Брейн Сторминг ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Брейн Сторминг ЕАД

Като бивш служител мога да кажа не започваите. фирмената политика е използване и изцеждане на служителите до край. Няма никаква работна атмосфера и мизириите на Камелия и някои от главните счетоводители са умопотресаващи.

Колкото си по известен толкова повече пишат за теб. Ако погледнете колко счетоводни къщи има в София, а колко малко е написано за тях. В този форум се пише само за голямите компании и аз се радвам, че работя в една от тях. Да има колеги, които не са доволни, но си задайте въпроса кои са те - стойностни или не? За мен по-скоро не. Във фирмата съм достатъчно дълго за да дам качествено мнение. Доволна съм от отношението към мен, заплащането, премии и добавки, обучения и други. Имам всички необходими удобства за да работя и свободата да взимам решения. Който и да ме пита, бих препоръчала фирмата, както за работа така и за клиенти. Правим всичко по силите си клиентите да останат доволни и спокойни за бизнеса си. На бъдещити читатели казвам - не вярвайте на гаднярите, защото те са трън в петата. Като ги изхвърлиш стават безполезни. Това е от мен.

Защо само злобните хора имат време за писане? Погледнах мнения и за други фирми, за които имам лични впечатления, ами то само балвоч. Некадьрниците и дребните души, за които не се намира място на планетата са вечно недоволни. Аз работя 10 годидни вьв фирмата и на по хубаво място не сьм бил. Ако ти се работи и си креативен ти се дава пьлна свобода. Заплащането е достатьчно и сьобразено с натоварването. Получаваме допьлнителни вьзнаграждения, обучения, социални. Абе с две думи всичко е супер. Не бих сменил фирмата за нищо на сжета. А злобарите нвка си пишат, кучетата си лаят, кервана си вьрви...

Въпрки липсата на достатъчно време, искам да попиша във форума, тъй като е странно, че се пишат само негативни мнения. Не ми плащат, за да пиша положителни или измислени мнения...В Брейн сторм съм от много години на работа, и смятам че имам достатъчно впечатления, за да кажя, че ако наистина обичаш работата си и влагаш достатъчно усилия, ще те оценят. Това е истината, има хора, на които им се взимат само много пари, а какво влагат те от себе си, не е важно,Сматам, че работя в атмосферата на добри хора, кадърни хора, с които все по-трудно е да се сблъскаш в български условия. Може да възникват и много проблме в работната среда, но важното е да има ХОРА , които да мислят как да ги решат и най-вече да имат желанието за това. Получих шанса да работя нещо интресно, да се развивам, да получавам добро заплащане, какво повече може да иска човек, е винаги иска нещо повече, но нали нещичко и от себе си трябва да даде..

Фирмата е най-ужасното място за работа.Няма никакви привилегии или възможност за развитие. Много качествени хора бяха принудени да напуснат, за да запазят себеуважението си. Атмосферата е претеница от интриги, дребнавост, злоба и непроветрен офис - което дори клиентите коментират.Заплащането е осигуряване на минималната заплата, а останалото договорено - най-унизително в пликче.Провеждат някаква измислена атестация, при която поощряват само обкръжението си. Уж има поверителност на данни, а всеки знае заплатата на другия.Най-злобната комплексарка се изживява като личен асистент и определя заплатата според лични преценки и отношения, без дори да си е направила труда да наблюдава работата на "колектива".Обучение никакво струпват ти работата, наследяваш я с чужди грешки, отказват помощ крещейки ти или хвърляйки ти убийствени погледи и съскащи злъчни забележки и обикновено опираш пешкира.Дългогодишните служители /напускащи все по-често/са приятелите, другите изкарват от 6 мес. до около година.Не можели били да се справят. То кой ли може /с например около 15 фирми за осчетоводяване /в тая СУПЕР фирма - мотивация никаква. Скоро напускам, няма да прахосвам образование, нерви и достойнство на място, където предварително са си изградили сметкаджийска схема.Имам вече по-добри предложения за работа, а за Вас ЗА БОГА ХОРА НЕ СЕ УНИЖАВАЙТЕ ДА РАБОТИТЕ ЗА "ВОДЕЩАТА СЧЕТОВОДНА КЪЩА".

