евроюнит , Балкан Трейдинг , Г-н Реийо Харнос /img/frontend/nomap.png"

евроюнит , Балкан Трейдинг , Г-н Реийо Харнос

1 точка от 8 мнения

Пълен измамник е, не му вярвайте, аз пари не видях !
НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ,СИВИТЕ МУ ДЪРТИ ЛЪЖЛИВИ ОЧИЧКИ ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ!

Г-н Реийо Харнос аз гласувам за политическа партия ГЕРБ с лидер г-н Бойко Борисов.

Работих 9 дни при Г-н Реийо Харнос. В началото ми обеща, че ще ми плаща по 3.5 долара на час. Работих повече от 8 часа на ден както и събота и неделя. Когато го попитах да ли ще ми направи договор, каза че това не зависи от него, а от фирмата в чужбина. Въобще не ми направи никакъв договор. От 8мия ден започна да ме обижда, казваше ми че съм идиот, въпреки че вършех работата както той иска.На 9тия ден когато пак попитах кога ще ми плати и кога мога да напусна и може ли да ми върне ксерокопията на моите дипломи за магистър от Технически и Софийски Университет и моето CV на български и английски, той ми отказа и започна да ми говори лъжи, че съм комунист и идиот, което е абсолютна лъжа, защото аз никога не съм гласувал за комунистите. Г-н Реийо Харнос ми каза, че има пистолет и по-късно в друг разговор ми каза да ли се страхувам за живота си и ми каза в друг разговор повече да не съм дошъл във фирмата. Г-н Реийо Харнос не ми върна работните дрехи. Г-н Реийо Харнос ми забрани да му идвам във фирмата. Г-н Реийо Харнос ме буташе с пръст по главата и по носа, дърпаше ме с двете си ръце. Г-н Реийо Харнос не ми плати абсолютно нищо. Най-неприятното ми е че Г-н Реийо Харнос ми причини психически тормоз с неговите лъжи, агресивно поведение и измама.

Работих 9 дни при Г-н Реийо Харнос.В началото ми обеща, че ще ми плаща по 3.5 долара на час. Работих повече от 8 часа на ден както и събота и неделя. Когато го попитах да ли ще ми направи договор, каза че това не зависи от него, а от фирмата в чужбина. Въобще не ми направи никакъв договор. От 8мия ден започна да ме обижда, казваше ми че съм идиот, въпреки че вършех работата както той иска.На 9тиа ден когато пак попитах кога ще ми плати и кога мога да напусна и да ми върне ксерокопията на моите дипломи за магистър от Технически и Софийски Университет и моето CV на български и английски, той ми отказа и започна да ми говори лъжи, че съм комунист и идиот, което е абсолютна лъжа, защото аз никога не съм гласувал за комунистите.Г-н Реийо Харнос ми каза, че има пистолет и по-късно в друг разговор ми каза да ли се страхувам за живота си и ми каза в друг разговор повече да не съм дошъл във фирмата. Използва хората да му работят без пари и без договор, като ги лъже, тормози, използва. Не ми върна работните дрехи. Забрани ми да му идвам във фирмата.Буташе ме с пръст по главата и по носа, дърпаше ме с двете си ръце.Не ми плати абсолютно нищо. Най-неприятното ми е че ми причини психически тормоз с неговите лъжи, агресивно поведение и измама.

Работих 9 дни при Г-н Реийо Харнос.В началото ми обеща, че ще ми плаща по 3.5 долара на час. Работих повече от 8 часа на ден както и събота и неделя. Когато го попитах да ли ще ми направи договор, каза че това не зависи от него, а от фирмата в чужбина. Въобще не ми направи никакъв договор. От 8мия ден започна да ме обижда, казваше ми че съм идиот, въпреки че вършех работата както той иска.На 9тиа ден когато пак попитах кога ще ми плати и кога мога да напусна и да ми върне ксерокопията на моите дипломи за магистър от Технически и Софийски Университет и моето CV на български и английски, той ми отказа и започна да ми говори лъжи, че съм комунист и идиот, което е абсолютна лъжа, след това ми каза, че има пистолет и да ли се страхувам за живота си и ми каза повече да не съм дошъл във фирмата. Използва хората да му работят без пари и без договор, както непрекъснато ги лъже, тормози, използва, взима им парите(взе ми мои пари и не ми ги върна, не ми върна работните дрехи). Забрани ми да му идвам във фирмата.Буташе ме с пръст по главата и по носа, дърпаше ме с двете си ръце.Не ми плати абсолютно нищо. Най-неприятното ми е че ми причини психически тормоз с неговите лъжи, агресивно поведение и измама.

Работих 9 дни при Г-н Реийо Харнос.В  началото ми обеща че ще ми плаща по 3.5 долара на час. Работих повече от 8 часа на ден както и Събота и Неделя. Когато го попитах да ли ще ми направи договор каза че това не зависи от него а от фирмата в чужбина. Въобще не ми направи ниакъв договор. От 8миа ден започна да ме обиждата казваше ми че съм идиот въпреки че вършех работата както той иска.На 9тиа ден когато пак попитах кога ще ми плати и кога мога да напусна и да ми върне ксерокопията на моите дипломи за магистър от Технически и Софийски Университет и моето CV на български и английски той ми отказа и почна да ми говори лъжи че съм бил Комунист и Идиот което е абсолютна лъжа, след това ми каза че има пистолет и да ли се страхувам за живота си и ми каза повече да не съм дошъл повече във фирмата. Използва хората да му работят без пари и без договор, както непрекъснато ги лъже, тормози, използва, взима им парите(взе ми мои пари и не ми ги върна, не ми върна работните дрехи). Забрани ми да му идвам във фирмата.Бутаще ме с пръст по главата и по носа, дърпаше ме с двете си ръце.Не ми плати абсолютно нищо. Най-неприятното ми е че ми причини психически тормоз с неговите лъжи, агресивно поведение и измама.

Г-н Харнос /Възрастен финландец/ме нае с фалшив договор на ангийски език,като не е декларирал това в НАП, естественно и осигуровки не ми плати.Постоянно говореше , че българите са цигани.Едвам си взех парите , с обещания ,че няма да си търся правата.

Не съм пьрвия, нито последния която е излъгал.

Все още лъже хората.....

НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ!!!! ЧИСТ ИЗМАМНИК И ЛЪЖЕЦ Е!
адреса е Бузлоджа 22 в София, до Руски паметник

Не съм пьрвата, нито последната която е излъгал.
Все още лъже хората.....
НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ!!!! ЧИСТ ИЗМАМНИК И ЛЪЖЕЦ Е!