КОНСЪТРИКС БЪЛГАРИЯ СЕНТЪР ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КОНСЪТРИКС БЪЛГАРИЯ СЕНТЪР ЕООД

3 точки от 1 мнение

1 точка

Бих желала да Ви предупредя относно фирмата, капацитета на мениджмънта и "мътните" първоначални условия - договаряш едно после се оказва друго, като за начало смените, след това разбираш какъв е капацитета на мениджмънта и като съобщаваш за нередности той не само да не реагира ами и да става съучастник в цирка , пародията и нелепия смъртен театър ++. Такова преливане на чашата, свободно падане и непрофесионализъм във фирма от този ранг е меко казано недопустимо, грозно, пошло и ;)++. На всичкото отгоре добре, че поне трудовата ми книжка оформиха, че другите документи тези "специалисти" от 1 август 2014 ГОД. ми оформят ....още чакам. Успех с бг "кръвнината" и на всички кандидати успех.
p.s.По взаимно съгласие се разделихме с уважение от моя страна и гавра от тяхна.