ЕТ Маркал - Валентина Димитрова /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Маркал - Валентина Димитрова

Пари след 2 месеца.Никога не знаеш колко.По празници работиш.Я да прегледам обявите за работа.

Това е една от най-смотаните фирми в които съм работила. Бяха едни обещания........едва ли не съм попаднала в рая на земята! Абсолютни глупости! Започна се още първия месец! Договор ли? Какво е това? Е, ако толкова много държиш ще те сложим на минимала работна заплата!!!! Нали се сещате, че и един телефон на изплащане не можете да си купита при такава официална заплата?! В края на месеца какво се случва? Убедена съм, че не знаете:))))) Заплата ли? Аванс ли? Ооооо, ама, вие нещо сте се объркали!!!!!! Във всички фирми било така, представете си! Получаваш пари чак на 2 месец. Е, те естествено не са това, което си чул при договарянето! Не може да излезеш отпуска. Нея пък ти я плащат в/у МРЗ и не те питат искаш ли, не искаш ли, подписваш се там и край! Да не говорин за напускането.....ПРЕЦАКАН СИ ОТ ВСЯКЪДЕ!!!!!!!!! Както спомена и бившата колежка за празници просто забрави! Народа се изнесъл от София, а ти маааш гащи по празните улици и това си е! Не се лъжете да ходите там, каквито и примамливи предложения да ви дават. Въпрос на време е пак да хукнете по интервюта!

никакво уважение към персонала,безумни заповеди,противоречащи си една на друга,работа на всички официални празници без заплащане,дебилни шефове ,които смятат че се най великите и са вечно недоволни от всичко,постоянно напрежение,дори ида си си свършил работата перфектно,виждат и най малкият ти пропуск,а когато си спасил положението-заслугата е тяхна.|Изобщо-отврат.За тях хората нямат право на личен живот,ако могат да работят по 25 часа в денонощието и ако може без заплащане