Уилям Хил Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5&markers=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5

Уилям Хил Онлайн

iiiuuuuuhhhhuuuuuuuu bonboneni for ever

Чудя се как още има хора, които работят в италианският отбор... Там е пълен абсурд. Измислените мениджъри, които не са нищо друго, а бивши агенти, искат да има хора, които да казват винаги Да. Ако имаш различно от тяхното мнение( често по- добро виждане за нещата), всячески се опитват да ти докажат, че си в грешка.
Чудя се как Бонбонева и нейното обкръжение имат очи да са сред хора, които ги ненавиждат, но ходят на работа само, защото им трябват пари.
Сега има втора вълна от напускащи хора, които са кадърни, но не могат да търпят гаврата с тях. И още хора ще напуснат зарад отношението на бонбонева, а тя е непоклатима... как така, само тя си знае.

Здравейте, ами да си изкажа и аз мнението на тази "фирма" , кандидаствах за позиция с Италянски език.
Като започнем че са мега бързи в четенето на СВ-то , още на същия ден получих обаждане за тест day.
След теста буквално след 1 час , ми се обадиха да ми кажат че много са останали впечетлени от тест-а ми и да заповядам на финалното интервю с ТЛ и мениджърката.
Интервюто беше с 2 мадами едната помня се казва Борислава , която горката едвам зададе 2/3 въпроса да не би случайно да я изяде русата мадама която ме помоли да говорим на 3 езика.
Съответно,стигнахме до разговора с моят майчин език ИТ, милата женица говореше с едно такова самочувствие а едвам говореше италянски, все едно съм в Рим и слушам емигрант да говори,тъжно ми е че голяма световна компания има жалки "мениджъри", за там явно важи: кой как се уреди :))) личеше че мадамите са много близки приятелки и гледат и се притесняват да наемат човек които най вероятно ще се развие и ще ги надмине за това се пазят взаимно и режат.
Много тъжно и грозно :))

Позволявам си и аз едно кратко мнение по отношение на фирмата, с оглед на това, че от 6 месеца не съм служител на същата. Бих посъветвал всеки, който е решил да кандидатства в този или друг "Кол Център", особено хора с добро образование, да не се подлъгва по "високите заплати" и "социалния пакет". След като напуснете сектора, ще си дадете сметка, че сте били обект на ежедневно унижение от страна, най-вече на клиентите с които се е налагало да контактувате и сте били принудени да се обграждате със съмнителен контингент хора(съмнителен във всеки един смисъл на думата). Не се поддавайте на манипулации свързани с развитие, квалификации, обучения и т.н. Ако сте добре оброзавани вече сте и добре квалифицирани. Не бъдете част от порочната система "тези с костюмите да работят за тези с анцунзите", ако естествено разбирате алегорията.
П.С. Работя за по-малко пари, но със самочовствие:)

1 точка

Не мога да изкажа мнение за фирмата, но мога да изкажа такова за процеса по кандидатстване.
В момента кандидатствам на няколко места, като единствено в Уилям Хил, ХР-ката беше адекватна, процесът беше бърз и веднага се стигна до оферта, която за съжаление е доста ниска. В други подобни фирми минах по 6 интервюта, чаках 2 седмици за оферти. Имах чуството, че кандидатствам за позиция в НАСА.
Подборът се състоя в интервю с ХР, тест за езиково владеене и финално интервю с мениджър на отдела. Всички бяха любезни и за разлика от други фирми не бяха изкуствени и с заучени фрази. Бих приел, имам старст към подобна работа, имам и опит в букмейкърски среди навън, но заплатата е покъртително ниска( може само на мен да са предложили такава) и дори не е съпоставима с тези суми, които са описани по-долу.

Здравейте, някой може ли да сподели опит от позицията 3rd Level technical support?
Чета надолу и виждам, че повечето са по кол центъра, нещата пак ли са същите и тук?

Здравейте "шефчета".

Как сте? Взимате ли чатове? А така. Има опашка на телефона, някой да я вземе. Как ви звучи?

Май доста хора ви напуснахме, скоро и други ще го направят. Ще останете само групичката на боби. Честито.

Разбрахте ли защо всички напускаме? Сигурно да, но ваште места са непоклатими. Е, махнахте маги, защото нямахте друг избор. А и така хвърлихте малко прах в очите на хората, че разбираш ли нещо се случва. А, и прекрасните кюсита да се подготвят за работа. Че ще има за всички.

Хайде, честито на напусналите, а на другите- не се престаравайте, и без това няма смисъл. Там командва боби....

Лъ сълуто

Опааа, отдавна не бях влизал да следя драмата, но явно пак някой от господата мениджъри се е включил с компетентно мнение :)

Само вижте части от последните 2 коментара:

"...И ще кажете- еми като не им харесва, прав им път, няма незаменими хора, и сигурно се радвате че сте се отървали от тези хора. И това го казвам не за друго, ами защото е казвано многократно от хората на високия мениджмънт..." и следното "Ако не ви харесва, просто напускате."

Какво единодушие по въпроса...HOME, какъв ти HOME, мотото на компанията е Няма Незаменими Хора!

