Бер Хелла Термоконтрол /img/frontend/nomap.png"

Бер Хелла Термоконтрол

Тази съвестна госпожа отново издейства уволняването на още един служител от нейната смяна вероятно с помощта отново на "учителката".Докога,г-да ръководители ,ще си затваряте очите,защо не опитате да преместите г-жа Дияна в друга смяна?Може би и там ще се случи същото,а може би там началниците смяна няма да го позволят.Няма да си гонят работниците заради интригите на г-жа Дияна и г-жа учителката.

Здравейте, искам да си кажа мнението по повод това което се пише за завода и за работещите в него колеги, че тези неща долу не са така. По повод г-жа Дияна и сие не знам кой не разбра, че този завод е неен, и че няма ников немско участие.! Само дребни злобни душици могат да пишат такива глупости, за хората който работят в завода и се стараят всичко да е наред, да е спокойно и да няма интриги!!!

Това за госпожа диана, е абсолютно вярно,но аз ще напиша името и с малка буква,защото такова долно,завистливо същество не заслужава главна буква.срам за вас г-да ръководители на фирмата че и позволявате и вас да командва както и шефката на смяната.рано или късно ще и свършат хората които се заблуждават да работят в тази тотално побългарена се..... наречена bhtc

В ТАЗИ ФИРМА РЪКОВОДИТЕЛИ НЯМА - ИМА ЕДНА ГОСПОЖА ДИЯНА КОЯТО Е УЖ САМО РАБОТНИЧКА НО НЕ ЗНАЯ ЗАЩО ВСИЧКИ И СЕ КЛАНЯТ - ТЯ КОЛИ , ТЯ БЕСИ. ТЯ НАРЕЖДА НА НАЧАЛНИК СМЯНА , НА "УЧИТЕЛКАТА" СЪЩО, НА Г-Н Л. ЙОРДАНОВ СЪЩО. УЖ НЕМСКА ФИРМА - А ЕДНА СЕЛСКА ГОСПОЖА ВЪРТИ ВСИЧКИ НА ПРЪСТА СИ ИЛИ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ.... БИХ ПРЕПОРЪЧАЛ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНАТ РАБОТА

"Какво са видели повече,"те старите специалисти", Клеменсе? Това в JCI ли? Или в Костал ли? Или в Мелексис?"

Един от тия старите беше изкарал почти 10 години в JCI, при вас и една не изкара ... Свий перките 8-)

Кутия
Потвърждение на мнение в БГ Работодател
От:
До:
Потвърждение на мнение
Лого БГ Работодател
social icon social icon social icon
Благодарим
Здравейте уважаеми писатели и читатели, колеги ! Едва ли от мен ще научите нещо, което не знаете, по-важно е кандидат-служителите да имат обективна представа каква е ситуацията в дадена фирма, колко и как се плаща, колектив, соц. придобивки и т.н. Завод и ново производство наистина се пуска трудно и бавно, НО . Служителите, хората работещи във фирмата са най-важната инвестиция, но уви, долу някой е казал много точно - търсят се роби ! Разчита се на финансово затруднени хора от региона на Божурище и успяват. ХОРА, не се съгласявайте да ви мачкат за 700-800 лв. имайте достойнство ! Уверявам ви че много скоро ще ви молят за доста повече да започнете работа тук . Права тук нямате, само забрани, началниците гледат на теб като на впрегатен кон, работиш на смени, не ти е осигурена храна, или по-точно има едни вендинг автомати с доста скъпи боклуци, отказалите да работят в уйкенда са леко и тактично заплашвани или разкарани и заменени с такива, дето си навеждат по-добре главата . Началници никнат ама буквално като гъби след дъжд, нямат опит нито като ръководители, нито като професионалисти,държат се със жените арогантно и доста често си позволяват грубости а отгоре на всичко има и един директор - мишок дето за нищо не става - по цял ден се разхожда из производството и задава тъпи въпроси, не може да ти съдейства при проблем, но обича да пречи, не че предишния е ставал, а ходещия по водата скоро май ще се дави, ако преди това не го удавят . Синдикат ? Глупости . Колегиалност, какво да ви кажа, дойде ли нова жена, изолират я и клюки, интриги и най-често напуска, подмазвачи, лизачи и такива подобни - бая, даже мога да ви ги пусна в списък - име и фамилия, но най-лошото е че началниците остават слепи за тези неща, преследват единствено собствения си интерес и никой не забелязва хората - гонят се норми и срокове, без никаква организация, е да де щото няма кой да организира. Има и една "учителка" дето на нищо не може да те научи, само слухти и докладва, иначе страшен интелигент. Има и много хубави колеги, но само много хубави, иначе се броят на пръсти. Немското във тази фирма свършва в края на името БЕР ХЕЛА, ЕООД си е българско а всичко след това е голяма цигания ! Е хайде със здраве и дано тук всичко е обективно, ако не - поправете ме .

Трудностите, които среща BHTC са както във всяко ново предприятие - несъмнено има грешки, но ти Не проливай излишни сълзи - работите ще потръгнат - без значение дали това ти харесва или не.

Не е до баницата, Чардафоне - те "старите специалисти" са повече видели и знаят: нещо кога почне добре, може на зле да отиде, ама обратното никога не е било, няма и да бъде 8-)
В Липщат безработицата е 8.2 процента, в София 2.8. Който не го е забелязал, ще яде много шикалки ...

Немците не са по-некадърни от нас, а са точно толкова кадърни колкто и ние - въпрос на организация. Неуредиците в BHTC са като във всяко ново предприятие;
Ако някой си мисли,че ще получи условия за работа и заплащане като в google e сбъркал, въпреки че много от така наречените стари специалисти, които напуснаха, стояха в Германия на фирмена издръжка 6 месеца на хотел, караше ги такси до работа,
всеки месец имаха право на полет до София за weekend-a и изкараха курсове за по 3000 евро.
Като дойдоха първите трудности и време нещо да прави - чао...
(... не ми разправяйте това за баницата...)

Предходното мнение най-добре определя положението в тази фирма. Анархия. Никой не знае какво точно прави и накъде върви фирмата. Повечето от старите служители си тръгнаха и текучеството е голямо. Старите опитни кадри се заменят с евтини хора без опит с надеждата да придобият такъв във фирмата. Предвид, че трудно попълват липсващите кадри, освободени хора няма и BHTC се превръща в идеално място за хора, които искат да си карат спокойно и да си вземат някаква заплатка.