Ди Джи Ел експрес /img/frontend/nomap.png"

Ди Джи Ел експрес

Това е една фирма тотално здала багажа. Аз съм техен клиент, дължат ми пари доста прилична сума. Хитрецът Лъчезар смяташе че като махне сайта ще си помогне, но предвидливо всичката информация сме свалили за да можем да си търсим правата. В продължение на един месец този лъжец се криеше и не си вдиагше телефона - бил на работни срещи. Абе кой ще се занимава с тази избушена фирма - целия му придворен персонал в офиса начело с главната счетоводителка лъжеха до последно. Абсолютни измамници !

Това е една много закъсала фирма която се мисли за много голяма работа в бранша на куриерските услуги.Фирмата се управлява от некадърници в това число и управителя на фирмата Г-н Лъчезар Пенков .Това е една от некоректните фирми в България която има за плащане на фирми и работници за наеми и консумативи , а управителя постоянно не вдига телефона си да обясни кога ще се издължи на всички нас защото и аз сам един от многото които не са си получили заплатите си. За това казвам на хората които кандидатстват за работа в ДИ ДЖИ ЕЛ ЕКСПРЕС ООД да внимават с какво се захващат да не станат и те жертва на Г–Н Пенков и обкръжение то му .

Това е една от многото(65%)фирми която неизплаща последните заплати на служителите си... Положителните ми оценки са за това че има фирми които дължат с хиляди левове на работниците ,ако това е оспокоение за собственика на Ди Джи Ел .
Дори и Хитлер не е прокопсал от труда на безплатните концлагеристи.

Как си Владо,, поне да беше си написъл името си. Оставих достаъчно време без коментар статията, за да се включи поне един от многото НЕДОВОЛНИ колеги, но ....... сме си двамата, Честита нова година и дано през нея си в хармония със себе си.

Цялата фирма разполага с петнадесет автомобила на средна възраст от 15 години. Техническото им състояние е под всякаква критика. Всеки момент се очаква да се разпаднат ! Една от колите се беше запалила благодарение на немарливото отношение от страна на двамата "управителя" .
Осигуровки - НИКАКВИ! Заплащане - МИЗЕРНО! Имат навикът да не изплащат задълженията си спрямо фирми и служители. Практика е да се назначават работници на половин работен ден, да се заплаща за толкова, а да се работи много повече (8-10часа) . КАЧЕСТВОТО НА РАБОТА Е МНОГО НИСКО в резултат на ниското заплащене, което води до загуба на пратки, неспазване на срокове и безумни разходи.