Uber Юбер /img/frontend/nomap.png"

Някой може ли даде повече информация за средното заплащане във фирмата? Също какъв формат са интервютата? Благодаря!

Дайте малко повече информация в каквот точно се изразява непрофесионалното техническо интервю. Споменахте пуберчета, т.е хора без опит, които изпитват кандидатите ли?Колко време е интервюто, дават ли бързо обратна връзка?Каква е средното заплащане за ИТ позиции там?

Непрофесионално техническо интервю с неопитни пубери за интервюиращи. Ако това са най-подходящите им кадри да водят техническо интервю какви ли са останалите тогава...

Аз лично си загубих времето да кандидатствам там. Добре, че преди това вече имах конкретна оферта, която ме устройваше и не им се вързах мног на (p)Uber.

Ако не искате да бъдете "оценявани" от снобарчета/не-професионалисти не ходете на интервю за работа в Юбер.

Може да ви канят настоятелно на интервю без никога да са виждали ваше CV и или да се сетят да ви поискат такова..

Ще ви задават тъпи въпроси от сорта на "с какво се гордеете" и тн.

Накрая може да ви отговорят, че сте bad cultural fit.

Пълен майтап са. Като цяло разчитат, че като чуете името на фирмата и великите им "бенефити" ще им се поклоните до земята.

Uber = Jokers..

Като клиент на услугата мога да споделя само положително мнение и да кажа браво!

Започнаха много добре,реших,че ще се работи не по нашенски,но уви.... мотото им беше "80% от всички заработки + бонуси за да ви е изгодно да работите с нас", е останаха само заработките.Бонуси няма вече никакви,заработката не е толкова силна,колкото казват,а и като махнеш парите за гориво и поддръжка..... май не остава много......Много се съмнявам,че в други държави работят по този начин с шофьорите.Вече минаха на режим печалба и край!

Произведено след 2005 г, с 4 или повече врати, в отлично техническо състояние и без рекламни стикери.е вие сериозно ли ?

Някакви мнения за Uber?