даринг еоод /img/frontend/nomap.png"

даринг еоод

1 точка от 7 мнения

Добре де , предложете как да дадвм повече гласност за Грант Хотел Св Влас , след прочетените коментари се съгласих изцяло ! Днес ходих на интервю там и ме изгледаха така все едно съм влязал в аптека да търся бор машина , вероятно са си казали , този е следващия глупак ВСЕКИ КОЙТО ЗАПОЧНЕ ТАМ ВЕРОЯТНО ЩЕ ТЕГЛИ АЗ ЩЯХ ДА ЗАПОЧНА УТРЕ ! НО СЛЕДЕ КАТО ПРОЧЕТОХ КОМЕНТАРИТЕ КАТЕГОРИЧНО СЕ ОТКАЗАХ

Искам просто да предупредя всички желаещи да започнат работа в Гранд Хотел Свети Влас!!! Хора, не плащат, забавят и малкото, което плащат, никога няма да получите заплата договорена с тях!!! Рядко някой се задържа повече от месец. Лично аз издържах почти два като за 50 дни, получих 300лв. На следващо плащане, забавено с още 10 дни бях глобен с 60 лв за липси, при положение, че не работя с пари, не маркиран, а само разливат алкохол в ресторанта!!! Не пия по принцип. Лъжа след лъжа!!!

АЙКОМЕНТ ЕООД - още една от фирмите на тия хора. Имах оферта от Сепарит, но след като прочетох написаното, се замислих - меко казано. После проверих офертите на АЙКОМЕНТ ЕООД и на СЕПАРИТ - ЕООД - текстовете са копи и пейст. Само дето на тия от АЙКОМЕНТ ЕООД пише хотел с 4 звезди, а на тия от СЕПАРИТ - ЕООД - хотел с 5 звезди. Някъде пише общо - луксозен хотел в Свети Влас. Толкова. Само в две от всичките е казано името на хотела - Гранд хотел Св.Влас. За викач пък при едната фирма е написано името на ресторанта, а при другата - "новооткрит ресторант". Общото в двете оферти е сбърканият сезон - 2016 вместо 2017.

Така и не мога да разбера на 100 % за един и същ хотел ли става въпрос при двете фирми, но е ясно, че собственикът е един. Ако и хотелът е един, то значи през 3 седмици сменят част от персонала или той сам напуска. В някои от офертите пише точно това, което се казва в първия пост - че плащането е на седмица.

Здравейте, всички нормални хора!
Поради лошият опит, който натрупах в последните четири месеца с тази фирма фитнес Пулс, гранд хотел Банско, и т.н., искам да предупредя всички, които попаднат на обява за работа на някои от следните фирми. Те ще си направят и други фирми, които хората няма да знаят на кой са, но поне за момента се чувствайте предупредени.
Не започвайте работа там, освен ако не сте отчаяни до краен предел, и трябва да просите или да работите за фитнес Пулс, въпреки че работата ви там често пъти ще бъде доста по-унизителна от просенето.
На интервюто всичко е прекрасно, както винаги.
Казват ти една „СТАРТОВА“ заплата, която ще се увеличи след първия месец, на три месеца, глупости на търкалета.
Казват ти, че ще се налага да работиш в събота, но разбира се, ще ти я платят двойно.
Ще си вземаш заплатата всеки петък, да, ама не.
И т.н., и т.н.....
Но после започва влакчето на ужасите.
Разбираш, че ще работиш 5 дни обучение, което не се заплаща, и не те обучават, ами си работиш като кон безплатно.
А после, опааа, ще ти удържим едни пари, за да сме сигурни, че няма да си тръгнеш ей така. Не че това спира някой да напусне, ха-ха-ха.
Във всеки един обект на фирмата, включително и офиса, хората постоянно си тръгват обидени, нагрубени и с неизплатени заплати, което води до това, че няма кой да „обучи“ новите служители.
Никой не е наясно какво точно трябва да прави, и защо задълженията му растат с всеки изминал ден, без това да се отразява на заплащането.
Бармани, супервайзъри, рецепционистки, хигиенисти, фитнес инструктори, и т.н. се сменят буквално всяка седмица. Логично е никой да не знае какви ги върши във фитнес, в който 90% от служителите са на работа от два дни. Грешка, не са на работа, а на „обучение“.
Отношението от така наречените мениджъри е унизително и безпардонно. Сложили са си едно куче пазач, М.Г., чиято функция никой така и не разбра, понеже единственото което можеш да получиш от нея като отношение и информация е презрително отношение и пуфкане, когато си СВЪРШИШ работата.
Нормално е да ти кажат, искам розов слон например, но как, защо, откъде, оправяй се сам. Разбира се, искат го сега, веднага, на момента. Всичко в тази фирма се иска от днес за вчера, и как може да си толкова тъп и неспособен, че ти не можеш да им го дадеш ВЕДНАГА.
Нормално е когато от днес за вчера им дадеш розов слон, достигайки до предела на човешките възможности, с тъп поглед да те попитат, ама какъв е този слон.
Нормално е да си виновен, „О, ама на мен вече не ми трябва розов слон, незнам защо въобще си си загубил времето, ще ми трябва зелен заек, и ако може по-бързичко, няма да те чакам цял ден“ Ха-ха-ха....
Заради всички тези неща, и още мнооогооо други, фитнес Пулс има само в момента 6 или 7 обяви в джобс.бг
Не се лъжете, хора, спестете си нервите, енергията и знанията.
Няма да получите нищо повече от унижения, и грубост от страна на „мениджърите“.
Незнам дали Паскал е наясно, но докато в тази фирма всичко се контролира от хора като М.Г. и М.А., нещата няма да се оправят.
По-надолу публикувам списък с всички фирми на фитнес Пулс, които са пуснали обяви в момента.
Най-малкото сами си направете извода, защо на една нормална фирма ще й бъде нужно непрестанно да пуска обяви под различни псевдоними, за да не я разпознаят.

Endorse ltd.
Sorgar ltd.
Maxre ltd.
Максре ЕООД
Сенрод ЕООД

Колко фирми има тоя Флоримонд. Бягайте далече от тези фирми!

Бягайте надалече от тези хора.... само използват персонала, държът се отвратително с всички и не плащат нищо !!!

Това е фирма от Флоримонт и опашлата от други измамни фирми , хотелите им са Royal Spa Velingrad и Grand Hotel Bansko , да сте предупредени за тези измамници хора :) не пускайте дори и CV-та