Освен да пратим поздрави на човека решил да си "търси" работа, в последствие отказал се от това си намерение и да го поздравим за добрия избор, ние 15 годишните лекенца друго май няма какво да направим. ;)

И след всичкия негативен feedback, които беше даден, и НЕ, не си мислете че само тук се пише, напротив всичко беше изказано на най-високото възможно ниво в България, е мерки не бяха взети! Така че, бягайте като дявол от тамян от тази фирмичка с всичките й жалки "мениджъри".

И хайде като за финал да си пожелаем задружно, дано да няма повече смешни включвания от Висшестоящите.

Мислех да кандидатствам за работа във фирмата и търсех мнения.
Работя от 3 години в подобна фирма, четох коментарите и нямаше как да не се включа - явно в тая фирма са взели на работа 15-годишни лекенца, които могат само да мрънкат и да си намират оправдания за това, че не им дават бонуси, а като гледам май си бъркате в носа по цял ден. По-неадекватни коментари не бях чел - Бе на кой му дреме кой има деца и кой няма?!
При настоящия ми работодател нещата не са розови, ще ни съкращават и гледаме да се спасяваме от рано, ама на никого няма да му хрумне да ръси злобни, лични обиди по супервайзърите в работодател. И на мен не са ми изплащали бонус, ама съм знаел, че тогава не съм се престаравал. Ако не ви харесва, просто напускате.
Няма да кандидатствам при вас не заради друго, а защото не искам да работя с подобни злобни тийнове, които не знаят как да поемат отговорност за собствените си действия. Със здраве!

Мина известно време от последния коментар, нека да обобщим...

Но преди това една вметка: Господата мениджъри, ама моля ви се, недейте да раздухвате в офиса как мненията тук са написани от един единствен човек, някой злобен и мразещ ви. Не, това са много хора разочаровани от вас! В крайна сметка ние не сме шизофреници, не можем да пишем с 10-15 различни стила и да се изразяваме по различен начин.

Та да се върнем към обобщението:
-Шуробаджанащината е на почит, няма повишен мениджър, който не е приближен на някой.
-Уважението което получаваш- е по-ниско от нулата, биваш тъпкан и смачкван.
-Разбиране по отношение на смени в графика, отпуски и прочее- отново нула.
-Оценяващите работата ви са много далеч от всички процедури и процеси, и въобще знанията им са доста ограничени. Но в същия момент всички са с огромно самочувствие.
-Мениджърите правят само забелжки и играят ролята на падари. Хубава дума от тях няма да чуете никога, а ако случайно някога ви се усмихнат или ви кажат нещо позитивно, то ще е защото някой вече им е направил забележка и ги е посъветвал да се държат добре с вас. Ама и това ще е временно, не се притеснявайте, всяко чудо за 3 дни.
-Възможност за развитие- ооопс, тук паднахме под нулата. Припомнете си първата точка и ще разберете защо.
-Голяма натоварване и смени до 03:00, събота и неделя се почива изключително рядко.
-И т.н. т.н...

А и още нещо да вметна към мениджърксия екип, коментарите тук било то и с лични нападки, кой с кой е женен и прочее, да така е, коментарите са емоционални, но това е защото на всички им е писнало от вас и вашите своеволия! Никой не обича да го тъпчат, а най-смешното е че целият офис се вдигна или напусна, а вие дори не искате да си мръднете пръста и да признаете че положението е такова и че вие докарахте фирмата до тази разруха която се случва с момента.

Разрухата е следната: от италианския екип само тази година са напуснали 12-13 човека, и то все опитни кадри с добри познания по продуктите; от ВИП отдела също, имайки предвид че това е най-малкия отдел, съставен предимно от хора с опит от 5+, до 10 години; от испанския екип- над 9-10 човека напуснаха в последно време.

И от всички тези напуснали, знаете ли какъв е резултата- всички са доволни, чувстват се ценени на новите места, получават нормално човешко отношение. И ще кажете- еми като не им харесва, прав им път, няма незаменими хора, и сигурно се радвате че сте се отървали от тези хора. И това го казвам не за друго, ами защото е казвано многократно от хората на високия мениджмънт, разбирайте- operations managers. Хората, който ти се смеят в очите, а същевременно самите те са мега неадекватни.

И понеже стана доста дълго, казвам едно последно нещо насочено към Деспотов, разговорите с Майкъл не водят до нищо, каквото и да му се каже, само се хвърля прах в очите на хората, той си е с големите мениджъри и това няма да се промени. Няма как хората да ти казват, че мениджърите за нищо не стават и че не може да се работи с тях, и отговорът който получаваш да е- ще се опитам да променя смените и да вдигна заплатите. Ама не това е дискусията тук! Хората отиват в други компании за в пъти по-малко пари, само и само да не работят за William Hill и в частност с този мениджмънт, разберете го най-накрая!!!

И един съвет- обаждайки се на хората преди това отхвърлени заради недобри познания по езика- няма да създадете the dream teams, а само едни посредствени екипи, съставени само и единствено от нови хора. Нямате основа, на която да се опрете вече. Град над руините не се вдига... :)

Хайде със здраве!