Бер Хелла Термоконтрол /img/frontend/nomap.png"

Бер Хелла Термоконтрол

Хе хе има и един несъгласен с предната колежка.Днес имахме събиране на което щеше да се обсъждат гадните смени и ниските заплати.Този холандски еврейн е нагъл.Много нагъл.Не очаквайте нищо добро от тези тримата дето стояха пред вас.Колегата който разказа за болната си майка и мижавата си заплата.Холандския наглец само дето не си го премести в другия крачол ама няма какво.И затова е купил на съклецарката си кола.Тези трите същества получават хиляди заплата и ще ви вземат здравенцето.И това че се караме по между нас си е в полза само на тях.И онзи суляк по безопасноста на труда видяхте ли го какъв лизач е.Проклети немски гъзолизци.Нилан ви каза че е направил проучвате и нормалната заплата за там е 500 за 7 работна дни с 1 ден почивка.Повече няма да ни дадат и само ще ни лъжат.Колежката която си показа фишовете и каза че взема все по малко а работи хо 25 дена в месеца какво и каза Ниланд.Няма начин да е така.Те ни нямат за хара.Наглеци.Що не си разкрият бонусите и заплатите.Ще ви бъде тъжно.Доста по тъжно.Хайде напишете оценки за да ударим чертата.Знаят че хората са в безисходица и мачкат.Тази фирма е отвртителна с долни лицемерни ръководители.Хайде гъзолизците да пишат минуси.

До като работиш в тази фирма се налага да бъдеш анонимен в коментарите си защото няма да ти простят смелоста да се опълчиш а колегите могат да потвърдят верността на написаното от мен. Завода е прекрасен и с добри условия на труд. Работи си нй смени които са повече от отвратителни. 7 дни и нощи си на работа и един почиваш и не можеш да вземеш пълната си заплата. А тя е от 400 до 600 лева. Ако някой не вярва моля заповядайте да поработите тук. Текучеството е много голямо и постоянно се търсят хора от селата. Предполагам че скоро нормалната заплата ще е от 350 до 400 лева. Освен всичко има постоянни изисквания и забрани. Директора е един дрогиран холандец които има пари да купи на секретарката любовница джип но няма пари да си плати нормалното работно време на хората си. Пътуваш за работа със служебен транспорт на фирмата и тръгваш 1 час и половина по-рано и се прибираш 1 час и половина по-късно. За първата ти смяна трябва да излезеш от къщи в 4 часа сутринта и да се возиш на служебния бус до като обиколи люлин банкя и селата. Има началник производство с двама солташаци защото той е пълен олигофрен и не става за чеп за зеле . Той само ходи с един дрегер да проверява дали някай не е пил нещо но той друго и не върши. Бе тъпо копеле и не може да ги помогне с нищо. Солташаците и на тях не може да се разчита защото си траят да не истинат местата и. Елате и поработете а сато вземете първа или втора заплата ще драснете два реда тук. Може аз да лъжа.

В предстоящите по-долу редове ще опиша "личната ми драма" с фирмата. Кандидатствах по обява в linkedin и нямаше как след това да прегледам отново описанието на работната позиция.Получих обаждане и след това се уговорихме за интервю. Изпратих CV-то си в петък вечерта, във вторник ми се обадиха и насрочихме интервю за сряда следобяд. Опитах се да го отложа за някой друг ден,но ми казаха, че местата са запълнени и няма как да се направи. Разменихме си със служителката изпълняваща длъжността HR няколко имейла, като в първия исках да ми изпратят длъжностната характеристика и те ми изпратиха друга длъжностна характерстика, върнах имейл в който поисках тази по която съм кандидаствал. В последващите няколко имейла исках да разбера малко повече за утрешната ни среща.Отговорите бяха леко казано незадоволителни, граничещи с подигравателни.Отказах им среща, тъй като видях отношето им към себе си, просто нямаше смисъл да си губим времето взаймно. След не дълъг интервал от време получих обаждане и започнаха да ме убеждават и както и да е. Казах си "хубаво,хайде да ги видим поне. Може в по-късен етап да ми харесат след срещата".На срещата стана ясно,че съм им първия кандидат за позицията. От тук ми изникна въпроса, след като съм им първия защо не можеше да се видим в някой друг ден? След изпратените имейли и телефония разговор направиха нещо на срещата и ме излъгаха.Казаха,че ще получа отговор след месец ?!??! По принцип на неодобрените кандидати не им се обаждали. Имат практика да наемат хората, който са ги харесали след няколко месеца като се отвори позиция. Аз лично се чувствам излъган и смятам ,че отношението на човекът от ЧР не беше подобаващо. Не знам как е като работна обстановка. Нещата ,който предлагат са стандартни (сами можете да си ги видите в обявата).
Успех на компанията !

Злобата е разрушително чувство,мили дами и господа! В ежедневието си се обграждайте с красита и се опитайте да подобрявате живота си във всички посоки!
И накрая...незабравяйте трите "Да"
Да уважаваш себе си!
Да уважаваш другите!
Да носиш отговорност за постъпките си!

Здравейте, искам да кандидатствам по обява за Design engineer. Може ли да ми кажете кой от трите посочени софтуера се използва (Catia, ProEngineer или SolidWorks) ?

Няма ли кой да сподели нещо полезно като например как са заплатите в цифри при CAD инженерите с CATIA.

От всичко писано,не мога да разбера как ръководството си затваря очите как някакви хора,дошли от село и заели ръководни длъжности си избиват комплексите,лансират тяхната групичка,въпреки че това определено пречи на работата.

Чардафоне, не го набеждавай анонимния. По-незлобива душа е от мене, тръгнал да ви се обяснява ...
Желания за реалността нямам, приемам я каквато си е: вие сте голяма работа - колкото две малки.
А съветите можеш си ги забучи на шапката :-)

Чардафон, добре че тоя сайт ви зачерни и съсипа иначе бляскавия старт, стига бе, не сме толкова наивни... Колкото до "кариерното развитие" на напусналите - ми виж им линкедините, никой не е станал директор или главен мениджър, просто си намериха работа хорицата

Клеменса, намирисваш на онзи Анонимния,(29.11) "от софтуер девелопмента, на който всяка фирма, на момента в който поиска щяла да го прати на еднодневен курс за 3000 евро."
Развеселихте ме. Не ви липсва въображение,... какви луди крави, ... какъв титаничен сблъск на гении..
Ще ти дам един съвет: Не се пени толкова за чужди тикви,
и не забравяй, че реалността може да се окаже друга, а не такава каквато ти се иска.