връщаш по 5-6-7 кутии на мястото, винаги ти, другите не се сещат и само ги подминават
-Всеки ден се мете и мие под, често само ти го правиш, а после ти правят забележки, че не било изметено или измито добре
-Чисти се пред магазина, а там е тоалетната на гълъбите, отново чистиш само ти
-Правят ти се забележки постоянно, вика ти се дори и пред клиенти
-За всяка открита грешка обвиняват теб като нов
-Склада е отрупан с кутии, на по 2-3 редици, минаването е трудно, а ваденето още повече
-Подреждаш склада ти, а после недоволстват, че нищо не могат да намерят, в същото време те дори не знаят как се реди склад
-Идват по много нови модели всеки път, а място в залата и склада няма, трябва да измисляш как да ги подреждаш и въобще как да ги събереш
-Лятото се работи до 21:00
-През лятото е пълно с чужденци, предимно нагли рускини, не само не ти остава кога да ядеш, пиеш вода или да ходиш до тоалетна, но не можеш и дъх да си поемеш
-Когато касиерката не си е приключила касата навреме, оставаш да я чакаш след работно време
-Работи се по график, по който винаги си прецакан и дори и да нямаш претенции пак ти правят проблем
-Работи се на всички празници
-Отпуска лятото не се дава, само по седмица през четири определени месеца
-Събота не се почива, най-много да ти се даде една събота в месеца
-Ти изхвърляш боклука винаги и то сам
-Ходиш на всички места, на които трябва да се ходи (за храна, за консумативи и др.), но всъщност това е спасение за малко от там
-Ако ти се наложи да ползваш болничен дори само два дни, те тормозят кога ще се връщаш на работа
-Плащаш ревизии, без значение, че не си работил на каса
-Магазина работи и по време на ревизия
-Следи се колко често ходиш до тоалетна, по колко се бавиш, хабиш много хартия и може да те накарат да си носиш
-Колектив, работа в екип? Няма такова нещо. На почит са клюките, говоренето зад гърба, обсъждането на колегата, който почива през деня, подмазвачеството, подлостта, битовизма, напрежението, скатавките, злобните погледи, лицемерието, долните интриги

Това не е всичко, има и още много неща, това са само малка част от гадостите, които изживяваш там. Там не е място за добри хора, а за непочтени и подли хора, които винаги търсят как да прецакат другия. Там е един кокошаро-змиярник. Бонус беше главоболието, а през живота ми глава не беше ме боляло до тогава...

Обувките им са пълни боклуци. Купих си сандали преди месец и на второто обуване и двата сандала бяха с разлепени обувки, занесох ги в магазина, момичетата бяха много любезни. След няколко дни ми с еобадиха и отидох да ги взема, при което видях, че едната подметка отново не е залепена, пак ги оставих. Когато ги взех след нди бяга залепени, но ен след дълго още след няколко обувания, пак се разлепиха подметките.