Не мога да повярвам, че човек, който е работил тук може да каже нещо подобно. Завистта, наглостта и простотията е по хората. Истината е ,че работа има много, но нали за това си приел условията. Аз за 4,5 години тук научих толкова, колкото в УНСС не мога да науча и за 10. Интересно е, защо всички,които пишат тук се крият зад псевдоними? Човек, когато критикува, се изправя лице в лице с опонента. Не бих искала да съм на мястото на управителката, да зная че храня толкова лицемерни хора. Моето мнение е, че БРЕЙН СТОРМ е водеща счетоводна компания в, която имам възможност да се развивам. Показателно е, че имам клиенти от самото създаването на БРЕЙН СТОРМ, а болшинството от колегите са с дългогодишен стаж във фирмата. На колегите, които искат наистина да работят им препоръчвам нашият сплотен колектив.

аз съм клиент на фирмата от 7 години. Случайно попаднах на мнението от предишен клиент и останах поразен от написаното. Мога да твърдя, че счетоводните ми дела са водени безупречно през годините и са издържали както на данъчни ревизии, така и на одиторски. Отношението на г-жа Терзийска към мен персонално е било винаги с нужното внимание и уважение, получавал съм винаги компетентни отговори на въпросите си. За фирмата отговаря оперативен и главен счетоводител. Оперативният е сменян два пъти през годините, но главният се запази същият. Много съм доволен от тяхната компетентност и коректност. Препоръчвам горещо на всеки счетовдната къща.

Истина е,че собственичката на тази фирма е любезна до момента на подписване на договора.Истина е ,че после те захвърлят на оперативен счетоводител,който по настоящем е нейн съпруг,но не се знае докога...Фирмата блика от интриги....Непоносимо място за работа.Илия Терзийски е човек,с който никой и никога не може да се сработи....Пазете се от тази фирма.Да не говорим,че счетоводството се претупва и не се води както трябва.Така е,защото си сменят персонала всеки месец.Абсолютно никакъв потенциал за развитие.Трябва да мразиш себе си,за да кандидатстваш при тях за работа.

Брейн Сторм Консулт - Бягайте от там. Зад лъскавата фасада има един балон. За пръв път ми се случва такова нещо. Собственичката е любезна до момента на сключване на договора, след това те прехвърля на някакъв оперативен счетоводител, който води още 10-12 фирми и чака да си получи парите. Нищо не я интересува повече.
За 1 год там се смениха 90% от счетоводителите. Те са млади, почти деца . Никой не се интересува какво и как осчетоводяват .Ако имаш късмет да ти се падне някой с опит - добре, ако ли не счетоводство ти е просто една бомба със закъснител.
Освен това има една главна счетоводителка , която си разбира от работата ,но явно е толкова претрупана ,че просто е изкукала. Всъщност тя трябва да провери осчетоводеното от счетоводителите, а това е практически невъзможно.
Държи се грубо с клиентите , почти на границата за изнудване.
Не помисляйте за тази фирма.Има толкова много счетоводни къщи.

Не оставям оценки, защото единствената ми цел е да дам малко инфо. Самата аз се ровя в този сайт, защото си търся качествена работа /работодателя е част от това определение, нали/. Минах през тази фирма около година след хората писали, преди мен. Бях оперативен счетоводител. За част от нещата съм съгласна с тях. Определено има една главна счетоводителка, от която има много какво да се желае като отношение. Но е вярно също и че бачка наравно с останалите, че и повече.
Проблема като цяло го оценявам като липса на организация и претоварване на персонала. Не смятат за необходимо да им оставят време да четат закони или да ги насърчават към това. Просто оператори на компютри на собствен софтуер, който ...
Е, не съм програмист, но не мога да си кривя душата - определено софтуеъра им има доста кусури. Факт, който не можах да преглътна - губят данни и въпреки, че поддръжката им е на място - не винаги успяват да отстранят проблемите. Какво остава за останалите клиенти на продукта им питам?
Всъщност май - просто не искам и да знам.
Не желая да чувам повече за тази фирма, нито за продукта им.
Радвам се, че се разделихме що-годе цивилизовано.
Ако обмисляте работа при тях - премислете два пъти. Не заради това, което пиша. Потърсете и друга информация.